افزودن ارزش به برنامه های کاربردی SMB – شماره 6 2022 – هایک ویژن آفریقای جنوبی


منبع: https://www.securitysa.com/17835R

پوشش بیشتر با کمتر

ارزش افزودن به برنامه های SMB

شماره 6 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات

دوربین‌های PT هایک‌ویژن کار را آسان‌تر می‌کنند، مناطق بزرگ‌تر را پوشش می‌دهند و با قابلیت‌های پان و شیب خود به‌طور انعطاف‌پذیر می‌چرخند. از طریق ارتباط با برنامه Hik-Connect هایک ویژن، کاربران می توانند از طریق تلفن همراه خود بدانند که در خانه چه می گذرد، به خصوص زمانی که تنها افراد خانه سالخورده یا شاید یک کودک و پرستار کودک آنها باشند. چنین اتصالی واقعاً به کاربران اطمینان و آرامش بیشتری می دهد.وام)

هایک ویژن دوربین های PT خود را به گونه ای طراحی کرد که انتخاب های مقرون به صرفه ای را برای SMB ها (مانند خرده فروشان، مزارع و کارخانه ها و غیره) فراهم کند و راه را برای نصب آسان و امنیت قابل اعتماد با انعطاف پذیری و راحتی برای مشاغل آنها هموار کند. صاحبان خانه همچنین می توانند از این دوربین های مقرون به صرفه برای نیازهای امنیتی خود استفاده کنند.

این همچنین به معنای پوشش محدود و نیاز به چندین دوربین در چندین نقطه نصب است – و هزینه ها افزایش می یابد. دوربین‌های پان شیب زوم (PTZ) می‌توانند برای گسترش زاویه دید خود حرکت کنند و مناطق بزرگ‌تری را با یک دوربین بپوشانند، اما مقرون به صرفه‌تر هستند و معمولاً فقط در پروژه‌های سخت‌تر و پیشرفته‌تر نصب می‌شوند.

درست مانند مشاغل کوچک، صاحبان خانه های تک خانواده اغلب با مشکلات امنیتی مربوط به مشاهده از راه دور شرایط اطراف ملک خود مواجه می شوند. آنها دوست دارند وقتی کسی در خانه نیست، به همراه افراد ناشناس در فضای باز، پارکینگ و غیره نفوذها را بررسی کنند. برای دیدن محیط عمومی اطراف خانه نیاز به دوربین های متعدد در مکان هایی مانند پارکینگ در فضای باز، حیاط و … ورودی و خروجی خانه با این حال، این مشکل تغییر بین دوربین‌های با زاویه دید ثابت و همچنین هزینه‌های مربوط به نصب چندین دوربین را افزایش می‌دهد.

مزارع کوچک معمولاً در معرض طیف وسیعی از خطرات از جمله تجاوز، سرقت و سایر نگرانی های مربوط به دام هستند که می تواند خسارات قابل توجهی به تولید و عملیات وارد کند. برای حفاظت از این دارایی های ارزشمند، اقدامات امنیتی موثر مورد نیاز است. با این حال، نصب یک سیستم امنیتی یک سرمایه گذاری بزرگ برای مزارع کوچک است.

کارگران در کارخانه ها و کارگاه های کوچک به طور منظم تجهیزات را به عنوان یک فرآیند حیاتی برای اطمینان از کارایی تولید بازرسی می کنند. کاهش تصادفات کارکنان با ماشین آلات نیز حیاتی است. آنها همچنین باید سایر تهدیدها از جمله سرقت، خرابکاری و تجاوز به قانون را برای محیطی امن از بین ببرند. دوربین‌های PT هایک‌ویژن به سازنده اجازه می‌دهد تا صحنه کامل را در معرض دید قرار دهد و روی نگران‌کننده‌ترین قسمت‌ها تمرکز کند – و با هزینه کم.

اپراتورهای فروشگاه همچنین می توانند در زمان دوری از فروشگاه، فیدهای ویدیویی را در تلفن همراه خود مشاهده کنند. به عنوان مثال، پس از اینکه صاحب کافه خانه را می بندد و به خانه می رود، همچنان می تواند گوشه های خاصی از مغازه را بررسی کند تا ببیند مثلاً آیا وسایل برقی یا چراغی روشن مانده است یا خیر. اگر صاحب فروشگاهی که در طبقه دوم زندگی می‌کند، در شب صدای عجیبی بشنود، می‌تواند فوراً فید زنده تلفن خود را برای خرابی بررسی کند و در صورت نیاز پاسخ دهد.

فروشگاه‌های خرده‌فروشی معمولاً کالاهای متنوعی را عرضه می‌کنند و گردش مالی مکرری را مشاهده می‌کنند. در نتیجه، دزدی یک نگرانی جهانی است. دوربین های هایک ویژن PT انتخاب های ایده آلی در اینجا هستند. صاحبان فروشگاه‌های خرده‌فروشی با اندازه متوسط ​​می‌توانند تنها یک دستگاه نصب کنند و با تنظیم زاویه دید، از هر گوشه‌ای آگاه باشند. این دوربین ها با پشتیبانی از فناوری ColorVu هایک ویژن، ویدئوهای با کیفیت بالا و تمام رنگی را به صورت 24/7 ارائه می کنند و در تمام روز و تمام شب محافظت می کنند.

دوربین های PT ساده هایک ویژن نیازهای امنیتی اولیه مالکان مزارع کوچک را برآورده می کند. این دوربین‌ها مناطق خاصی را به راحتی پوشش می‌دهند و به طور انعطاف‌پذیری از طریق زوایای دید در سراسر ساعت می‌چرخند تا هر گوشه را ببینند. با استفاده از فناوری AcuSense هایک ویژن، سری PT همچنین توانایی متمایز کردن انسان از وسایل نقلیه و سایر اشیاء متحرک را فراهم می کند، هشدارهای کاذب را برای هر گونه فعالیت غیرمعمول کاهش می دهد و به صاحبان مزرعه امکان می دهد تا تهدیدات امنیتی واقعی را فورا تأیید کنند.

این برنامه تلفن همراه به کاربران اجازه می دهد تا از مشغله های روزمره خود استراحت کنند تا در زمان دوری و در هر زمان، امنیت فروشگاه را بررسی کنند.

امنیت برای صاحبان مشاغل کوچک تا متوسط ​​اولویت اصلی است، اولویتی که نمی توان نادیده گرفت. به طور خاص، ایمنی دارایی، کنترل ریسک و پیشگیری از زیان حیاتی ترین نگرانی ها باقی مانده است. در بیشتر مواقع، این صاحبان مشاغل خودشان دوربین‌های امنیتی را خریداری می‌کنند و کار می‌کنند، اما اکثر دوربین‌های امنیتی متداول در محدوده ویژگی‌ها و میدان دید محدود هستند. معمولاً آنها نمی توانند به طور انعطاف پذیر بچرخند مگر با کمک نصب کننده که زمان بر است.

تامین امنیت موثرتر

آرامش خاطر برای صاحبان خانه