امنیت خانه ساده شد – نظارت هوشمند 2023 – انتشارات تکنیوز


امنیت خانه ساده شده است

SMART Surveillance 2023 انتخاب سردبیر، دوربین مدار بسته ، نظارت و مانیتورینگ از راه دور ، املاک مسکونی (صنعت) ، اتوماسیون خانه هوشمند

نوشته اندرو سلدون

Securex آفریقای جنوبی 2023 در ماه ژوئن برگزار شد و یکی از بازیگران جدید جالب در بازار امنیت، اگرچه ارزش آن در بازارهای بیشتری از امنیت است، برند آمریکایی eufy است. eufy که توسط توزیع کنندگان برند برتر (PBD) توزیع شده است، طیف وسیعی از محصولات اتوماسیون خانگی و همچنین طیف وسیعی از نیروگاه های Anker را ارائه می دهد.

EufyCam 3.

چیزی که متفاوت است و برای کاربرانی که نگرانی‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی دارند بسیار مفید است، این است که eufy HomeBase یک «ابر خانگی» را برای همه دستگاه‌های eufy راه‌اندازی می‌کند و نیازی به ارسال داده‌ها به یک ارائه‌دهنده ابر شخص ثالث ندارد، جایی که شما کنترلی روی آن ندارید. . همه داده‌ها در ابر خانگی رمزگذاری می‌شوند و به حریم خصوصی و امنیت کاربر اضافه می‌کنند و از هرگونه هزینه اشتراک ماهیانه تکراری برای هر یک از محصولات جلوگیری می‌کنند. علیرغم عدم اتکا به ارائه‌دهنده ابر (اگرچه در صورت تمایل کاربران می‌توان داده‌ها را در ابر ذخیره کرد)، کاربران همچنان کنترل کاملی بر دستگاه‌های خود از طریق تلفن‌های هوشمند خود دارند.

پنل خورشیدی eufyCam.

در حالی که قرار است محصولات بیشتری از برندهای eufy و Anker در آینده عرضه شوند، Securex شاهد عرضه eufy’se HomeBase 3، مرکز امنیت خانه و راه اندازی اتوماسیون، همراه با دوربین های نظارتی، حسگرهای حرکتی و ویدئو بود. زنگ های در بدون فراموش کردن هوش مصنوعی (AI)، محصولات eufy دارای تشخیص هوش مصنوعی BionicMind هستند تا امنیت خانه را افزایش دهند.

HomeBase به 16e گیگابایت فضای ذخیره سازی (با رمزگذاری 256 بیتی) برای فیلمبرداری مجهز شده است، اما اگر کاربران بخواهند ویدیو را برای سال ها ذخیره کنند، می توان آن را با درایو SATA خارجی تا 16e TB افزایش داد. می تواند از طریق Wi-Fi یا اتصال LAN به اینترنت متصل شود و به نوبه خود از طریق Wi-Fi خانگی به دوربین ها و سایر دستگاه ها متصل می شود.

وضوح برای هر چیزی

با شروع eufyCame 3، این دوربین دارای وضوح 4K است، که ممکن است برخی فکر کنند برای امنیت خانه بیش از حد است، اما در واقع تصاویر بسیار خوبی ارائه می دهد که هوش مصنوعی BionicMind می تواند از آنها برای تشخیص افراد با دقت 99٪ و همچنین حیوانات خانگی و اشیاء استفاده کند. این به صاحبان خانه اجازه می دهد تا بین خانواده و غریبه ها تفاوت قائل شوند. هشدارهای ارسال شده به تلفن همراه کاربران به آنها می گوید که یکی از اعضای خانواده به خانه رسیده است یا یک غریبه در محل است. همچنین بین انسان و حیوان تفاوت قائل می شود.

eufyCam 2 Pro.

به نظر این نویسنده، بهترین ویژگی eufyCame 3 شارژر خورشیدی داخلی است (در برخی از دوربین های دیگر این شرکت نیز موجود است). گرانت نورتون، مدیر عامل PBD گفت راه حل های امنیتی هوشمند دو ساعت تابش مستقیم نور خورشید برای کارکردن دوربین به مدت 24 ساعت از طریق باتری 13e 600e میلی آمپری کافی است (به طور طبیعی در صورت استفاده از دوربین در داخل خانه، یک درگاه شارژ نیز وجود دارد). شارژ کامل به وضوح بیش از 24 ساعت دوام می آورد.

در واقع، این بدان معناست که تا زمانی که دوربین در روز حداقل دو ساعت نور خورشید دریافت کند، هرگز برای اجرا به برق Eskom نیاز نخواهد داشت. همچنین دارای رتبه IP67 است و دارای قابلیت فعال‌سازی حرکتی است – که می‌تواند هشداری را برای مشتری (ها) ارسال کند – و شامل صدای دو طرفه است. دید در شب نیز با این دوربین استاندارد است.

eufyCame 2e Pro مشابه است، وضوح 2K و توانایی حرکت و کج کردن دوربین در صورت نیاز (360 درجه افقی x 96 درجه عمودی) را ارائه می دهد. همچنین شامل تشخیص حیوان خانگی با هوش مصنوعی و صدای دو طرفه است تا مطمئن شوید حیوانات خانگی شما احساس تنهایی نمی کنند – یا برای اهداف امنیتی.

