امنیت فیزیکی در مرکز توزیع – شماره 6 2022 – Turnstar Systems

تسهیلات پیشرفته جدید به صورت سفارشی و مطابق با نیازهای Massmart طراحی شده است و بالاترین توان عملیاتی را در بین تمام امکانات Massmart مدیریت خواهد کرد. در راستای استراتژی زنجیره تامین Massmart، Riversands DC یک مرکز توزیع مبتنی بر محصول است که در محصولات با حجم بالا و مبتنی بر پالت تخصص دارد.

رپتورهای Velocity همگی در خطوط اختصاصی در ورودی و خروجی محل نصب شده بودند و Turnstar نیز اسپایک های Anti-Riot را تامین می کرد. به طور مشخص دو نوار 4 سنبله در باسکول، دو نوار 4 سنبله در خروجی اصلی و دو نوار 5 سنبله در ورودی اصلی نصب شد.

مانع Velocity Raptor شامل یک نوار نور LED OPTIC یکپارچه برای حداکثر دید، ایمنی و زیبایی است. کل زمان عملکرد بوم 2.8 ثانیه برای مانع 3 متری و 3.7 ثانیه برای نسخه 4 متری است که آنها را برای تجربه ترافیک با حجم بالا در Massmart DC ایده آل می کند.

از Turnstar Systems درخواست شد تا پنج گیت 4 متری Velocity Raptor را برای ورودی اصلی Massmart DC تامین کند. علاوه بر این، دو رپتور سرعت 3 متری دیگر برای پارکینگ کارکنان و دو رپتور سرعت 3 متری در باسکول تأسیسات نصب شد.


منبع: https://www.securitysa.com/17585R

میخ‌های ضد شورش فرورفته در راستای حصار محیطی نصب شده‌اند و با استفاده از دکمه فشاری سر قارچ همراه با پایه کلید کار می‌کنند. میخ ها به طور دائم در موقعیت پایین قرار دارند و فقط در مواقع اضطراری بلند می شوند.وام)

در ژوئن 2022، Massmart به طور رسمی مرکز توزیع جدید خود (DC) را در Riversands، ژوهانسبورگ افتتاح کرد. این 75000 متر2 انبار دومین مورد از سه تسهیلات جدید در شبکه متمرکز جدید Massmart است که از مراکز توزیع مشترک برای خدمات رسانی به فروشگاه ها در کل گروه استفاده می کند.

“امنیت از محیط شروع می شود” یک جمله رایج است که هنوز هم صادق است. نه تنها مانع محیطی، به عنوان مثال حصار / دیوار و حصار برقی مهم است، بلکه سیستم دسترسی فیزیکی نیز برای جلوگیری از ورود و خروج غیرمجاز افراد مهم است.

امنیت فیزیکی در مرکز توزیع

شماره 6 2022 حمل و نقل (صنعت)، کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات، لجستیک (صنعت)