امتیاز خورشیدی قابل استفاده برای خانه های آفریقای جنوبی – شماره 8 2022 – انتشارات Technews

امتیاز خورشیدی قابل استفاده برای خانه های آفریقای جنوبی

شماره 8 2022 انتخاب سردبیر

با در نظر گرفتن این موضوع، پلت فرم بهره وری خانه استاندارد بانک LookSee.co.za با Riskscape، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های اکچوئری جغرافیایی، کار کرده است تا یک امتیاز خورشیدی آنلاین جدید و رایگان برای صاحبان خانه‌های آفریقای جنوبی ایجاد کند که شرایط ملکی فردی شما را در تعیین امکان‌سنجی انرژی خورشیدی در نظر می‌گیرد. امتیاز خورشیدی LookSee یکی از اولین موارد در نوع خود است که این سطح از بینش را در مورد املاک مسکونی آفریقای جنوبی ارائه می دهد.

یک ماشین حساب تولید برق سالانه نیز گنجانده شده است که تخمینی از مقدار رند انرژی تولید شده توسط یک سیستم خورشیدی نصب شده در خانه شما ارائه می دهد. این مقیاس به شما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه این تولید انرژی با افزایش از 1 سال به 25 سال افزایش می یابد.

امتیاز خورشیدی همچنین بینشی در مورد مساحت سقف قابل استفاده شما، میانگین تعداد روزهای آفتابی در منطقه شما و میزان برق بر حسب کیلووات ساعتی که می توانید انتظار داشته باشید در طول یک ماه و یک سال تولید کنید، ارائه می دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/18281R

بارگیری روزافزون صاحبان خانه های آفریقای جنوبی را به دنبال استفاده از انرژی خورشیدی به عنوان وسیله ای برای تامین برق خانه خود کرده است. در حالی که بسیاری از صاحبان خانه با بررسی هزینه و اندازه سیستم شروع می کنند، بانک استاندارد یک گزینه جایگزین را توصیه می کند، یعنی بررسی اینکه آیا ملک شما برای انرژی خورشیدی امکان پذیر است یا خیر، و همچنین خروجی برقی که می توانید از شرایط خاص خود انتظار داشته باشید.

عوامل مختلفی وجود دارد که تعیین می کند که آیا نصب خورشیدی برای یک خانه خاص امکان پذیر است یا خیر. اولین عامل جهت اصلی شیشه‌های سقف مختلف است، زیرا فقط طرف‌هایی که در جهت شمالی هستند ساعات کافی نور مستقیم خورشید را دریافت خواهند کرد. این با محاسبه مساحت سقف دنبال می شود تا مشخص شود که چه تعداد پانل را می توان روی شیشه ها یا کناره های بهینه و همچنین شیب این شیشه ها نگه داشت. تابش افقی، که قدرت تابشی نور خورشید را برای مکان خاص شما در آفریقای جنوبی، و شرایط سایه ساختمان‌ها یا پوشش گیاهی اطراف اندازه‌گیری می‌کند، همچنین در تعیین میزان برق تولید شده از یک سیستم انرژی خورشیدی نقش دارد.

LookSee Solar Score اولین سیستم امتیازدهی آنلاین خورشیدی رایگان و رایگان آفریقای جنوبی است که داده‌های مکانی، الگوریتم‌های ریاضی و مجموعه‌ای از فناوری‌ها را برای ایجاد شبکه‌ای سه بعدی از خانه‌ای واقع در آفریقای جنوبی ترکیب می‌کند. ساختمان های اطراف و پوشش گیاهی

ما مشخص کرده‌ایم که یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها برای صاحبان خانه‌هایی که به انرژی خورشیدی نگاه می‌کنند، مشکل در یافتن اینکه آیا انرژی خورشیدی برای خانه‌هایشان کارآمد خواهد بود یا خیر. قیمت‌های سیستم ممکن است قابل مقایسه باشند، اما مقدار نیرویی که از یک سیستم تولید می‌شود از ملکی به ملک دیگر متفاوت است. به همین دلیل است که LookSee روی ایجاد یک امتیاز خورشیدی کار کرده است که به صاحبان خانه کمک می کند تا درک کنند که از سرمایه گذاری خورشیدی در ملک خود چه انتظاراتی منطقی دارند.» Van der Hoven توضیح می دهد.

این رتبه‌بندی‌ها منجر به امتیاز خورشیدی از ۱۰۰ می‌شود:

لطفاً توجه داشته باشید که امتیاز خورشیدی در حال حاضر برای متروهای بزرگ در آفریقای جنوبی در دسترس است، به استثنای ویژگی‌های عنوان مقطعی (ژوهانسبورگ، دوربان و کیپ تاون)، عنوان مقطعی و سایر شهرها و شهرک‌هایی که در طول سال 2023 اضافه می‌شوند.وام)

امتیاز خورشیدی خود را در

اندرو ون در هوون، رئیس بخش دیجیتال و تجارت الکترونیک استاندارد بانک توضیح می‌دهد: «آفریقای جنوبی شرایط عالی برای انرژی خورشیدی ارائه می‌دهد، اما این بدان معنا نیست که شرایط هر ملک عالی است. به عنوان مثال، همسایه شما ممکن است بتواند به طور کامل از شبکه خارج شود، یا در جایی که مقررات اجازه می دهد، می تواند برق را دوباره به شبکه بفروشد، در حالی که خانه شما ممکن است فقط از یک سیستم خورشیدی متوسط ​​با پتانسیل تولید کمتر پشتیبانی کند. ”

ساده ولی موثر

“این اطلاعاتی مانند این است که می تواند به صاحبان خانه کمک کند تا تصمیمات آگاهانه ای در مورد سرمایه گذاری خورشیدی بر اساس میزان برق تولید شده از پشت بام خود بگیرند. ون در هوون می‌گوید: «این بسیار مفیدتر از استفاده از حداکثر برقی است که یک منظومه شمسی می‌تواند در شرایط عالی تولید کند.

علیرغم پیچیدگی فناوری پشتیبانی سیستم ارائه شده توسط شریک داده متخصص، Riskscape، استفاده از LookSee Solar Score بسیار آسان است و فقط نیاز دارد که صاحبان خانه آدرس کامل خانه خود را در قسمت جستجو وارد کنند. سپس این سیستم ویژگی را در برابر عوامل مختلف خورشیدی تجزیه و تحلیل می کند تا امکان سنجی و بازده را محاسبه کند.