افزایش امنیت فیزیکی در پایگاه نظامی – شماره 1 2023 – سیستم های Turnstar


منبع: https://www.securitysa.com/18699R

افزایش امنیت فیزیکی در پایگاه نظامی

شماره 1 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، دولت و نیمه دولتی (صنعت)، محصولات

Velocity Raptor که برای کار با سرعت بالا با مصرف انرژی کم طراحی شده است، با توانایی آن در حفظ عملکرد چرخه کاری 100٪ در طول سالیان متمادی، صرف نظر از تعداد عملیات روزانه مشخص می شود. در صورت کاهش بار، Velocity به کار خود ادامه می دهد، زیرا دارای سیستم باتری داخلی 7 Ah است و همچنین می تواند با انرژی خورشیدی کار کند. ساکس می‌گوید: همچنین یک نادیده گرفتن دستی بدون زحمت وجود دارد که اجازه می‌دهد بازوی مانع رها شود و سنبله پایین بیاید تا ترافیک در صورت خرابی فاجعه‌بار عبور کند.

پایگاه های نظامی بنا به ماهیت خود نسبت به نیاز به امنیت فیزیکی بسیار حساس هستند. شرکت Turnstar Systems اخیراً دو پیک ترافیک 3 متری Velocity Raptor را در پایگاه نظامی Randfontein نیروی دفاع ملی آفریقای جنوبی (SANDF) در منطقه West Rand گاتنگ نصب کرده است.

Velocity Raptor دسترسی امن به وسیله نقلیه را همراه با یک بازدارنده بصری برای مجرمان فراهم می کند. فناوری SwiftDrive به آرامی بازوی مانع را کار می‌کند و بالا و پایین بردن میخ‌ها را ممکن می‌سازد. یک نوار نوری LED قرمز و سبز در بازوی مانع تعبیه شده است تا حداکثر دید، ایمنی و زیبایی را تضمین کند.

کریگ ساکس، مدیرعامل Turnstar می‌گوید: «به همراه پرسنل پایگاه، ما تصمیم گرفتیم یک نسخه فرورفته از اسپایک‌های Velocity Raptor خود را نصب کنیم. این میخ‌ها برای جلوگیری از ورود یا خروج وسایل نقلیه از طریق یک نقطه دسترسی بدون دخالت اپراتور مجاز طراحی شده‌اند. هنگامی که یک وسیله نقلیه در حالت برآمده از روی میخ ها عبور می کند، منجر به سوراخ شدن لاستیک می شود. با این حال، هنگامی که آنها در موقعیت پایین قرار می گیرند، وسیله نقلیه کاملاً بدون مانع از روی میخ های فرورفته عبور می کند.

برای اطلاعات بیشتر، با Turnstar، +27 11 786 1633، [email protected] تماس بگیرید، www.turnstar.co.zaوام)