افسر متصل | امنیت حرفه ای


نوح پرایس، G4S مدیر آکادمی بین‌الملل، چگونگی تغییر نقش امنیت را توضیح می‌دهد و چگونه برنامه افسر متصل آن با بهره‌گیری از پیشرفت‌های فناوری و در عین حال حفظ تعامل شخصی، بهبود خدمات، مشارکت نیروی کار و ارائه محیط‌های امن‌تر را ارائه می‌دهد.

مصرف کنندگان امنیتی امروزی خواستار رویکردی فعال، مبتنی بر داده، هوشمند و آگاهانه برای تحویل عملیاتی هستند. ارائه دهندگان امنیت باید داده های عملکردی واضح و شفاف را در زمان واقعی به مشتریان خود ارائه دهند تا تصمیم گیری بهتری انجام دهند.

پس امنیت چگونه پاسخ می دهد؟

برنامه افسر امنیتی متصل G4S به عنوان فعال کننده کلیدی در حال ظهور است. به طور قابل توجهی، این برنامه با فناوری فعال هنوز با افراد در هسته کار می کند، اما از فناوری برای هدایت بهبود خدمات و تعامل کارکنان که محیط مدرن نیاز دارد، استفاده می کند.

این برنامه در حال حاضر به خوبی در برخی از عملیات امنیتی مهم جاسازی شده است، مانند بزرگترین بخش خدمات عمومی بریتانیا، جایی که این برنامه برای افسران فعال در 800 سایت بریتانیا اجرا شده است.

نکته مهم این است که این برنامه به همان اندازه برای مشاغل کوچک و متوسط ​​مرتبط است که نیاز به بهبود امنیت دارند، اما در مقیاس بسیار کوچکتر.

افسر متصل چگونه به نظر می رسد؟

ظاهر یک افسر متصل بسته به محیطی که در آن کار می کند متفاوت است. در برخی موارد، فناوری پوشیدنی برای عموم آشکار خواهد بود و دلیل خوبی دارد. با توجه به دستگاه‌های متعددی که می‌توانند از آن استفاده کنند، مانند دوربین‌های بدنه با صفحه‌نمایش قابل مشاهده، سلاح‌های هوشمند و نمایشگرهای سربالا، ممکن است اولین پاسخ‌دهنده بیونیک به نظر برسد. اما در یک پذیرش شرکتی، که در آن از افسران انتظار می‌رود عملکرد امنیتی خود را با خدمات مشتری متعادل کنند، افسر ممکن است از فناوری‌هایی استفاده کند که برای عموم کمتر دیده می‌شود، مانند ساعت‌های هوشمند، تبلت‌ها و عینک‌های واقعیت افزوده که شبیه عینک‌های روزمره هستند.

برنامه افسر متصل چه مزایایی دارد؟

درگیری افسری

افسران امنیتی برای ویژگی های شخصیتی خاص خود انتخاب می شوند که از رهبری و شجاعت گرفته تا شفقت و صبر را در بر می گیرد. این ویژگی‌های انسانی همان چیزی است که به افسران اجازه می‌دهد در یک لحظه به بازدیدکنندگان سلام کنند و در لحظه دیگر از مجرمان جلوگیری کنند. فناوری نمی‌تواند با انسان دیگری گفت‌وگو کند تا مشخص کند که آیا آنها یک خطر بالقوه هستند یا استقبال گرمی از خانه ارائه می‌کنند.

بنابراین، در حالی که افسر امنیتی کلیدی باقی می ماند، این برنامه از فناوری برای پشتیبانی از افسر با ارائه دسترسی ساده و آسان به شبکه ای از همکاران و مواد یادگیری و توسعه استفاده می کند – که همه باعث ایجاد تعامل و انگیزه بیشتر می شود.

از طریق تبلت یا دستگاه هوشمند مناسب، افسر می‌تواند به آموزش‌های رسمی، بولتن‌ها و حتی به‌روزرسانی‌ها و اخبار شرکت دسترسی داشته باشد – از توسعه، مشارکت و جلوگیری از جدایی و ناامیدی آنها پشتیبانی می‌کند.

بینش مبتنی بر داده

مزایای برنامه افسر متصل به خود افسران محدود نیست. با استفاده از دستگاه دستی آنها برای ثبت تمام فعالیت ها، داده ها به صورت مرکزی گرفته می شوند. اطلاعات جمع‌آوری‌شده از افسرانی که در مکان‌های مختلف فعالیت می‌کنند را می‌توان در گزارش‌های ساده و قابل مصرف ادغام کرد – همه از یک مکان مرکزی قابل دسترسی هستند.

هر مشتری که بر امنیت چندین مکان نظارت دارد، می‌تواند اطلاعات کلیدی مانند اعلان‌های عملکرد را با کلیک یک دکمه مشاهده کند. آنها بینش زمان واقعی برای تصمیم گیری بهتر دارند.

