امنیت سایبری نیاز به مشارکت دارد، نه محصولات – شماره 4 2023

اخیرا گزارش توسط شرکت امنیت سایبری، Surfshark نشان می دهد که آفریقای جنوبی پنجمین تراکم قربانیان جرایم سایبری در جهان در سال 2022 بوده است.

پس از استقرار Pretect، آسیب پذیری های سازمان را بررسی می کند. از طریق جلسات بازخورد منظم ماهانه و موقت، Magix به ذینفعان امنیت دیجیتال در مورد تهدیدها هشدار می دهد و درباره استراتژی هایی برای اصلاح موثر بحث می کند. داده های شما مهم ترین دارایی شماست و تنها وظیفه شریک امنیت سایبری همکاری با شما برای محافظت از آن است. (بیشتر در مورد Pretect در www.securitysa.com/16141r مراجعه کنید.)

توسط کوین ووتشلا، مدیر عامل Magix

کوین ویل تل.

این تکامل سریع، شرکت‌های امنیت سایبری را به چالش کشیده است تا سطح تخصص و تکنیک‌های مدیریت حوادث خود را تقویت کنند، و آنهایی که موفق‌تر بوده‌اند، آن‌هایی هستند که به‌عنوان شریک کار کرده‌اند، نه صرفاً ارائه‌دهنده خدمات.

بزرگترین تصور غلطی که هر شرکتی در مورد امنیت سایبری می تواند داشته باشد این است که “ما هرگز مورد حمله قرار نخواهیم گرفت”. دیجیتالی شدن سریع جهان به این معنی است که مشاغل در هر اندازه از داده های بیشتری نسبت به قبل استفاده می کنند و به آنها دسترسی دارند. این به معنای فصل باز برای هکرها و بازیگران دیجیتال مخرب در مورد سرورهای شرکت است.

صنعت امنیت سایبری در آفریقای جنوبی هنوز در مراحل ابتدایی خود است. با این وجود، چند بازیکن با سابقه چندین دهه قوی در این زمینه وجود دارند که تا زمانی که کشور به جامعه آنلاین جهانی متصل است، به کسب و کارها و شرکت های دولتی کمک می کنند تا از حملات سایبری جلوگیری کنند.

مهارت بالا، پیشرفته

امنیت سایبری از لحاظ تاریخی یک خرید کینه‌آمیز برای کسب‌وکارها بوده است، تا زمانی که نقضی رخ دهد. تا آن زمان، ممکن است خیلی دیر شود. یک شرکت را می توان از سیستم های خود قفل کرد و جزئیات هر کسی که با آنها تجارت می کند و از آنها پرداخت می کند می تواند دزدیده شود.

امنیت سایبری هنوز بر اساس اعتماد ساخته شده است، اما کسب و کارها اکنون به دنبال شرکای هستند که بتوانند در کنار آنها کار کنند، نه برای آنها. تشکیل این نوع مشارکت ها هر دو طرف را توانمند می کند. کسب‌وکارها می‌دانند که شریک امنیت سایبری آن‌ها در امنیت دیجیتالی آن‌ها علاقه خاصی دارد و شریک برای فعال کردن کسب‌وکار وجود دارد: آموزش کارکنان در مورد تهدیدات در حال تحول، هشدار دادن به تیم‌های فناوری اطلاعات در مورد نقاط ضعف احتمالی امنیتی و کمک به آن‌ها در مدیریت فعالانه امنیت دیجیتال خود.

در طول دو دهه گذشته، Magix شهرت خود را بر اساس اعتماد و مشارکت ایجاد کرده است و خدمات خود را به شرکت های خدمات مالی پیشرو و شرکت های دولتی ارائه می دهد.

Forewarned forearmed است

Magix Pretect یکی از این نوآوری‌ها است: یک مشارکت امنیت سایبری قابل تنظیم که به کسب‌وکارها در هر اندازه‌ای کمک می‌کند تا امنیت دیجیتال خود را به طور فعال مدیریت کنند. پس از ارزیابی ردپای دیجیتالی کسب و کار، راه حل Pretect متناسب با نیازهای مشتری تنظیم می شود. یک داشبورد آنلاین زنده برای کسب‌وکار فراهم می‌کند که تهدیدها را رصد می‌کند و پیشنهادهایی برای اصلاح ارائه می‌کند، همه با هزینه‌ای که متناسب با نیازها و اندازه کسب‌وکار است.

امنیت سایبری نیازمند مشارکت است نه محصولات

شماره 4 2023 راه حل های یکپارچه، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

ایمن سازی فعالانه یک کسب و کار در برابر حملات سایبری بسیار مهم است زیرا هر اقدامی که در فضای دیجیتال انجام شود، کسب و کار را در معرض هکرهای احتمالی قرار می دهد.

خیلی کم، خیلی دیر

خطرات سایبری تکامل یافته اند و خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت های امنیت سایبری و پیروی نیز تکامل یافته اند. یک دهه پیش، یک آزمایش نفوذ گاه به گاه برای کاهش حملات کافی در نظر گرفته شد. اکنون، امنیت دیجیتال یک شرکت باید دائما ارزیابی، نظارت و محافظت شود.

این امر برای شرکت‌ها در هر اندازه، از نهادهای جهانی گرفته تا شرکت‌های کوچک، صدق می‌کند. در این مسیر، سطح تهدید از ویروس‌ها به بدافزارها و باج‌افزارها بسیار زیاد بوده است.

تهدیدات امنیتی به یکی از قطعیت های مهم زندگی تبدیل شده است. بنابراین، در دنیایی که زندگی به صورت دیجیتالی انجام می شود، مشارکت های امنیت سایبری قابل اعتماد هرگز مهم تر از این نبوده است.منبع: https://www.securitysa.com/19749R

نوآوری کلید موفقیت ما بوده است. ایجاد آن دهه اعتماد با شرکا به Magix اجازه داده است تا به یک تجارت بهتر و شریک بهتری تبدیل شود. این به ما اعتماد به نفس و فضایی برای نوآوری داده تا جایی که خدمات خود را بر اساس نیازهای مشتری و بلوغ عملکردهای فعلی امنیت سایبری آنها ارائه کنیم.