افزایش سرقت خودرو | امنیت حرفه ای


AA هشدار می دهد که سارقان خودرو بیشتر از فناوری استفاده می کنند و سرقت وسایل نقلیه در حال افزایش است. اداره آمار ملی (روشن است) تخمین جرم برای انگلستان و ولز افزایش 24.9 درصدی سرقت وسایل نقلیه در سال 2022 نسبت به سال قبل نشان می دهد. به طور مشابه، سرقت از وسایل نقلیه 9.9 درصد افزایش یافت در حالی که سرقت از منازل 2.9 درصد افزایش یافت.

در سراسر انگلستان در ولز در سال 2021، حدود 104435 وسیله نقلیه آنها دزدیده شد در حالی که سال گذشته 130389 خودروی آنها به سرقت رفت. در سال 2022، 212900 نفر اقلامی از وسیله نقلیه خود دزدیده اند در حالی که سال قبل 193647 مورد بود. پلیس دوون و کورنوال قادر به ارائه ارقام به ONS نبودند. AA همچنین اولویت های پلیس را در مورد مقابله با جرایم خودرو جویا می شود.

سارقان با استفاده از انواع روش های فنی برای سرقت آنها، همگام با تولیدکنندگان پیش می روند. دزدی رله، کلونینگ کلید و مسدود کردن سیگنال همچنان روش های اصلی به دست آوردن غیرقانونی وسایل نقلیه است. از آنجایی که سازندگان خودرو روی امنیت کلید کار می کنند و رانندگان را تشویق می کنند تا کلیدها را برای کاهش این نوع سرقت ها بخوابانند، مجرمان از شیوه های جدیدی برای حمله به سیستم های امنیتی خودرو استفاده می کنند. در مورد دزدانی که وسایل را از خودروها می گیرند، روش های سریعتر و سنتی آنها شکستن شیشه ها یا باز کردن به زور پنجره ها و درها است. برای به دست آوردن تلفن، کیف پول و سایر اشیاء قیمتی.

گاس پارک، مدیر عامل خدمات بیمه AA، گفت: “افزایش سرقت های وسایل نقلیه و مسکونی برای همه نگران کننده است و نشان می دهد که امنیت خودرو و خانه بسیار مهم است. این ارقام در خطر خارج شدن از کنترل هستند، که اگر به مارپیچ بیشتر رها شود، پیامدهای هزینه زیادی از نظر تأثیر بر جامعه گسترده تر خواهد داشت، چه رسد به قیمتی که دارندگان سیاست پرداخت می کنند. ما از روسای پلیس و کمیسران جنایی در سراسر کشور می‌خواهیم تا یک برنامه اقدام برای کشف این پرونده ایجاد کنند.

متأسفانه، هیچ چیزی وجود ندارد که بتواند خودروی شما را در برابر سرقت ایمن نگه دارد، اما فقط کمی سخت‌تر کردن آن برای سارقان می‌تواند احتمال اینکه آنها به سراغ خودروی شما بروند کمتر می‌شود. به افراد نابکار پیروزی آسان ندهید، آنها را به فکر یافتن هدفی راحت تر از غرور و شادی خود قرار ندهید.

هنگامی که صحبت از محافظت از خانه شما می شود، اطمینان از اینکه دارایی های با ارزش بالا در بیمه نامه خانه شما ثبت شده است، مهم است. همچنین باید در مورد محل پنهان شدن اقلام در زمان عدم استفاده، به ویژه کلید ماشین، در نظر گرفته شود. اقدامات امنیتی اضافی مانند دوربین های زنگ در و سیستم های هشدار *** ارزش سرمایه گذاری برای ارتقاء خانه خود را دارند.

AA نکاتی را ارائه می دهد در برابر سرقت a را نیز ببینید وبلاگ توسط خرده فروش Halfords؛ و به طور مشابه توسط پلیس دورست.

دزدی گربه

مبدل های کاتالیزوری به دلیل فلزات گرانبهایی که با آنها ساخته می شوند، یعنی رودیوم، پلاتین و پالادیوم مورد هدف قرار می گیرند. سارقان به سادگی مبدل کاتالیزوری را از لوله اگزوز جدا می کنند. بیشتر در وب سایت دیده بان محله.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/car-theft-rising/