املاک کینگز کراس به SABRE دست یافت


املاک کینگز کراس در لندن گواهینامه استفاده از استاندارد مدیریت ریسک امنیتی SABER را دریافت کرده است. این اولین مورد از زمانی است که طرح SABER به مشارکت بین موسسه تحقیقاتی ساختمان (BRE) و موسسه امنیت.

ارزیابی زیرساخت‌های امنیتی املاک، که توسط شرکت طراحی امنیتی محدود SABER دارای مجوز، منجر به رتبه‌بندی SABER «عالی» شد.

گرت هالمز، رئیس SABER برای موسسه امنیتی، گفت: “ما از اینکه می بینیم که املاک King’s Cross گواهینامه SABER In-Use را دریافت می کند، خوشحالیم. این دستاورد گواهی بر تعهدی است که کینگز کراس برای مدیریت خطرات امنیتی و ایجاد محیطی دلپذیر برای مشاغل و بازدیدکنندگان به طور یکسان دارد. مردم به درستی انتظار دارند که امنیت یک عامل مادی در مدیریت و عملیات فضاهای عمومی باشد، همانطور که در واکنش اخیر دولت به مشاوره Protect Duty مشهود بود. گواهینامه شخص ثالث مستقل با BRE راهی مناسب برای King’s Cross برای اثبات تعهد خود به این موضوع مهم است.

گیلبرت یول، مسئول امور املاک و خدمات مشتری برای کینگز کراس، به نمایندگی از KCCLP، گفت: «کینگز کراس یکی از بزرگترین طرح‌های مختلط در لندن است که هر روز از جامعه متنوعی از ساکنان، کارگران، دانشجویان و بازدیدکنندگان استقبال می‌کند. این که اولین مقصدی باشید که گواهی استفاده از SABER را دریافت می کند، که به طور مشترک توسط موسسه امنیتی و گروه BRE اداره می شود، یک دستاورد فوق العاده است و تمرکز تیم را بر تضمین ایمنی و امنیت همه مشتریان، ساکنان و بازدیدکنندگان نشان می دهد. مایلم از کل تیم کینگز کراس بابت زمان و تلاشی که برای این پروژه سرمایه گذاری کردند تشکر کنم.”

و کریس جونز، رئیس امنیت در Kings Cross Estate، در تصویر سمت راست، گفت: “ما خوشحالیم که رتبه SABER عالی را در King’s Cross کسب کردیم. این جایزه تعهد ما را برای ایجاد یک محیط امن برای همه کسانی که در املاک زندگی می کنند یا از آن بازدید می کنند به رسمیت می شناسد. پشتیبانی و همکاری مستمر در تیم King’s Cross برای ارائه این سطح از عملیات امنیتی بسیار مهم بوده است که ما از آن بسیار سپاسگزاریم. با توجه به معرفی قریب الوقوع «Protect Duty»، این جایزه نشان دهنده تعهد مستمر ما به تمام جنبه های امنیتی در King’s Cross است.

مشاور کریس آلدوس، مدیر Design Security Ltd، در تصویر سمت چپ، گفت: “برای تیم امنیت طراحی مایه خوشحالی بود که با تیم املاک در King’s Cross همکاری کند تا پیچیدگی های مقصد را درک کند. ماهیت متنوع و پیچیده املاک و نحوه تعامل گروه‌های کاربری مختلف در طول ساعات کار باید به‌عنوان بخشی از ارزیابی کلی SABER به دقت در نظر گرفته شود.

راجیو پرادهان، مدیر عملیات در پیمانکار نگهبانی بیدوست نونان گفت: “ما واقعاً خرسندیم که چنین نقش کلیدی در ارائه عملیات امنیتی در املاک کینگز کراس ایفا کردیم که اکنون با جایزه “عالی” SABER شناخته شده است. ما مشتاقانه منتظر ادامه این رویکرد تیمی، هدایت استانداردهای برتر، ارائه یک محیط امن و مطمئن برای همه هستیم.”

درباره سابر

SABER یک استاندارد گواهی مدیریت ریسک امنیتی برای ارزیابی ساختمان‌های جدید و موجود، زیرساخت‌ها و فضای مدیریت‌شده در طول طراحی، ساخت و/یا عملیات است. این استاندارد می‌تواند به ذینفعان اطمینان دهد، به انطباق با مقررات کمک کند و از سلامتی و ESG (محیط زیست، اجتماعی و حکمرانی) پشتیبانی کند. ارزیابی مستقل SABER منجر به صدور گواهینامه شخص ثالث توسط BRE Global Limited – صاحبان طیف استانداردهای BREEAM و LPCB – و لیست شدن در www.redbooklive.com.

درباره کینگز کراس

Google، Facebook، Sony Music، Nike، Havas، The Office Group، Autotrader و Universal Music از جمله مشاغلی هستند که دفاتری در آنجا مستقر هستند. صلیب کینگزکه متعلق به کینگز کراس مرکزی محدود (KCCLP) است و توسط Argent مدیریت می شود، یک بازسازی شهری 67 هکتاری در مرکز لندن است. خیابان های جدید، میدان های عمومی و پارک، بیش از 1120 خانه جدید، علاوه بر مغازه ها، دفاتر، گالری ها، بارها، رستوران ها و مدارس.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/kings-cross-estate-gains-sabre/