حوزه های مشترک نظارت شامل تأیید این موضوع است که وظایف کلیدی مطابق با توافقنامه سطح خدمات قرارداد و مطابق با الزامات نظارتی تکمیل شده است و تغییرات انجام شده است. مشتریان همچنین می توانند بایگانی از حوادث گزارش شده را برای ارزیابی روند بررسی کنند.

ارتقای کارایی

این بینش داده منجر به بهینه‌سازی منابع و تمرکز واقعی بر بهبود عملکرد خدمات می‌شود و برنامه افسر متصل نیز مزایای عملیاتی واقعی دارد.

اتصال زمان واقعی به یک تابع فرمان و کنترل از پیشرفت‌های هوش مصنوعی برای شناسایی حوادث احتمالی قبل از وقوع استفاده می‌کند. حرکت و فعالیت غیرمعمول در زمان واقعی علامت گذاری می شود و به افسران این امکان را می دهد که به طور فعال حوادث را بررسی کنند و به اطلاعات کلیدی مجهز شوند، به جای منتظر ماندن برای گزارش حوادث، زمانی که اغلب دیر شده است.

هنگامی که یک حادثه رخ می دهد، برنامه افسر متصل، موقعیت مکانی افسر فوری را برای فرماندهی و کنترل فراهم می کند. این بدان معنی است که مناسب ترین افسر وظیفه حضور در صحنه را دارد و می تواند از قبل در مورد هر گونه تهدید احتمالی مطلع شود، بنابراین آنها برای ارائه پاسخ مناسب آمادگی کامل دارند. سرعت واکنش در مواقع اضطراری بسیار مهم است و این باعث صرفه جویی در وقت گرانبها می شود.

محیط امن تر

ما دیده‌ایم که برنامه افسر متصل مزایای ایمنی زیادی در بخش‌هایی دارد که خشونت و پرخاشگری در آنها شایع است، مانند بیمارستان‌ها، خرده‌فروشی‌ها و سایر نقش‌های عمومی.

ثابت شده است که وجود دوربین‌های پوشیده از بدن، به‌عنوان بخشی از پیشنهادات متصل، منجر به تغییر قابل‌توجهی در نحوه تعامل عمومی با امنیت می‌شود – اغلب به‌سرعت از حوادث خصمانه و تشدیدکننده مماشات می‌کند، زمانی که مردم از وقوع آن آگاه شوند. ثبت شده.

رویکرد پایدار

خود محیط نیز سود می برد. با توجه به اینکه کاغذ حدود 26 درصد از کل زباله‌های محل دفن زباله را تشکیل می‌دهد، حذف گزارش‌های مبتنی بر کاغذ مزایای پایداری قابل‌توجهی را به همراه دارد. علاوه بر این، با مصرف کمتر کاغذ، فضای ذخیره سازی گرانبها آزاد می شود، به این معنی که انرژی کمتری مصرف می شود.

بعد؟

با پیشرفت هوش مصنوعی و پردازش زبان طبیعی، شاهد افزایش پذیرش افسران مجازی خواهیم بود که به روشی مشابه دستیارهای موبایلی مانند سیری اپل، الکسای آمازون، دستیار واتسون آی‌بی‌ام و کورتانا مایکروسافت عمل می‌کنند.

به عنوان مثال، یک افسر امنیتی متصل رادیو یا دستگاه تلفن همراه خود را درگیر می‌کند و از دستیار می‌خواهد پلاک خودرو را اجرا کند. سیستم از نرم افزار مدیریت رویداد و پرونده یا هر یک از سیستم های سازمانی دیگر ما پرس و جو می کند. شریک مجازی یک افسر خواهد بود.

در یکی از دگرگون‌ترین دوران تاریخ بشر، فناوری حیاتی است و G4S همیشه از آن برای حمایت از افسران امنیتی خود استفاده خواهد کرد. تمرکز آینده برنامه افسر متصل، حفظ تعادل مناسب بین استفاده از پیشرفت فناوری و حفظ تعامل امنیتی شخصی خواهد بود.

درباره نویسنده

نوح پرایس مدیر بین المللی آکادمی G4S است که مسئول به اشتراک گذاری دانش تخصصی تهدید و امنیت است. این بولتن های امنیتی منظم و رایگان در مورد تهدیدات احتمالی ارائه می دهد. بازدید کنید https://www.g4s.com/en-gb/what-we-do/academy.

درباره G4S

در سال 2021، G4S، یک شرکت امنیتی جهانی مستقر در لندن، توسط متحد جهانی، یک شرکت خدمات امنیتی و تاسیساتی ایالات متحده است. بازدید کنید www.g4s.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/connected-officer-2/