استقبال کشیش راه آهن | امنیت حرفه ای


کشیشان راه آهن به دنبال کمک به افراد نیازمند هستند. مانند کشیش های خیابانی در مراکز شهر در شب. کشیش های راه آهن در حال گشت زنی هستند شبکه ریلی آنگلیا بزرگ; از شنفیلد به ساوتند ویکتوریا، شنفیلد به شهر کولچستر و هارلو تاون به کمبریج، پس از توقف به دلیل همه‌گیری کووید.

کشیش‌های راه‌آهن در طول روز و تا عصر گشت‌زنی می‌کنند، از ایستگاه‌ها بازدید می‌کنند و سوار قطار می‌شوند. شما می توانید آنها را از روی کلاه بیسبال آبی روشن و ژاکت های زیپ دارشان تشخیص دهید و کارت شناسایی عکس دار می پوشند.

متیو ویکفیلد، رئیس ایمنی، امنیت و پایداری انگلستان، گفت: «ما بسیار خرسندیم که از کشیش‌های راه‌آهن به شبکه آنگلیای بزرگ استقبال می‌کنیم. ما به طور کامل از هر ابتکاری که هدف آن حفظ امنیت مردم در شبکه ریلی ما باشد، حمایت می‌کنیم و از کشیش‌های راه‌آهن که داوطلبانه وقت خود را برای مراقبت از دیگران صرف می‌کنند بسیار سپاسگزاریم.

علاوه بر مراقبت از افراد آسیب‌پذیر یا خودکشی، کشیش‌ها به هر کسی کمک می‌کنند – این شامل کمک به هر کسی که ممکن است گیج یا مضطرب باشد، اطمینان از رسیدن به جایی که باید بروند، یا فقط ارائه اطمینان خاطر و چهره‌ای دوستانه است.

کشیش ها برای اولین بار در ژانویه 2018 گشت زنی را در انگلیای بزرگ بین شنفیلد و کولچستر در خط اصلی بزرگ شرقی آغاز کردند، قبل از اینکه در ژوئن 2018 در مسیر آنگلیای غربی شروع کنند.

یکی از پاستورهای ریل، فیل نورتون، می‌گوید: «ما گروهی از مردمی هستیم که قضاوت نمی‌کنند و برای حمایت از افرادی که آسیب‌پذیر هستند یا به سادگی به کسی نیاز دارند تا با او صحبت کنیم، آمده‌ایم. ما از گشت‌زنی در راه آهن در اسکس لذت برده‌ایم و بسیار خوشحالیم که دوباره برای کمک به نیازمندان بازگشته‌ایم.»

چگونه یک کشیش راه آهن شویم

داوطلبان ابتدا آموزش کشیش خیابانی را انجام می دهند. آموزش برای تبدیل شدن به یک کشیش خیابانی حداقل سه ماه طول می کشد. کشیش راه آهن ابتکار Ascension Trust است که توسط پلیس حمل و نقل بریتانیا حمایت می شود (BTP)، اپراتورهای قطار، شبکه ریلی و سامری ها، و با هدف نجات جان افراد و کاهش اختلال در شبکه ریلی است. تمام کشیش‌های راه‌آهن، کشیش‌های خیابانی کاملاً آموزش دیده هستند که دوره مدیریت تماس‌های خودکشی سامری‌ها را نیز گذرانده‌اند، که توسط بیش از 25000 کارگران راه آهن از جمله افسران امنیتی.

نگرانی سامریان

این در همین حال سامری ها نگران هستند اگر بودجه برنامه بلند مدت NHS همانطور که برنامه ریزی شده است در مارس 2024 به پایان برسد، احتمالاً باید فعالیت محلی پیشگیری از خودکشی کاهش یابد یا متوقف شود، و به برخی از خدمات برای افراد در جوامع در سراسر انگلیس که بیشترین خطر مرگ بر اثر خودکشی را دارند پایان دهد.

عکس مارک رو; ایستگاه خلیج تورپ، ساوت اند.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/transport/rail-pastors-welcomed-back/