امنیت ارتقا یافته و نظارت بر هوش مصنوعی در املاک لوکس – شماره 5 2022 – راه حل های نظارت نظارت

به طور طبیعی، یک سیستم برق پشتیبان با منبع تغذیه متمرکز و UPS با ژنراتور پشتیبان برای تضمین زمان کارکرد سیستم در طول کاهش بار و قطعی برق طولانی‌مدت مورد نیاز بود. برای اطمینان از عدم وجود غافلگیری ناخوشایند به دلیل تعمیر و نگهداری یا هزینه های غیرمنتظره، پشتیبانی و نگهداری کلیه دوربین ها، نرم افزارها و زیرساخت های موجود در محل به عنوان بخشی از هزینه ماهانه گنجانده شده است.

یک ملک لوکس در گوتنگ شامل بیش از 400 مالک زمین است که از غرفه‌های با مالکیت کامل و چهار توسعه با عنوان بخشی تشکیل شده است. این ملک شامل تعدادی امکانات رفاهی مانند زمین اسکواش، زمین تنیس، استخرهای شنا، باشگاه ها، پارک بازی کودکان، پل های سنگفرش و چوبی و مسیرهای پیاده روی در امتداد سواحل دیدنی چهار دریاچه است که در مرز شمالی آن قرار دارند.


منبع: https://www.securitysa.com/17578Rراه حل یکپارچه و قابل اعتماد

ترکیبی از منابع امنیتی

در اطراف، تصمیم گرفته شد که دوربین‌های نظارتی اولین خط دفاعی در برابر رخنه‌های احتمالی باشند. در عین حال، دوربین‌ها نیز موظف شدند تا خودروهای ورودی و خروجی را زیر نظر بگیرند و به اپراتورهای خودروهای مشکوک هشدار دهند.

نظرات ون سیترت: “راه حل های واچر این فرصت را به شرکت های امنیتی می دهد تا به مشتریان خود راه حل نظارتی پیشرفته و قابل اعتمادی را بدون نیاز به سرمایه گذاری هنگفت در ایجاد نظارت داخلی و قابلیت های فناوری ارائه دهند.”وام)

با محیطی در حدود 4.7 کیلومتر، امنیت به طور طبیعی جزء ضروری املاک است. اخیرا، این املاک تصمیم گرفته است تا سیستم های امنیتی خود را ارتقا دهد تا نیازهای فعلی جامعه را منعکس کند و از آخرین فناوری ها و خدمات امنیتی استفاده کند.

از طرف Watcher، خدمات فناوری نظارت اثبات شده را ارائه می دهد و عناصر عملیاتی فنی را مدیریت می کند، که یک پیشنهاد امنیتی پیشرفته را ارائه می دهد که خدمات امنیتی ممتاز را با جدیدترین فناوری های نظارت خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی و تعمیر و نگهداری کامل زیرساخت، از جمله در محل و خارج از محل ارائه می کند. سیستم های IT، کلیه استقرار و ارتقاء نرم افزار و همچنین مخابرات.

Watcher یک سیستم نظارت دوربین مدار بسته قابل اعتماد را ارائه می دهد که همیشه روشن است و چیزی را از دست نمی دهد، همراه با آگاهی از اینکه فیلم های ویدئویی به طور ایمن در فضای ابری ذخیره می شوند. هوش مصنوعی که در نظارت تصویری اعمال می شود نیز به تنهایی بسیار مؤثرتر از نگهبانی سنتی است. یک عنصر کلیدی راه حل این است که سیستم تمام حوادث شناسایی شده و اقدامات انجام شده را ثبت کند. این به املاک اجازه می دهد تا ارائه دهندگان خدمات خود را پاسخگو نگه دارد، زیرا می دانند که سوابق توسط افراد قابل دور زدن و تغییر نیستند.

این املاک تصمیم گرفت تا از شرکت نگهبانی و واکنش مسلحانه موجود خود و همچنین متخصص فناوری نظارت واچر برای یافتن راه حلی برای نیازهای امنیتی خود استفاده کند.

دوربین‌های LPR به Watcher اجازه می‌دهند تا وسایل نقلیه ورودی و خروجی را زیر نظر داشته باشد و پلاک‌های خودرو را با پایگاه داده خودروهایی که به سرقت رفته یا در فعالیت‌های مجرمانه استفاده شده‌اند ارجاع دهد. این سیستم همچنین اعلان هایی را در مورد یک وسیله نقلیه در صورت قرار گرفتن در لیست “مجاز” ارائه می دهد.

