اصلاحات پلیس پیشنهاد شد | امنیت حرفه ای


بارونس لوئیز کیسی در یک مقاله می نویسد: اکنون زمان یک “لحظه تنظیم مجدد” اساسی است گزارش برای موسسه تونی بلر با عنوان “بازسازی اعتماد و ارائه جوامع ایمن تر: طرحی برای اصلاح پلیس بریتانیا”.

او در پیشگفتار این سند می نویسد: «عمومی احمق نیستند. آنها متوجه کاهش پلیس محله قابل مشاهده شده اند. آنها شاهد کاهش نرخ اتهام بوده اند و تنها 6 درصد از جرایم متهم شده اند. آنها می توانند ببینند که پاسخ به مسائل فرابخشی مانند کلاهبرداری و جرایم سازمان یافته جدی آن چیزی نیست که باید باشد. آنها همچنین می‌دانند که شغلی که پلیس با آن روبه‌رو می‌شود با شغلی که یک دهه پیش با آن روبه‌رو بود متفاوت است، از جمله برخورد با افزایش شدید خشونت‌های جدی، هم در خانه و هم در خیابان.»

او رهبری کرد بررسی مستقل از فرهنگ و استانداردهای رفتار پلیس متأسفانه، که در ماه مارس به طرز ویرانگری گزارش شد. در این مورد، گزارش TBI استدلال می‌کند که یافته‌های بازبینی کیسی «محصول پلیس متروپولیتن نبود، اما از شکست گسترده‌تر در حفظ و اجرای استانداردها در پلیس خبر داد».

این موسسه در نظر دارد سه گزارش در مورد نظم و قانون – و دو مقاله سیاستی دیگر در مورد پیشگیری از علل جرم و اصلاح سیستم عدالت کیفری منتشر کند.

در میان پیشنهادهای قابل توجه تر، «نیروی پلیس واحد در سراسر بریتانیا برای رهبری همه جنایات و تهدیدهایی که مرزهای نیرو را در بر می گیرد، شامل مبارزه با تروریسم، SOC و جرایم سایبری» است. این امر مستلزم حذف پلیس ضد تروریسم از پلیس متروپولیتن و پلیس در مورد کلاهبرداری از پلیس شهر لندن است.

این گزارش تحت عنوان «نیروی کار مدرن و انعطاف‌پذیر» پیشنهاد می‌کند که دولت بریتانیا باید یک سری مسیرها و مسیرهای ورود تخصصی جدید به پلیس ایجاد کند تا استعدادهای خارجی را جذب کند (مانند تحلیلگران و محققین با تجربه در بخش خصوصی) و به موازات آن، یک بازنگری در مورد اصلاح مقررات استخدامی پلیس برای پیشبرد نوسازی را سفارش دهید. علاوه بر این، آنها باید از کالج پلیس بخواهند تا در مورد اصلاح ساختار پرداخت برای ایجاد انگیزه در مهارت ها و بررسی پرونده برای “مجوز تمرین” جدید برای ارتقاء حرفه ای بودن مشاوره دهد. دانشکده پلیس خود باید اصلاح شود تا بتواند نقش فعال تری در نظارت و نظارت بر استانداردهای حرفه ای ایفا کند.

همچنین “آژانس ملی پزشکی قانونی دیجیتال” پیشنهاد شده است. و تغییر در قانون به طوری که در حالی که یافته های بازرسی HM در مورد عملکرد ضعیف “به جای مدیریت” قابل تحمل است، بازرسی دارای اختیاراتی است تا نیروها از نظر قانونی ملزم به عمل به توصیه های آن باشند. کالج پلیس باید «کارت امتیاز عملکرد قابل دسترس را با استفاده از داده های پلیسی موجود طراحی و تولید کند، که مردم را قادر می سازد تا درک کنند که نیروی آنها چگونه با همتایان خود مقایسه می شود، به ویژه در مورد مسائل محلی، مانند ASB (رفتار ضد اجتماعی).

گزارش کامل را می توانید در این آدرس بخوانید https://www.institute.global/.

عکس مارک رو; وانت پلیس دورهام، دورهام.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/government/police-reforms-proposed/