اضافه کردن پانچ موبایل به لیست حقوق و دستمزد – شماره 4 2022

Econz Wireless، 4Sight Holdings، یک گروه فناوری چند ملیتی را که در JSE فهرست شده است، به عنوان توزیع کننده محصولات خود در سراسر منطقه خاورمیانه، اروپای مرکزی و آفریقا منصوب کرده است.

یک پانچ موبایل به لیست حقوق و دستمزد اضافه کنید

شماره 4 2022 اخبار

Denzil Moorcroft، مدیر فروش، شرکای کانال در 4Sight، می‌گوید که از استقبال Econz Wireless به عنوان یک شریک بسیار خوشحال است. فروشندگان نرم افزار مستقل مانند Econz Wireless اعضای حیاتی اکوسیستم برنامه های کاربردی تجاری هستند و نقشی حیاتی در قادر ساختن کاربران نهایی به حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری خود دارند. Econz راه‌حل‌های نوآورانه‌ای را برای چالش‌های تجاری رایج ارائه می‌دهد، و کانال فروشندگان متخصص ما در سراسر خاورمیانه، اروپای مرکزی و آفریقا در موقعیت مناسبی قرار دارند تا آنها را به محیط تجاری در حال گسترش ببرد.

“این یک پیشنهاد واقعی “موبایل به حقوق و دستمزد” را برای مشتریانی با کارکنان میدانی از راه دور در سراسر عمودی های متعدد ارائه می دهد. رابطه بین Econz و ارائه دهندگان حقوق و دستمزد مانند 4Sight Dynamics Africa با مشتریان ما شروع می شود که باید گردش کار را بهبود بخشند، زمان پردازش کاغذ و حقوق و دستمزد را برای سرپرستان، مدیران حقوق و دستمزد و سایر کارکنان دفاتر کاهش دهند و به آنها اجازه دهند روی سایر فعالیت های تولیدی کار کنند. Chantelle Maartens، مدیر فروش در Econz می‌گوید: این رشد بهینه شرکت را حفظ می‌کند و در عین حال صرفه‌جویی در هزینه‌ها را برای کسب‌وکار تضمین می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر با Chantelle Maartens، Econz Wireless آفریقای جنوبی تماس بگیرید، 6365 083 11 +27، [email protected]، www.econz.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/16995R

این مشارکت به مشتریان متقابل این امکان را می‌دهد تا از ادغام‌های دوطرفه و گزارش‌های وارداتی و صادراتی موجود بین پلتفرم Econz Wireless Timecard و محصولات 4Sight Dynamics Payroll استفاده کنند.

4Sight Dynamics Africa در گروه شرکای کانال 4Sight، یکی از چهار خوشه تجاری متمایز آنها قرار می گیرد. این گروه شریک کانال دارای منابع بسیار ماهری است که برای مدیریت و رشد شرکای تجاری خود اختصاص داده شده است.

“4Sight Dynamics Africa یک مدل کسب و کار تخصصی متمرکز بر کانال در برنامه های تجاری با صدها فروشنده متخصص در سراسر خاورمیانه، اروپای مرکزی و آفریقا ایجاد کرده است. بنابراین فرصتی بی نظیر برای دسترسی به فروشندگانی که واقعاً فعال هستند، فروش منحصر به فرد و پیشنهاد محصول ما را درک می کنند و می توانند با موفقیت محصولات Econz را به بازار عرضه کنند، به ما ارائه می دهد.