امتیازات ST23 منچستر | امنیت حرفه ای


مارک رو می نویسد: یک قالب تابستانی جدید برای حضور رایگان در سری رویدادهای Security TWENTY توسط مجله امنیتی حرفه ای دیروز در ST23 منچستر برنده شد.

به عنوان جایگزینی برای فرمول ده ساله باز کردن درها در حدود ساعت 8.30 صبح، و اوج گرفتن (از نقطه نظر مهمان نوازی!) با ناهار بوفه گرم قبل از پایان نمایشگاه در بعد از ظهر، ST23 منچستر یک ‘ بود. تابستانی که از ظهر شروع شد و در عرض چند دقیقه سر و صدایی در مورد مکان، سوئیت منچستر در اولدترافورد، خانه معروف باشگاه فوتبال منچستریونایتد.

بسیاری از حاضران از پیشنهاد مکانی رایگان در یکی از تورهای بعدازظهر استادیوم استقبال کردند. راهنمای توری که در ساعت 3 بعدازظهر با او رفتم، با مهربانی صحبت‌های خود را برای حضار امنیتی تنظیم کرد و جزئیاتی از امنیت و نگهبانی در اطراف مکانی را که می‌توانست بیان کرد. این شامل صندلی‌های بیشتری در راه‌آهن است که یونایتد قبل از شروع فصل 2023-24 در ماه آینده نصب می‌کند. و اتاق رختکن خانه با کنترل دسترسی، که کارکنان امنیتی در روز مسابقه مطمئن می شوند که فقط افراد مجاز به آن دسترسی دارند. مهمانان تور می توانستند در جایی بایستند که بازیکنان و مدیران ایستاده اند و نشسته اند. و در واقع روی صندلی‌های تعویضی کنار زمین بنشینید – اگرچه همانطور که راهنمای تور گفت و تابلوها به شما یادآوری می‌کنند، اجازه ندارید در زمین بازی بروید. که باعث جریمه و محرومیت از ورزشگاه می شود!

پس از نمایشگاه تولید کنندگان، توزیع کنندگان و ارگان های صنعتی متعدد، بوفه داغ – و آبجو! – از ساعت 5 بعدازظهر ارائه شد و شبکه و گفتگوی خوب ادامه یافت. مانند همیشه در ST، بازدیدکنندگان ترکیبی از هر کسی بود که علاقه مند به به روز نگه داشتن امنیت خصوصی بریتانیا بود – مدیران و پیمانکاران، نصب کنندگان و یکپارچه‌سازان، مشاوران و مشخص‌کنندگان. که از منطقه محلی آمده بودند، در حالی که برخی از آنها مسافت های قابل توجهی را طی کردند، مانند دکتر دیوید روبنس، موسس و رئیس موسسه مدیریت ریسک استراتژیک.ISRM، که با ST وصل شد تا آن را تبدیل به یک رویداد برای فصل منچستر ISRM.

اگر می‌خواهید در دفتر خاطرات خود برای ST24 منچستر قرار دهید، آن روز پنجشنبه دیگر، 4 جولای 2024 است. برای بقیه تاریخ‌ها و مکان‌های ST، تا پایان سال آینده، اینجا را کلیک کنید. توقف بعدی در تور ST جزایر بریتانیا، دو رویداد در ایرلند است، ابتدا در هتل کرون پلازا بلانچاردتاون، دوبلین، در روز سه شنبه، 5 سپتامبر. و سپس در پنجشنبه، 7 سپتامبر، در هتل اروپا، مرکز شهر بلفاست. ما به حالت عادی باز شدن درها در ساعت 8.30 صبح بازگشته‌ایم – کسانی که زودتر می‌آیند می‌توانند یک ته قنداق را بچکانند!؟ چای و قهوه و بیسکویت در صبح و سپس ناهار موجود است. و نمایشگاه حدود ساعت 15 به پایان می رسد.

شما فقط می توانید در همان روز مراجعه کنید، اما ما از شما می خواهیم که به صورت آنلاین ثبت نام کنید تا به ما در سنجش اعداد برای مقاصد پذیرایی کمک کنید. برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید یا به سازمان دهنده لیز لوید در [email protected] ایمیل بزنید.

در نسخه چاپی ماه اوت مجله امنیتی حرفه ای از اطلاعات بیشتر دیدن کنید.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/announcement/st23-manchester-scores/