الگوریتم جدید برای مدیریت ریسک امنیت سایبری OT – شماره 4 2023

الگوریتم جدید برای مدیریت ریسک امنیت سایبری OT

شماره 4 2023 صنعتی (صنعتی)، امنیت سایبری، اخبار، تجاری (صنعتی)

الگوریتم اختصاصی این شرکت معیارهای استاندارد صنعتی را در بر می گیرد و از سیستم NIST CVSS برای امتیازدهی آسیب پذیری پیروی می کند و از انطباق با استانداردهای صنعت و اجتناب از نیاز به امتیازدهی مجدد خطرات رایج جلوگیری می کند.

USPTO ثبت اختراع ایالات متحده را به شماره 11637853، «سیستم و روش کاهش ریسک شبکه عملیاتی» برای مدل شبیه‌سازی الگوریتم OTORIO، که زیربنای پلتفرم امنیت سایبری OT سرتاسر آن است، صادر کرد. فناوری منحصربه‌فرد این شرکت، تهدیدات امنیت سایبری OT را با تجزیه و تحلیل و تجسم چهار مؤلفه کلیدی – تهدید، احتمال، آسیب‌پذیری، و تأثیر – محاسبه می‌کند و اقدامات کاهش خطر را با اولویت‌بندی با قرار گرفتن در معرض واقعی و تأثیر بالقوه بر عملیات ارائه می‌کند. این سازمان ها را قادر می سازد تا اقدامات پیشگیرانه ای را برای حفاظت از دارایی ها و فرآیندهای حیاتی خود انجام دهند.

قابلیت‌های نظارتی OTORIO سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا با ارزیابی احتمال وقوع حوادث در همه دارایی‌ها، تهدیدها و سناریوهای بالقوه، آسیب‌پذیری‌ها را به طور فعال مدیریت کرده و امنیت را سخت‌تر کنند. هر گونه تغییر در وضعیت امنیتی به عنوان یک سیگنال روشن برای اقدامات پیشگیرانه عمل می کند و سازمان ها را قادر می سازد تا از تهدیدهای نوظهور جلوتر بمانند و از فناوری عملیاتی خود محافظت کنند.

نمودارهای برداری حمله OTORIO یک نمایش تصویری پویا از توپولوژی شبکه را برای ناوبری آسان بین دارایی ها، آسیب پذیری ها، اتصالات آنها و نفوذ کنترل های امنیتی ارائه می دهد. این زمینه مهمی را برای وضعیت امنیت سایبری OT، همراه با فراخوان‌های مختصر برای اقدام، فراهم می‌کند و سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا ریسک‌ها را به‌طور موثر اولویت‌بندی و رسیدگی کنند.

اطلاعات بیشتر را در www.otorio.comمنبع: https://www.securitysa.com/19609R

OTORIO، ارائه‌دهنده فناوری عملیاتی (OT) راه‌حل‌های مدیریت ریسک دیجیتال و سایبری، اعلام کرد که حق اختراعی را از اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده برای مدل مدیریت ریسک و الگوریتم تجزیه و تحلیل گراف حمله به دست آورده است. این نقطه عطف مهمی برای فناوری اختصاصی OTORIO است و این شرکت را به عنوان یک پیشگام در بازار امنیت OT معتبر می کند.