امنیت دیجیتال برای کارآفرین جدید – شماره 6 2022

استیو فلین.

علاوه بر این، سرویس‌های دسترسی از راه دور با پیکربندی نادرست همچنان به عوامل بد مسیر دسترسی آسان به شبکه‌های شرکت را می‌دهند، زیرا حملات پروتکل دسک‌تاپ از راه دور (RDP) همچنان در حال رشد هستند. بر اساس گزارش تهدید ESET، در چهار ماه اول سال 2022، بیش از 100 میلیارد حمله از این دست انجام شده است که بیش از نیمی از آنها به بلوک های آدرس IP روسیه بازمی گردد.

در نهایت، حتی زمانی که محیط‌های اداری خانگی دارای نوعی امنیت مانند روتر، آنتی ویروس، و وای‌فای ایمن یا اتصال سیمی هستند، بسیاری از کارآفرینان و کارمندان از کافی‌شاپ‌ها یا رستوران‌هایی که وای‌فای باز و ناامن دارند، کار می‌کنند. داده به خطر هرگز از Wi-Fi باز استفاده نکنید زیرا ایمن نیست و شما و دستگاهتان را در معرض دید کنجکاو و حملات احتمالی قرار می دهد.

استیو فلین، مدیر فروش و بازاریابی ESET آفریقای جنوبی هشدار می دهد که با شکوفا شدن روحیه کارآفرینی آفریقای جنوبی، امنیت دیجیتال بیش از هر زمان دیگری مهم است.

کسب‌وکارهای کوچک یا کارآفرینان جدید اغلب این اشتباه را مرتکب می‌شوند که فکر می‌کنند به امنیت سایبری پولی نیاز ندارند، نرم‌افزار فروشندگان مورد اعتماد جهان امن است، یا کسب‌وکارهای کوچک آنها هدف جذابی نخواهد بود.

وقتی صحبت از کارمندان خانگی و کارآفرینان کوچک می شود، برخی از اشتباهات معمولی وجود دارد که اغلب درها را به روی تهدیدها باز می کند. رایج ترین آنها استفاده از رمزهای عبور بسیار ساده است که به راحتی شکسته می شوند. برخی از افراد حتی از رمز عبور یکسانی در همه سایت‌ها استفاده می‌کنند، بنابراین هر سایتی را در معرض خطر قرار دادن بازیگران بد قرار می‌دهند. از یک مدیر رمز عبور و بهترین روش های رمز عبور، با احراز هویت چند عاملی تا جایی که ممکن است استفاده کنید.

اما، البته، این همه رشد دیجیتالی، بستر مناسبی برای تهدیدات جدید ایجاد کرده است. گزارش تهدیدات T2 2022 ESET که در ماه اکتبر منتشر شد، تهدیداتی را که بیشتر بر کاربران شخصی و خانگی تأثیر می‌گذارند، بررسی می‌کند. فیدهای فیشینگ ESET افزایش شش برابری را در فریب های فیشینگ با مضمون حمل و نقل نشان دادند، به طوری که اکثر قربانیان درخواست های جعلی DHL و USPS را برای تأیید آدرس های حمل و نقل ارائه کردند. یک اسکیمر وب که به عنوان Magecart شناخته می شود، سه چهارم کل شناسایی بدافزارهای بانکی را تشکیل می دهد.

شما همچنین به پشتیبانی محلی، به زبان های محلی، توسط یک تیم بسیار مجرب از مهندسان دسترسی خواهید داشت. هنگام راه اندازی یک کسب و کار جدید، باید زمان خود را صرف ساختن کسب و کار خود کنید نه برای امنیت. خوشبختانه، شرکت‌های بسیار ماهری وجود دارند که محیط‌های امن، خدمات امنیتی باورنکردنی و کمک‌های متخصص را ارائه می‌دهند. اهمیت آنها را بشناسید و از آنها استفاده کنید.منبع: https://www.securitysa.com/17736R

