اصلاح شکاف های زیرساخت دیجیتال آفریقا – شماره 8 2022

پس از یک چرخه توسعه 18 ماهه، inq. Fabric به‌عنوان یک نرم‌افزار شبکه مگاپورتال بهینه‌سازی شده ظهور کرده است که به کسب‌وکارها – از شرکت‌های چندملیتی گرفته تا شرکت‌های کوچک و متوسط ​​- بازده اشتراک‌گذاری داده‌ها، اتصالات امن‌تر و هزینه‌های کمتر خروج از ابر را ارائه می‌دهد.

«شرکت‌های آفریقایی که در قلمروهای جدید گسترش می‌یابند – و شرکت‌های بزرگ در حال گسترش به آفریقا – به راه‌حل‌های دیجیتالی منحصربه‌فرد برای اتصال دفاتر، دفاتر مرکزی و سایر مکان‌های تجاری خود نیاز دارند. از طریق مراکز داده نقطه حضور (PoP) خود inq. که در 9 کشور در سراسر قاره ساخته شده است، شرکت ها می توانند ترافیک را به نزدیکترین inq ارسال کنند. Fabric PoP و نرم افزار اتصال ابری کارآمد و ایمن را فراهم می کنند. inq دکتر Andile Ngcaba، رئیس اجرایی inq گفت: این اتصالات را از طریق یک راه حل نرم افزاری با استفاده آسان ساده می کند.

Fabric از یک مدل منحصربفرد مبتنی بر پرداخت و بر اساس تقاضا استفاده می کند، به این معنی که گزینه ای مقرون به صرفه تر و مقرون به صرفه برای مشاغلی که از فناوری رایانش ابری استقبال می کنند.

تامین شبکه فرآیند راه اندازی شبکه ها و اجازه دسترسی به کاربران، دستگاه ها و خدمات است. با این حال، بین طیف گسترده‌ای از پلت‌فرم‌های شبکه و خدمات محاسباتی فرامقیاس (مانند سرویس‌های مایکروسافت، آمازون، متا و گوگل)، و مدیریت شبکه‌های متعدد در شکاف‌های اصلی جغرافیایی، اتوماسیون برای کاهش ریسک امنیتی و تأثیرات روی اتصال ضروری است. .

برای کمک به ایجاد شکاف در چشم انداز زیرساخت دیجیتال آفریقا، inq. Fabric را راه‌اندازی کرده است، اولین نرم‌افزار اتصال ابری توسعه‌یافته آفریقایی، شبکه به‌عنوان یک سرویس برای تأمین خودکار و مسیریابی.

شرکت تحقیقاتی فناوری گارتنر در اوایل سال جاری اعلام کرد که پیش‌بینی می‌شود که هزینه‌های کاربران نهایی در سراسر جهان برای خدمات ابری عمومی تنها در سال جاری 20.4 درصد رشد کند. در همین حال، مطالعات اخیر نشان داده است که در آفریقا، ظرفیت پهنای باند بین سال‌های 2017 تا 2020 دو برابر شده است و این احتمال وجود دارد که همچنان افزایش یابد. بازار رایانش ابری وارد فضای رشد شتابان شده است، به طوری که برخی از اپراتورهای خدمات ابری تخمین می زنند که طی پنج سال آینده، پذیرش این خدمات در آفریقا 42 درصد در سال رشد خواهد کرد.

اصلاح شکاف های زیرساخت دیجیتال آفریقا

شماره 8 2022 اخبار

از طریق این سرویس جدید، Fabric به سازمان‌ها کمک می‌کند تا ترافیک را از اینترنت عمومی جدا کرده و سیاست‌های سختگیرانه حفظ حریم خصوصی و امنیتی مورد نیاز مشاغل امروزی را ارائه دهند. همچنین برای پایبندی به قوانین آفریقایی داده ها و قوانین بین المللی در مورد اشتراک گذاری و حریم خصوصی سازگار شده است.

برای اطلاعات بیشتر با Prince Cekeshe، inq. [email protected]، www.inq.incمنبع: https://www.securitysa.com/18125R

ما Fabric را توسعه دادیم تا راه‌حلی چابک و محلی توسعه‌یافته با در نظر گرفتن زمینه آفریقا ارائه دهیم – به ویژه برای سازمان‌هایی که انقلاب رایانش ابری را پذیرفته‌اند. تیم ما همچنان متعهد به معرفی راه‌حل‌های فن‌آوری جدید در آفریقا است و Fabric آخرین نخواهد بود.»

در سراسر این قاره، آفریقا زیرساخت های دیجیتال خود را از طریق مراکز داده جدید، اتصال زمینی و کابل کشی زیر دریا بهبود می بخشد. نارش توکانی، مدیر مهندسی و محصول و سرپرست گروه Fabric در inq، گفت: اما بین این پیشرفت‌های جدید و تعداد گسترده‌ای از مقیاس‌کننده‌های بزرگ، ما به یک پلتفرم واحد نیاز داریم تا این عناصر زیرساخت پیچیده را به هم بچسبانیم.