استعلام عرصه در SIA، وزارت کشور


تمام چشم‌ها و گوش‌های صنعت امنیت خصوصی بریتانیا در حال حرکت به سمت یک وظیفه حفاظتی است که مسئولیت قانونی را بر عهده مکان‌ها و سایر مکان‌های عمومی برای محافظت در برابر تروریسم می‌گذارد. کمتر اشاره شده است که در اوایل این هفته، منچستر آرنا استعلام برای آخرین جلسه عمومی خود برای شنیدن آنچه در مورد توصیه های آن انجام شده است (یا نه) نشست.

وزارت کشور به دنبال ایجاد یک وظیفه حفاظتی است، همانطور که توسط تحقیق منچستر آرنا در گزارش جلد اول خود در تابستان 2021 حمایت شده است، و ناشی از کمپین فیگن موری، پسرش مارتین هت (که نام او به پیشنهاد داده شده است. قانون مارتین) یکی از کسانی بود که در بمب آرنا در ماه مه 2017 جان باختند. در میان “توصیه های نظارت شده” جلد یک از سه گزارش تحقیق، در سال 2021، این بود که اپراتورهای اتاق کنترل دوربین مداربسته داخلی باید باشند. استدارای نشان و اینکه سازمان صنعت امنیت باید به همه مشاغل امنیتی مجوز دهد، نه فقط (مانند طرح پیمانکاری تایید شده) کسانی که داوطلب می شوند. پرسشنامه سال گذشته با جلد سوم خود پایان یافت. در جلسه چهارشنبه اخباری در مورد آنچه که مقامات مختلف در مورد توصیه های تحقیق انجام داده اند یا نکرده اند شنیده شد. این جلسه به این موضوع پرداخت که چگونه وزارت کشور در برابر دو توصیه مربوط به SIA تصمیم گرفته است، که میشل راسل، مدیر اجرایی این سازمان را ناامید کرد، همانطور که او در نامه ای به استعلام، همانطور که توسط مشاور بازپرس، پل خوانده شد، صحبت کرد. گرینی.

شان هیپگریو از وزارت کشور در میان شاهدانی بود که در جلسه 7 ژوئن شهادت داد. وقتی از آقای هیپگریو خواسته شد توضیح دهد که چرا وزارت کشور برخلاف توصیه‌های استیضاح عمل کرده است، آقای هیپگریو پاسخ داد که “وزارت کشور و وزیران این تصمیم را بر اساس تصویر امنیتی حفاظتی گسترده‌تری که ما به آن نگاه می‌کنیم، گرفته‌اند و فکر می‌کنند که وظیفه حفاظتی مکمل بسیاری از موارد خواهد بود. از این مناطق پیرامون استانداردهای امنیتی. در پاسخ، سر جان ساندرز، رئیس تحقیق اظهار داشت که او هنوز این را یک ناهنجاری کاملاً خارق‌العاده می‌داند، اینکه اگر یک شرکت خارجی وارد کنید، باید در استفاده از دوربین مداربسته آموزش ببینند، اما اگر از افراد داخلی استفاده می‌کنید، فقط استخدام کنید. آنها را مستقیماً انجام می دهند، پس با وجود این که همان کار را انجام می دهند، مجبور نیستند آموزش را انجام دهند. این کمی عجیب به نظر می رسد. هنگامی که هیپگریو سعی کرد بگوید که وظیفه حفاظتی «بهبود استانداردها را ارائه می‌کند»، سر جان او را با گفتن اینکه وظیفه این دو الزام را پوشش نمی‌دهد کوتاهی کرد.

در مورد مجوز رویدادها توسط دولت محلی، که می تواند با “راهنمای جامع در مورد آنچه کمیته های صدور مجوز باید در هنگام برخورد با مکان هایی مانند Arena که ممکن است نقطه کانونی برای حمله باشد” بررسی کنند، آقای هیپگریو نتوانست تاریخ انتشار بدهید

این جلسه همچنین به این موضوع پرداخت که چگونه «توصیه‌های نظارت شده» متعدد و گسترده – جلد دوم که مجموعاً 149 است – ممکن است به طور علنی، فراتر از تحقیق، یعنی توسط کمیته‌های منتخب نمایندگان مجلس، مورد بررسی قرار گیرد.

