اسمولان با FleetDomain – شماره 6 2022 شریک می شود

از سال 2020، Smollan، یک شرکت خدمات فروش و بازاریابی جهانی، از FleetDomain، یک شرکت Argility Technology Group، برای مدیریت ناوگان حدود 2000 خودروی خود در آفریقای جنوبی استفاده کرده است. میلانا پرتوریوس، مدیر امور مالی: عملیات، اسمولان، می‌گوید: با ادغام نرم‌افزار خود با سیستم‌های حسابداری اسمولان و شرکای بانکی، FleetDomain به اسمولان این امکان را می‌دهد تا هزینه‌ها را کنترل کند و ناوگان خود را بسیار مؤثرتر مدیریت کند.

«با کمک FleetDomain، ما توانسته‌ایم بسیاری از فرآیندهای دستی و زمان‌بر را خودکار کنیم. اطلاعات به سرعت و به طور مداوم در دسترس است، به نوبه خود مدیران ما را قادر می سازد تا تصمیمات مبتنی بر شواهد را برای کاهش هزینه ها و دستیابی به مدیریت ناوگان پیشرفته اتخاذ کنند. “روزهایی که اطلاعات ناوگان فقط ماهانه به روز می شد گذشته است.”

یکی دیگر از مزایای FleetDomain نمایش گرافیکی اطلاعات و داشبوردهای سفارشی شده است که تضمین می کند داده ها به کاربرپسندترین روش برای مدیران ارائه می شوند. اطلاعات تقریباً واقعی و خوانا نیز تشخیص زودهنگام کلاهبرداری را آسان تر می کند.

برای اطلاعات بیشتر با گروه فناوری آرژیلیتی تماس بگیرید. +27 11 712 1300، [email protected]، www.argility.comمنبع: https://www.securitysa.com/17591R

FleetDomain مبتنی بر وب است و به مدیران تیم ناوگان امکان مشاهده کل عملیات خود را می دهد و آنها را قادر می سازد تا گلوگاه ها و سایر پیشرفت های بالقوه را شناسایی کنند. از آنجایی که فرآیند خودکار است، نه تنها سریع‌تر و مکرر است، بلکه دقیق‌تر است – ورودی دستی معمولاً خطا ایجاد می‌کند.

اطلاعات تولید شده توسط نرم افزار FleetDomain نیز برای نظارت بر وسایل نقلیه منفرد برای به حداکثر رساندن عمر مفید آنها و افزایش قابلیت اطمینان استفاده می شود. یک برنامه جامع جایگزینی خودرو در حال حاضر در حال اجرا است.

پرتوریوس می گوید: «عملکرد بالای ناوگان ما بسیار مهم است زیرا ما به طیف وسیعی از مشتریان خرده فروشی خود خدمات ارائه می دهیم. “FleetDomain تبدیل به یک شریک اساسی شده است که ما را قادر می سازد تا به هوش تجاری با کیفیت بالا در زمان واقعی دسترسی داشته باشیم، بنابراین بهبود مستمر در هزینه ها و کارایی ها را ممکن می سازد.”

Jai Kalyan، MD FleetDomain، می‌گوید که ادغام چالش‌های مهمی را به همراه داشت زیرا مراکز هزینه Smollan بسیار پیچیده بودند. «ما راه حل مدیریت ناوگان FleetDomain خود را به طور گسترده به منظور برآورده کردن نیازهای Smollan طراحی کردیم. اکنون این گروه از فرآیندهای تجاری پایان به انتها سود می برد. ما به طور مداوم با تیم Smollan برای بهبود نرم افزار برای ارائه ارزش بیشتر کار می کنیم.

در 18 ماه پس از تکمیل پیاده‌سازی، اسمولان توانسته هزینه‌های ناوگان خود را کاهش دهد و اکنون به‌روزرسانی‌های خودکاری دارد که اطلاعات فعلی را تضمین می‌کند.

اسمولان با FleetDomain شریک می شود

شماره 6 2022 لجستیک (صنعت)، مدیریت دارایی، EAS، RFID، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک، حمل و نقل (صنعت)

جای کالیان.