اشنایدر الکتریک به دنبال ایده جسورانه شما است – شماره 1 2023

دانش آموزان برای برنده شدن در چه چیزی ایستاده اند؟ 3000 یورو (58000 R، بر اساس نرخ ارز در زمان انتشار)، یک سفر بین المللی، یک دوره کارآموزی و سایر فرصت های شغلی در اشنایدر الکتریک.

4. 10 ژوئیه 2023: فینال های منطقه ای که در آن دانش آموزان ایده خود را به هیئت داوران متشکل از تصمیم گیرندگان اشنایدر الکتریک و سپس اعلام برندگان منطقه ای و جهانی نشان خواهند داد..

2. شرکت در یک بوت کمپ فشرده از 2-3 مه 2023 در دفتر اشنایدر الکتریک که در آن مهارت های فروش و ارائه کسب و کار تقویت و تکمیل خواهد شد.

مدلی دیویدز.

اشنایدر الکتریک به دنبال ایده جسورانه شماست

شماره 1 2023 اخبار

«ایده‌های مبتکرانه و جسورانه می‌توانند کارهای زیادی برای تبدیل جهان به مکانی پاک‌تر و پایدار برای امروز و آینده انجام دهند. اشنایدر برو سبز مودلی دیویدز، متخصص استعدادیابی و برندسازی کارفرما در اشنایدر الکتریک می‌گوید همه چیز در مورد کمک به جوانان پرشور است تا ایده‌های خود را به پروژه‌های عملی و عملی تبدیل کنند که واقعاً می‌تواند تفاوت ایجاد کند.

1. ثبت نام و ارائه یک ایده نوآورانه توسط 30 مارس 2023 در https://gogreen.se.com/en.

3. راهنمایی و آمادگی برای مسابقات منطقه ای که از 4 مه تا 15 ژوئن 2023. در اینجا دانشجویان این فرصت را خواهند داشت تا با کارشناسان اشنایدر الکتریک ارتباط برقرار کنند تا ایده های تجاری خود را آماده کنند.

برای ورود به مسابقه اشنایدر برو گرین، دانش آموزان باید مراحل زیر را طی کنند:

اشنایدر الکتریک امسال را راه اندازی کرده است اشنایدر برو سبز، یک مسابقه سالانه که از دانشجویان سراسر جهان دعوت می کند تا ایده های خود را برای نوآوری هایی که می تواند به پاکی، فراگیرتر و پایدارتر کردن جهان کمک کند به اشتراک بگذارند.

اکنون برای ثبت نام برای همه دانش آموزان از خاورمیانه و آفریقا باز است، موضوع امسال، ساختمان های پایدار و کارآمدشرکت‌کنندگان را تشویق می‌کند تا رویاهای بزرگ داشته باشند، کارایی ساختمان‌های امروزی را تغییر دهند و قفل آن را باز کنند تا آن‌ها را باهوش‌تر و مردم محورتر کنند. ایده های جسورانه دانشجویان دانشگاه باید نشان دهد که چگونه ساختمان های آینده نیازهای ساکنان خود را برآورده می کنند و در عین حال بار پایه، هزینه های عملیاتی و اثرات زیست محیطی را به حداقل می رسانند.

در سال 2011 توسط اشنایدر الکتریک راه اندازی شد مسابقه اشنایدر برو گرین در 13 سال گذشته به سرعت رشد کرده است. در سال 2022، بیش از 22200 دانش آموز از 200 کشور برای این رویداد ثبت نام کردند و بیش از 3700 ایده های نوآورانه را ارائه کردند که در دسته بندی های مسابقه قرار می گرفتند.منبع: https://www.securitysa.com/18747R