امنیت خانه هوشمند – شماره 8 2022 – Olarm

برای یک کاربر نهایی، مدیریت از راه دور پرکاربردترین عملکردهای سیستم امنیتی آنها احساس راحتی بالایی ایجاد می کند که می تواند به عنوان یک نیاز عصر مدرن تلقی شود. بیشتر فناوری‌های جدید که چنین احساسی را امکان‌پذیر می‌کنند، عموماً هزینه بالایی دارند و پیچیدگی‌های کمی دارند. برای ارائه دهندگان خدمات در صنعت امنیتی رو به رشد، نیاز به بهینه سازی عملیات برای کاهش هزینه ها برای موفقیت عمومی اقتصادی-تجاری برای بسیاری در حال تبدیل شدن به واقعیت است.

امنیت با ماهیت “هوشمند” به تسهیل تکامل صنعت ادامه خواهد داد. Olarm همچنان متعهد به پذیرش یک طرز فکر با مفهوم مشارکت معنادار و نوآورانه در پیشرفت طبیعی امنیت هوشمند است.


منبع: https://www.securitysa.com/18182R

ویژگی‌های هوشمند در برنامه Olarm نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از فناوری امنیتی نسل جدید برای ایجاد تغییراتی استفاده کرد که به نفع شرکا و کاربران Olarm است. یعنی ویژگی Olarm Cancel Responder به کاربران این امکان را می‌دهد تا هر آلارم تولید شده توسط کاربر را از برنامه خود لغو کنند و بلافاصله به اتاق کنترل اطلاع دهند و در نتیجه از تماس‌های غیرضروری و هزینه‌های مرتبط صرفه‌جویی کنند.وام)

امنیت خانه هوشمند

شماره 8 2022 اتوماسیون خانه هوشمند، امنیت محیطی، هشدارها و تشخیص مزاحم، محصولات

تکامل به عنوان فرآیندی تعریف می شود که طی آن چیزی در طول زمان در پاسخ به یک محیط در حال تغییر سازگار می شود. در یک بازار امنیتی در حال تحول که در آن ادغام راه حل های “هوشمند” در حال بهبود زیربنای صنعت است، طیف محصولات Olarm نشان می دهد که چگونه فناوری نسل بعدی یک راه حل امنیتی هوشمند ایجاد می کند.

استفاده کاربردی از فناوری هوشمند در اکوسیستم Olarm، از طریق ویژگی‌های هوشمند همراه با سیستم‌های موجود، مزایای فن‌آوری را در حوزه‌های مختلف مانند ارائه‌دهندگان خدمات امنیتی، مدیریت عملیاتی و مشارکت کاربران گسترش می‌دهد.

تمام جنبه های تجربه ارائه شده توسط Olarm PRO 4G و برنامه Olarm با مراکز دریافت هشدار و کاربران نهایی در خط مقدم توسعه محصول ساخته شده است. ارتباط دهنده Olarm، Olarm PRO 4G، محصولی است که به تکامل سیستم های امنیتی و عملیات در میدان کمک می کند. این دستگاه سطوح بالاتری از افزونگی را برای انتقال سیگنال از طریق سه سطح اتصال شبکه (Wi-Fi و دو سیم کارت با مدیریت Olarm) برای انتقال داده ها به و از ارتباط دهنده به ارمغان می آورد.