افزایش انعطاف پذیری داده های سازمانی – شماره 8 2022 – Arcserve Southern Africa

– انتخاب کنسول مدیریت خصوصی مبتنی بر ابر یا در محل: UDP 9.0 اکنون یک کنسول مدیریت مبتنی بر ابر را ارائه می دهد که دارای قابلیت های چند اجاره ای و مدیریت هویت امن است. کنسول مبتنی بر ابر نیازی به نصب، استقرار دستی یا نیاز به پیکربندی گسترده ندارد. قابلیت‌های چند اجاره‌ای UDP 9.0 به کاربران این امکان را می‌دهد تا سازمان‌های فرعی را به راحتی پیکربندی کنند و آنها را مانند مستاجران مختلف مدیریت کنند. اقدامات هویت امنیتی دقیق شامل پیاده سازی Zero Trust Okta با استفاده از احراز هویت چند عاملی (MFA) است.

با تاکید بر نیاز به استراتژی‌های مقاوم در برابر داده‌های سازمانی، یک مطالعه تحقیقاتی مستقل اخیر درباره تصمیم‌گیرندگان فناوری اطلاعات (ITDM) که توسط Arcserve انجام شد، نشان داد که 83 درصد از پاسخ‌دهندگان یک استراتژی تاب‌آوری داده‌ها دارند. با این حال تنها 23 درصد یک رویکرد جامع دارند. این تحقیق نشان داد که تقریباً نیمی (45 درصد) از سازمان‌هایی که با از دست دادن داده‌ها مواجه هستند، نمی‌توانند تمام داده‌های خود را بازیابی کنند.


منبع: https://www.securitysa.com/18321R

– افزایش در دسترس بودن، دوام و مقیاس‌پذیری با Cloud Object Storage: سازمان‌ها می‌توانند نسخه‌های پشتیبان حذف‌شده را مستقیماً در AWS S3، Wasabi یا Google Cloud Storage ذخیره کنند تا هزینه کل مالکیت خود را کاهش دهند و پشتیبانی بازیابی بلایا را با فروشگاه‌های امن خارج از سایت مبتنی بر ابر افزایش دهند.

فلوریان مالکی، معاون اجرایی بازاریابی در Arcserve، می‌گوید: «تاب‌آوری داده‌های سازمان‌ها در همه اندازه‌ها دائماً با حجم و انواع داده‌هایی که برای مدیریت، حفاظت و امنیت نیاز دارند، به چالش کشیده می‌شود. Arcserve UDP 9.0 انعطاف‌پذیری داده‌ها را به سطح بعدی، ارائه حفاظت پیشرفته داده، قابلیت اطمینان عملکرد و مدیریت. با ارائه انعطاف پذیری کامل باج افزار در یک راه حل، Arcserve UDP 9.0 به شرکای ما کمک می کند ارزش مشتری و فرصت های رشد را در این بازار رو به رشد افزایش دهند.”وام)

Arcserve UDP 9.0 با قابلیت‌های پیشرفته جدید، از جمله موارد زیر، انعطاف‌پذیری داده‌ها را افزایش می‌دهد:

– حفاظت از داده ها برای پایگاه داده Oracle (DB): سازمان ها می توانند به سرعت ترابایت ها از پایگاه داده قابل اتصال Oracle (PDB) را که با استفاده از Oracle RMAN نسخه پشتیبان تهیه شده است، با قابلیت بازگردانی کل PDB Oracle (شامل همه جدول ها و فایل های کنترلی) به محل اصلی خود بازیابی کنند. مشتریان می توانند فایل های Oracle PDB گرانول را به محل اصلی خود بازگردانند. UDP 9.0 به طور کامل از Oracle DB در پلتفرم های Solaris X64 محافظت می کند.

Arcserve آفریقای جنوبی اعلام کرده است که Arcserve از Unified Data Protection (UDP) 9.0 خود رونمایی کرده است، یک پلتفرم واحد، پشتیبان گیری و راه حل بازیابی فاجعه با مدیریت مرکزی که هر زیرساخت داده را با حفاظت قوی برای هر نوع حجم کاری در آینده محافظت می کند. این ترکیبی از حفاظت کامل از داده ها، حفاظت از امنیت سایبری Sophos، ذخیره سازی غیرقابل تغییر، پشتیبان گیری نوار و تداوم کسب و کار در محل یا خارج از سایت مقیاس پذیر است.

– گزینه های بازیابی پیشرفته برای استقرار سرور SQL مایکروسافت: UDP 9.0 جزئیات بهبود یافته را ارائه می دهد، به بازیابی DB در هر نقطه تراکنش بین دو نقطه بازیابی اجازه می دهد، با اجرای یک بررسی سازگاری برای اطمینان از اینکه داده های بازیابی شده نشان دهنده داده های قابل استفاده هستند، یکپارچگی بازیابی را تضمین می کند. با این کار از چالش مهمی که در آن بازیابی‌ها موفقیت‌آمیز هستند، اما داده‌ها غیرقابل استفاده هستند، جلوگیری می‌کند.

افزایش انعطاف پذیری داده های سازمانی

شماره 8 2022 زیرساخت فناوری اطلاعات