اشنایدر الکتریک دوره آموزشی راه اندازی کرد – شماره 4 2022


اشنایدر الکتریک دوره آموزشی راه اندازی کرد

شماره 4 2022 آموزش و آموزش، اخبار

اشنایدر الکتریک، با مشارکت Trace، یک دوره آموزشی تعاملی و نوآورانه را راه‌اندازی کرده است، که بدون هیچ هزینه‌ای در اپلیکیشن تازه راه‌اندازی شده Trace Academia در دسترس است و به طور بالقوه به میلیون‌ها جوان در سراسر قاره دسترسی پیدا می‌کند.

زنل دلگلیش.

دوره آموزشی Spark Your Interest in Electricity که در اندروید و iOS موجود است، آموزش عملی در مورد نحوه سیم کشی ایمن و مسئولانه تجهیزات الکتریکی ارائه می دهد. همچنین به‌عنوان پیش‌روی نه‌تنها برای کار با تجهیزات الکتریکی ایمن عمل می‌کند، بلکه جوانان را در برداشتن گام بعدی، ثبت‌نام در رشته برق یا دوره‌های مرتبط که در موسسات مختلف عالی و حرفه‌ای در سراسر کشور ارائه می‌شود، تشویق می‌کند.

“این یک امتیاز است که بخشی از یک مشارکت بنیادی پویا و تاثیرگذار را تشکیل دهیم که در جهت یک هدف کار می کند: یافتن راه حل های پایدار برای بیکاری جوانان در قاره آفریقا. با Trace Academia ما تلاش خواهیم کرد تا جایی که می‌توانیم به جوانان دسترسی پیدا کنیم و مهارت‌هایی را برای آنها فراهم کنیم تا اولین گام‌های مهم را در جهت شناسایی مسیر شغلی احتمالی در زمینه انرژی بردارند. خوشه انگلوفون آفریقا، اشنایدر الکتریک.

شراکت اشنایدر الکتریک با Trace نیز بخشی از ائتلافی را تشکیل می دهد که شرکای برجسته خصوصی، دولتی و غیرانتفاعی جهانی را می بیند که از طریق برنامه Trace Academia گرد هم می آیند تا 26 میلیون جوان آفریقایی را تا سال 2026 آموزش دهند و مهارت های مورد نیاز برای یافتن یا ایجاد را در اختیار آنها قرار دهند. کار، و فرصت هایی برای شروع کار خود.

دوره Schneider Electric Spark your Interest in Electricity یکی از بسیاری از ابتکارات آموزشی و آموزشی است که در مرکز آموزش، آموزش و کارآفرینی و همچنین برنامه های دسترسی به انرژی این شرکت قرار دارد. این شامل:

• مشارکت، در ارتباط با بنیاد اشنایدر الکتریک، با سازمان های آموزش عالی و حرفه ای مانند شبکه مرکز آموزشی اشنایدر الکتریک فرانسه آفریقای جنوبی (F’SASEC)، سازمان های غیردولتی و دولت.

• آکادمی آموزشی Schneider Electric که در Midrand مستقر است، برنامه ها و دوره های آموزشی متخصص را توسط مدرسان مجرب و با تجربه در صنعت به صورت حضوری، مجازی یا از طریق پلت فرم های آموزشی دیجیتال ارائه می دهد.

دوره آموزشی Schneider Electric Spark your Interest in Electricity بخشی از دوره های بی شماری است که در برنامه Trace Academia موجود است، مانند کارآفرینی، بازاریابی دیجیتال، مهمان نوازی، خلاقیت، روزنامه نگاری، فیلم و فناوری. برنامه Trace Academia تنها از 25 مگابایت حافظه استفاده می کند و تمام دوره ها و گواهینامه ها را می توان مستقیماً در دستگاه های کاربران بارگیری کرد.منبع: https://www.securitysa.com/17021R