همانطور که در طول سال های تحقیق، همه گیری کووید را در بر می گیرد، شواهد پخش شد به کانال استعلام یوتیوب.

بیانیه SIA

SIA در بیانیه‌ای به امنیت حرفه‌ای گفت: «وزارت کشور تأیید کرده است که پیشنهادات SIA برای صدور مجوز مشاغل اجباری و تمدید مجوز امنیتی داخلی برای افراد انجام نمی‌شود. ما ناامید شده‌ایم، اما به‌عنوان تنظیم‌کننده متعهد می‌مانیم که در چارچوب قانونی موجود و اختیارات و نفوذی که داریم، برای تنظیم قوی و بهبود ایمنی عمومی، با توجه به یافته‌های تحقیق منچستر و سایر رویدادهای غم انگیز، تمام تلاشمان را انجام دهیم.

ما اکنون بر روی توسعه یک طرح استانداردهای داوطلبانه کسب و کار جدید تمرکز خواهیم کرد که شاهد بازنشانی اساسی طرح موجود خواهیم بود. به عنوان تنها وسیله نظارتی که در حال حاضر برای بهبود استانداردها در مشاغل داریم، این نشانگر تغییر قابل توجهی در نحوه تعریف استانداردها برای مشاغل امنیتی است و تضمین می کند که حفاظت عمومی در قلب طرح جدید قرار دارد. این کار اکنون کانون تمرکز و تسلط بر کار استانداردهای تجاری ما در آینده خواهد بود.

ما همچنان متعهد به ایفای نقش خود برای تقویت امنیت عمومی هستیم. ما به همکاری با صنعت امنیت خصوصی، پلیس و وزارت کشور برای دستیابی به این هدف ادامه می دهیم. ما این کار را برای حمایت از امنیت عمومی بیشتر برای همه ادامه خواهیم داد.»

همچنین شواهدی از اِما رید، مدیر بخش بهداشت و مراقبت اجتماعی اداره آمادگی اضطراری و حفاظت از سلامت ارائه شد (درباره اینکه چگونه وظیفه حفاظت مکان‌ها را ملزم به داشتن مراقبت‌های بهداشتی کافی می‌کند، که توسط کمیسیون کیفیت مراقبت تنظیم می‌شود). دکتر شرلی هاپر، داروها و محصولات مراقبت بهداشتی آژانس تنظیم مقررات، معاون مدیر داروهای نوآورانه؛ جو گیلسپی، دپارتمان ارتقاء سطح، مسکن و جوامع معاون مدیر بخش شرکت، سیاست، استراتژی و تاب آوری در اداره تاب آوری و بازیابی؛ دکتر پاملا هاردی، رئیس دانشکده مراقبت های پیش بیمارستانی کالج سلطنتی جراحان ادینبورگ؛ تریسی نیکولز، مدیر اجرایی کالج پیراپزشکی و کیت پریور، مدیر واحد تاب آوری آمبولانس ملی؛ پل موت، رئیس واحد افراط گرایی مشترک زندان و سرویس مشروط HM (JEXU) در مورد بررسی بازدیدکنندگان از املاک زندان، و ارتباطات همه زندانیان، در صورت اعمال نفوذ افراطی بر افراد خارج از زندان یا بازدید از زندان، توسط زندانیان؛ ساچین شاه، معاون بخش مبارزه با افراط گرایی در وزارت آموزش، در مورد ثبت نگرانی های مدارس در مورد «افراط گرایی خشونت آمیز»؛ Supt David Pester از GMP; رئیس پلیس پیپا میلز و ACC پیتر لاوسون از شورای روسای پلیس ملی؛ متیو پار از بازرس پاسبانی و آتش نشانی و نجات اعلیحضرت؛ افسر ارشد آتش نشانی کریس لوتر از شورای فرماندهان آتش نشانی ملی.

بازدید کنید https://manchesterarenainquiry.org.uk/.

کمیته امور داخلی نمایندگان مجلس از روز سه شنبه شروع به شنیدن شواهد کرد بررسی قبل از قانونگذاری از پیش نویس وظیفه حفاظت، همانطور که در پیش نویس لایحه تروریسم (حفاظت از اماکن) آمده است. رونوشت بر روی وب سایت پارلمان انگلستان.

عکس مارک رو، ایستگاه منچستر ویکتوریا.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/government/arena-inquiry-on-sia-home-office/