افسران امنیتی ممتاز | امنیت حرفه ای


OCS، ارائه دهنده خدمات تسهیلات، یک پیروزی مضاعف را در جوایز متمایز افسر امنیتی ACS Pacesetters جشن گرفت. افسران امنیتی Ellie Senior (Incentive FM، در تصویر) و Roger Squire (OCS) هر دو جایزه افسر امنیتی ممتاز را دریافت کردند.

در مراسمی در میدان مسابقه رویال ویندزور، الی، راجر و دیگر افسران امنیتی خط مقدم برای کارشان مورد تقدیر قرار گرفتند. به گفته داوران، الی از سال 2018 در مرکز خرید Bluewater برای Incentive FM کار کرده است، جایی که خدمات و فداکاری برجسته ای از خود نشان داده است. در نتیجه هوشیاری او، او به بازیابی بیش از 5000 پوند از سهام سرقت شده از River Island که توسط یک باند سازمان یافته هدف قرار می گرفتند، کمک کرد.

در سال 2022 راجر به یک حادثه امنیتی پاسخ داد که به یک اورژانس پزشکی تبدیل شد. او از مهارت‌ها و تجربه‌اش برای انطباق با شرایط اضطراری به‌سرعت در حال تکامل استفاده کرد و در برخورد با مجرمی که به یک مصدوم بدحال بدل می‌شود، بسیار مراقب بود.

استیون مور، مدیر عامل امنیت، OCS گفت: “به الی و راجر به خاطر این قدردانی شایسته تبریک می گویم. حرفه ای بودن و تعهد شما به تعالی شما را به اعضای ارزشمند تیم OCS و اعتباری برای صنعت امنیت تبدیل می کند. ما از شما برای کمک های برجسته شما تشکر می کنیم.»

درباره ACS Pacesetters

اعضای آن متشکل از شرکت‌های محافظ امنیتی قراردادی است که در سطوح بالای 15 درصدی معیار و دستاوردی قرار دارند که توسط طرح پیمانکار تایید شده سازمان صنعت امنیت (SIA ACS) تعیین شده است. ACS یک علامت بارز کیفیت داوطلبانه و شناخته شده برای شرکت های صنعت امنیت خصوصی ارائه می دهد. بازدید کنید www.pacesetters.co.uk.

همچنین ببینید

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی ماه جولای مجله امنیتی حرفه ای.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/guarding/security-officers-of-distinction/