«این یک مشارکت مؤثر است که نقاط قوت ارائه‌دهنده خدمات امنیتی را در مدیریت عناصر امنیتی ترکیب می‌کند، در حالی که شایستگی اصلی Watcher، تخصص مهندسی همراه با راه‌حل‌های فناوری نظارت است. بری ون سیترت از Watcher می گوید: این رابطه همزیست و مکمل است و منجر به یک سرویس امنیتی موثر می شود که دارای قابلیت های واقعی قبل از جنایت است. “ارزش شراکت یک راه حل امنیتی قابل اعتماد با استفاده از نقاط قوت Watcher و شریک آن برای ایجاد یک سناریوی برد-برد فراهم می کند.”

از نظر کنترل دسترسی، املاک می‌خواست جایگزینی برای سیستم کنترل دسترسی برچسب/کارت که در آن زمان مورد استفاده قرار می‌گرفت. خطر سیستم برچسب/کارت این بود که مجرمان می توانستند با استفاده از برچسب/کارت گمشده، دزدیده شده یا تکراری به املاک دسترسی داشته باشند. در حالی که بسیاری از املاک سیستم‌های بیومتریک را برای کنترل دسترسی انتخاب کرده‌اند، HoA به دلیل خطر ابتلا به کووید-19 و سایر ویروس‌ها، از بیومتریک مبتنی بر لمسی جلوگیری کرد. بنابراین به یک سیستم احراز هویت بدون لمس نیاز داشت.

دوربین‌ها نیز به صورت داخلی مورد نیاز بودند، زیرا تیم امنیتی می‌خواست بتواند یک نمای کلی از مناطق مشترک داشته باشد و اپراتورها را نسبت به فعالیت‌هایی که در زمان‌های خاص رخ می‌دهند هشدار دهد، در حالی که قادر به ردیابی و یافتن افرادی بود که بدون مجوز می‌توانستند دسترسی داشته باشند.

امنیت ارتقا یافته و نظارت بر هوش مصنوعی در املاک لوکس

شماره 5 2022 انتخاب سردبیردوربین مدار بسته, نظارت و مانیتورینگ از راه دور, راه حل های یکپارچه, املاک مسکونی (صنعت)

نرم افزار هوشمند واچر، فیدهای ویدئویی را مطابق با نیازهای خاص دارایی نظارت می کند و بر اساس معیارهای از پیش تعریف شده هشداری را ارائه می دهد. علاوه بر این، همه ضبط‌ها در فضای ابری میزبانی می‌شوند و برای یک دوره توافقی نگهداری می‌شوند.

شرکا راه حلی را پیشنهاد کردند که شامل هشت دوربین داخلی، چهار دوربین LPR (تشخیص پلاک گواهینامه) و 31 دوربین برای پوشش محیط بود. علاوه بر این، یک اتصال اینترنت فیبر مورد نیاز بود که اطمینان حاصل کند که فیدهای دوربین مستقیماً به سیستم مدیریت ویدیوی Watcher (که توسط هوش مصنوعی هدایت می شود) ارسال می شود که در فضای ابری میزبانی می شود.

ارائه‌دهنده خدمات امنیتی همچنین از فیدهای ویدئویی برای نظارت دائمی خارج از سایت، با کمک هوش مصنوعی Watcher و مدیر هشدار استفاده می‌کند. هنگامی که هوش مصنوعی Watcher یک رویداد خاص را تشخیص می دهد، اپراتور هشدار را دریافت می کند، حادثه را تأیید می کند و به نگهبانان در محل اطلاع می دهد. در صورت نیاز، اپراتور می تواند نزدیکترین واحد گشت را نیز اعزام کند.

با رعایت الزامات غیر لمسی املاک، تشخیص چهره برای جایگزینی سیستم کنترل دسترسی قدیمی اجرا شد. علاوه بر این، ارائه دهندگان خدمات باید اطمینان حاصل می کردند که سیستم کنترل دسترسی جدید با سیستم مدیریت بازدیدکنندگان موجود املاک یکپارچه شده است تا این دو سیستم به طور یکپارچه به صورت موازی کار کنند.