همه گیری جهان کار را برای همیشه تغییر داد. نه تنها کارمندان بیشتری از راه دور کار می کنند، بلکه افراد بیشتری کسب و کار خود را راه اندازی می کنند – اغلب از خانه. بر اساس گزارش ناظر جهانی کارآفرینی (GEM) در سال 2021/2022 که توسط Stellenbosch Business منتشر شده است، افزایش قابل توجهی در فعالیت های کارآفرینی جدید در میان آفریقای جنوبی در سن کار مشاهده شده است که از 10.8 درصد در سال 2019 به 17.5 درصد در سال 2021 رسیده است. مدرسه

نحوه انتخاب امنیت

همین امر را می توان برای ذخیره و ذخیره داده ها، از ذخیره سازی در دستگاه های فیزیکی ناامن گرفته تا محیط های ابری، گفت. از شرکت های معتبر برای ذخیره داده های خود در فضای ابری و استفاده از رمزگذاری برای همه دستگاه های فیزیکی استفاده کنید. اگر شرایطی پیش بیاید که فضای ذخیره‌سازی و دستگاه‌های محلی شما به خطر بیفتد، به طور منظم از داده‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و در مکانی خارج از سایت آپلود کنید.

چشم انداز کار دیجیتال نیز امروزه بسیار متفاوت به نظر می رسد. با اتصال مقرون به صرفه و پهنای باند بالا که به آسانی در آفریقای جنوبی در دسترس است، اکنون بیش از هر زمان دیگری قابل فروش هستیم تا مشاغل دورافتاده و پردرآمد را برای نهادهای خارجی بپذیریم. کووید-۱۹ همچنین به همکاری پیچیده‌تر در قالب جلسات مجازی نیاز داشت و در نهایت توانایی ما را برای کار و برقراری ارتباط در انزوا بهبود می‌بخشد.

وقت خود را به تحقیق در مورد گزینه ها اختصاص دهید. شما می خواهید مطمئن شوید که محیط کاری شما با بهترین نرم افزار امنیت سایبری ایمن است که می تواند کل زیرساخت را پوشش دهد، نیازی به تعمیر و نگهداری کمی ندارد و از همان ابتدا نصب و پیاده سازی آن آسان است.

متأسفانه این یک اشتباه است زیرا مشاغل کوچک اهداف آسانی هستند. عوامل تهدید شرکت‌های کوچک‌تر را در مقیاس مورد هدف قرار می‌دهند و ارزش آن را دارد. امروزه عوامل خطر زیادی وجود دارد که همه، از مالک انحصاری که کالاها را به صورت آنلاین می فروشد تا شرکت های بزرگ، باید رویکردی معقول، عمل گرایانه و مسئولانه برای امنیت اتخاذ کنند.

بسته‌های ESET از همه دستگاه‌ها محافظت می‌کنند، نصب و پیکربندی آن‌ها با بهترین روش‌ها آسان است و تمرکز کارآفرینان را بر روی کسب‌وکارشان آسان می‌کند و نه بر وضعیت امنیتی‌شان. بر روی منابع سبک است، با راندمان بالا و تاثیر کم روی سخت افزار کار می کند. بسته به راه‌حل‌هایی که انتخاب می‌کنید، ما نرم‌افزار امنیت سایبری پیشرو در جهان، حفاظت از بانک و پرداخت، کنترل دستگاه، محافظت از وب‌کم، مدیر رمز عبور، رمزگذاری، فایروال و دسترسی به شبکه زنده را ارائه می‌کنیم.

و اگرچه مقیاس، تخصص مورد نیاز و محصولات مورد استفاده بسته به اندازه شرکت به طور قابل توجهی متفاوت است، اصول اولیه یکسان است. با استفاده از گذرواژه‌های قوی، نرم‌افزارهای معتبر امنیت سایبری، پشتیبان‌گیری و رمزگذاری داده‌ها، و مواظب مهندسی اجتماعی، شما در حال حاضر راه درازی را به سمت یک موقعیت امنیتی مؤثر دارید.

امنیت دیجیتال برای کارآفرین جدید

شماره 6 2022 امنیت سایبری

اشتباهات امنیتی راه اندازی