SoloCame S40 دوباره وضوح 2K، 8e گیگابایت فضای ذخیره سازی محلی و دید در شب رنگی را از طریق لنز دیافراگم F2.0 و سنسور با حساسیت به نور بالا ارائه می دهد. همچنین دارای رتبه IP67 است و نورافکن 600e لومن نور را ارائه می دهد که به محض تشخیص حرکت روشن می شود. شارژ کامل می تواند تا یک سال دوام بیاورد و همچنین دارای پنل خورشیدی داخلی برای شارژ است.

یک دوربین داخلی 2K نیز در فرمت مستقل موجود است که به راحتی قابل جابجایی است و همچنین می تواند به عنوان Came 2e Pro بچرخد. صدا در دسترس است، اما واضح است که برق خورشیدی وجود ندارد، با این حال، یک بار شارژ می تواند ماه ها طول بکشد.

همه دوربین‌ها هشدارهای تلفن همراه را هنگام تشخیص حرکت ارائه می‌دهند و HomeBase می‌تواند در صورت نیاز فیلم ویدیویی ضبط‌شده‌های فعال شده با حرکت گذشته را ذخیره کند. اپلیکیشن موبایل همچنین به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهای زنده یا ضبط‌شده را مشاهده کنند، بزرگ‌نمایی کنند و تشخیص هوش مصنوعی را در صورت نیاز تنظیم کنند.

گزینه های امنیتی اضافی

به غیر از دوربین ها، PBD آشکارسازهای حرکتی eufy را نیز عرضه می کند که با HomeBase همگام سازی می شوند. کاربران می توانند حساسیت را تنظیم کنند و هنگام تشخیص حرکت، هشدار دریافت کنند. این دارای دو سال عمر باتری است.

یک زنگ ویدیویی امنیتی با باتری نیز موجود است که پخش 2K و تشخیص بدن انسان را ارائه می دهد. یک بار شارژ تا 180 روز دوام می آورد.

راه اندازی همه محصولات eufy ساده است. کاربران به سادگی دکمه پیکربندی را فشار می دهند در حالی که تلفن همراه آنها در محدوده است و بقیه به طور خودکار انجام می شود – با فرض اینکه برنامه راه اندازی و اجرا شده است. همگام سازی با HomeBase همه چیز را ثبت و در دسترس نگه می دارد.

گزینه های قدرت

PBD جدا از شارژرهای خورشیدی بسیاری از دوربین های خود، پنل خورشیدی eufyCam eufy را نیز عرضه می کند. این یک پنل خورشیدی کوچک 26e W است که اگر دوربین دور از نور مستقیم خورشید یا داخل خانه قرار گرفته باشد، می تواند برای شارژ مداوم دوربین استفاده شود. اتصال دوربین به شارژر خورشیدی به این معنی است که یک بار دیگر Eskom از تصویر خارج شده است.

Anker PowerHouse 521.

ایستگاه‌های برق از Anker نیز برای خانواده‌ها در دسترس هستند تا از آن‌ها بیشتر از تامین انرژی دوربین‌هایشان استفاده کنند. در حال حاضر شارژرهای Ankere 535 و 521 PowerHouse در دسترس هستند که یکی از آنها در حال حاضر 1200e Wh و 1500e W را ارائه می‌کند که در آینده نزدیک در دسترس خواهد بود. ایستگاه ها با استفاده از آلیاژ آلومینیوم درجه یک خودرویی طراحی شده اند که در برابر خوردگی و دما مقاوم است و دوام را برای محیط های خشن فراهم می کند.

این باتری‌ها مانند باتری‌هایی که در خودروهای برقی مدرن استفاده می‌شوند، از یک باتری فسفات آهن لیتیوم (LiFePO4) تغذیه می‌کنند و شش برابر بیشتر از باتری‌های معمولی استفاده می‌کنند. باتری‌های LiFePO4 نیز در مقایسه با لیتیوم یونی، راندمان تخلیه و شارژ را بهبود می‌بخشند. نیروگاه 535e Portablee ظرفیت برق 512eWh و توان خروجی کل 500eW را ارائه می دهد. نیروگاه 521e Portablee سطح مبتدی 256eWh توان و 200eW کل توان خروجی ارائه می دهد. PBD مارک های eufy و Anker را از طریق تعدادی از فروشگاه های خرده فروشی ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، با توزیع کنندگان برند پرمیوم تماس بگیرید، +27 12 003 7000، [email protected]، www.premiumbranddistributors.co.zaوام)


منبع: https://www.securitysa.com/19888R