افزایش خشونت علیه کارکنانی که با مشتری روبرو هستند


بر اساس این گزارش، افزایش نگران کننده ای در سوء استفاده از کارکنانی که با مشتری روبرو هستند وجود دارد موسسه خدمات مشتری.

مدیر عامل آن، جو کوسون گفت: «در حالی که ناامیدی از وضعیت فعلی قابل درک است، هدایت این ناامیدی به کارکنان خدماتی قابل درک نیست. بیایید همه به یاد داشته باشیم که همکارانی که در مواجهه با مشتریان ما قرار دارند با همان چالش هایی روبرو هستند که افرادی که سعی در کمک به آنها دارند. آنها سزاوار این هستند که در یک محیط کاری عاری از خصومت و سوء استفاده با همان سطح احترام رفتار شود.

«در حالی که گزارش‌های بدرفتاری شدید نسبت به کارکنان خط مقدم ما البته در سطح انسانی تکان‌دهنده است، اما تهدیدی واقعی و نگران‌کننده برای ثبات اقتصادی کشور ما است. نظرسنجی ما نشان داد که از هر پنج نفر (40 درصد) دو نفر از کارکنان خدماتی به دلیل سوء استفاده ای که با آن مواجه شده اند، در نظر دارند یا در نظر دارند که نقش خود را ترک کنند. با توجه به اینکه 61 درصد از کارکنان بریتانیا در نقش‌های روبه‌روی مشتری کار می‌کنند، نباید از سقوط بالقوه ارائه خدمات اساسی که این تهدید را تهدید می‌کند، غافل شد.»

بیمارستان ها

منعکس کننده آن چیزی بود که در روز اول کنفرانس دو روزه سالانه توسط انجمن گفته شد NAHS (انجمن ملی برای امنیت مراقبت های بهداشتی، تلفظ nars) در دانشگاه بیرمنگام این هفته، در مورد کاهش خشونت. یک افتتاحیه جامد– امکان گردآوری نظرات اعضا در مورد آسیب‌پذیری‌ها و مواردی که می‌تواند به رفع آن‌ها کمک کند، حضار موارد زیادی را پیشنهاد کردند، اما از جمله نکات تکراری این بود که کاستی‌ها در مراقبت‌های اولیه – خدمات ارائه شده توسط پرسنل پرسنل – می‌تواند دلیلی باشد پرخاشگری و خشونت، مانند بیماران (یا دوستان یا خانواده آنها) که در انتظار درمان یا آمبولانس برای حضور هستند.

راه آهن

و در مورد راه آهن، وزارت حمل و نقل (DfT) گفته است که مجازات فرار از کرایه ریلی در انگلیس و ولز این است که از 20 پوند به 100 پوند افزایش یابد (یا 50 پوند در صورت پرداخت ظرف 21 روز) – از جمله Nexus، مترو Tyne and Wear. در صورت مواجهه با افراد غیر پرداخت کننده، چنین افزایشی ممکن است باعث درگیری بیشتر شود.

با این حال، تنها با بحران هزینه زندگی و تنش‌های ناشی از محدودیت‌های فاصله‌گذاری در طول همه‌گیری کووید، بدتر شده است، کارکنان اپراتورهای راه‌آهن مانند هدایت‌کنندگان قطار و توزیع‌کنندگان سکو از قبل با آزار و اذیت، کلامی و فیزیکی، از سوی برخی از مسافران، از جمله توسط هواداران فوتبال مواجه شده‌اند. معمولا در آخر هفته ها هولیگان های فوتبال ممکن است اتفاقاً از پرداخت هزینه سفر قطار در سفرهای خود به و از مسابقات اجتناب کنند (برای اطلاع از هشدار پلیس به وب سایت BTP مراجعه کنید. هواداران بولتون اخیرا).

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی دسامبر مجله امنیت حرفه ای. عکس مارک رو; تابلوی نکسوس در سنت جیمز پارک، ایستگاه مترو برای استادیوم نیوکاسل یونایتد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/rise-in-abuse-against-customer-facing-staff/