افتخارات OSPAs انگلستان | امنیت حرفه ای


در جوایز اخیر عملکرد امنیتی برجسته بریتانیا در سال 2023 (OSPA هاشرکت امنیتی FGH Security از شبی که در رویال لنکستر لندن برگزار شد با دو افتخار حضور یافت.

برای چهارمین بار، FGH جایزه تیم امنیت رویداد برجسته را که توسط شرکت نرم افزاری Zinc Systems حمایت می شود، برد. جایزه امسال برای کار FGH در بازی های مشترک المنافع 2022 تابستان گذشته در بیرمنگام این شرکت به دلیل حرفه ای بودن، تخصص و نوآوری خود در ارائه مدیریت جمعیت برای این رویداد، تضمین ایمنی ورزشکاران، مقامات و تماشاگران مورد ستایش قرار گرفت. FGH همچنین یک پیروزی برای مدیر منطقه شمالی Arran Perry، که به عنوان جوان حرفه ای امنیت سال انتخاب شد، شاهد بود. پری، که بر قراردادهایی که شامل گروه‌های مهمان‌نوازی Mission Mars و Arc Inspiration می‌شود، نظارت می‌کند و به خاطر عملکرد و مشارکتش در صنعت شناخته شد.

بنیانگذار و مدیر عامل FGH پیتر هریسون پس از آن گفت: «برنده شدن این جوایز یک دستاورد باورنکردنی است و گواهی بر تلاش و فداکاری بسیاری از مردم است. ما به ویژه به کار استثنایی تیم خود در طول بازی‌های مشترک المنافع افتخار می‌کنیم و از اینکه سهم آران در این صنعت به رسمیت شناخته شده است، بسیار خوشحالیم.»

و بن نات، مدیر عملیات FGH، در مورد آران گفت: «همه ما به دستاورد آران بسیار افتخار می کنیم. او یک رهبر بزرگ است که برای مشتریان ما و تیمش بسیار سخت کار می کند. او مسئولیت‌های خود را جدی می‌گیرد و دائماً به دنبال یافتن راه‌هایی برای نوآوری و توسعه هم خود و هم خدمات ما است. آران یک حرفه ای متعهد است که کاملاً سزاوار این قدردانی است.”

در تصویر از چپ به راست روی صحنه، هال کروتندن (استندآپ کمدین و مجری شب)، بن نات (مدیر عملیات – امنیت FGH)، دیوید منگان (مدیر پروژه – FGH)، پیتر هریسون (موسس و دکتر FGH) هستند. ; و لی چارلز (مدیر خانه نگهبان، حامی دسته).

پیتر هریسون از جمله کسانی است که در این مصاحبه مصاحبه کردند نسخه چاپی مارس مجله امنیت حرفه ای او در میان سخنرانان یک رویداد رهبری فکری در همان محل در بعد از ظهر رویداد 23 فوریه بود.

برای اطلاع از برندگان به طور کامل به سایت مراجعه کنید وب سایت OSPAهای انگلستان.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/uk-ospas-honours/