امنیت هوشمند برای مجتمع های پیشرفته – دسترسی و هویت هوشمند 2023 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

ساکنان می توانند از یک تجربه زندگی هوشمند و راحت که توسط فناوری هوش مصنوعی پیشرفته به ارمغان می آورد، لذت ببرند، با مهمانان مکالمه ویدیویی برقرار کنند، با پرسنل امنیتی تماس بگیرند و از راه دور تمام سیستم های کنترل خانه هوشمند را مدیریت کنند.

ویدئویی از مطالعه موردی در دسترس است (لینک آسان: www.securitysa.com/*dahua3).وام)

فضاهای عمومی و فضاهای مشترک به طور جامع با ترکیبی از دوربین های تحت شبکه 2 مگاپیکسلی مینی گنبدی IR، دوربین های شبکه گلوله مینی 2 مگاپیکسلی WDR IR، دوربین های شبکه مینی گنبدی 4 مگاپیکسلی IR و سایر تجهیزات محافظت می شوند. در همان زمان، پلت فرم داهوا DSS برای مدیریت متمرکز، بهره برداری و نگهداری انتخاب شد.

ویژگی های هوشمند در راه حل

بر اساس نیاز مشتری، تیم داهوا یک راه حل کامل را سفارشی کرد، از جمله توسعه موفقیت آمیز مانیتور داخلی اندروید 10 اینچی که از اینترکام صوتی دو طرفه، ضبط ویدیو، باز کردن درب از راه دور، ویژگی های پیام رسانی، نصب و دسترسی به سوم پشتیبانی می کند. برنامه های خانه هوشمند مهمانی این مانیتور داخلی روشنایی، کنتراست و شدت صدا را ارائه می دهد. این می تواند یک رابط صفحه نمایش واضح را حتی در یک محیط با نور قوی ارائه دهد و صدای شفاف دو طرفه را با وجود تداخل نویز منتقل می کند.

هاید پارک یک مجتمع مسکونی ممتاز از گروه BI، یک شرکت هلدینگ ساختمانی پیشرو در قزاقستان است. این پروژه سطح بالا در یکی از محله های نخبه و از نظر زیست محیطی امن آلماتی واقع شده است و راه حل های مدرن و خدمات با کیفیت را با معماری زیبای بریتانیا ترکیب می کند.

علاوه بر ویژگی‌های عمارت سنتی بریتانیایی، یکی از ویژگی‌های جذاب اصلی این مجتمع مسکونی امنیت بالای آن است که به لطف مجموعه‌ای از راهکارهای مدرن و هوشمند ساخته شده توسط Yasar LLP که شامل راهکار مسکونی هوشمند شرکت Dahua Technology می‌شود، می‌باشد. راه حل مسکونی هوشمند داهوا در حالی که تجربه زندگی با کیفیت بالا را برای ساکنان به ارمغان می آورد، یک پلت فرم به هم پیوسته برای مدیران املاک فراهم می کند تا عملیات را ساده کرده و کارایی مدیریت را به صورت بصری بهبود بخشند.


منبع: https://www.securitysa.com/18469R

امنیت هوشمند برای مجتمع های سطح بالا

SMART Access & Identity 2023 اتوماسیون خانه هوشمند

مانیتور داخلی داهوا سیستم اینترکام بصری و سیستم خانه هوشمند را ادغام می کند که فرآیند پیکربندی خسته کننده را ساده می کند و هزینه های ورودی را برای یکپارچه سازها کاهش می دهد. دیگر نیازی به نگهبانان در ورودی برای مدیریت وسایل نقلیه ورودی و خروجی نیست، که باعث صرفه جویی در هزینه های نیروی کار، کاهش زمان انتظار و بهبود کارایی ترافیک می شود. علاوه بر این، به مدیریت از راه دور و بصری املاک کمک می کند و خدمات و امکانات ارائه شده در جامعه مسکونی را بهبود می بخشد.

زندگی امن و راحت

علاوه بر این، مانیتور داخلی مجهز به دو کارت شبکه است که می توانند به طور همزمان کار کنند. کارت شبکه سیمی برای دسترسی به سیستم اینترکام تصویری استفاده می شود، در حالی که کارت شبکه بی سیم برای سیستم های خانه هوشمند شخص ثالث است.

این نیاز به محصولاتی با کارایی بالا با فناوری‌های ویدئویی مدرن و خدمات با کیفیت داشت که با محصولات و راه‌حل‌های داهوا با موفقیت انجام شد و به انجام رسید.

در منطقه مسکونی هاید پارک، دو پارکینگ مختلف برای ساکنین و مهمانان آنها در نظر گرفته شده است. این پارکینگ ها هر دو با استفاده از دوربین های Dahua ANPR تحت نظارت شبانه روزی هستند. در عین حال، الگوریتم تشخیص بی‌درنگ دوربین به خودروها اجازه می‌دهد تا بدون توقف و انتظار به‌طور خودکار وارد و خارج شوند و کارایی ترافیک را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

برای کمک به یاسار در دستیابی به وظایف خود، که شامل اطمینان از ایمنی ساکنان، ایمن نگه داشتن اموال صاحبان آپارتمان، و همچنین درخواست صاحبان خانه برای ارتباط تصویری با بازدیدکنندگان، پروژه باید قادر باشد: که از صدا و تصویر پشتیبانی می کند، با برنامه های خانه هوشمند شخص ثالث ادغام می شود، از یکپارچه سازی و پیش نمایش دوربین IP پشتیبانی می کند، چندین روش باز کردن درب را امکان پذیر می کند و غیره.

راه حل مسکونی هوشمند داهوا جامعه ای بسیار امن و راحت را برای مجتمع مسکونی هاید پارک فراهم می کند. دارای نظارت تصویری 24 ساعته بدون وقفه است که کل منطقه از جمله مناطق عمومی، زمین بازی و لابی ها را پوشش می دهد. این امکان ارتباط بین ساکنین و اپراتورهای سیستم امنیتی را فراهم می کند و علاوه بر کارت، رمز عبور و قفل فیزیکی، کنترل دسترسی بدون لمس به پارکینگ ها و ساختمان های مسکونی را فراهم می کند.

به منظور به ارمغان آوردن تجربه زندگی مدرن و با تکنولوژی بالا برای صاحبان خانه، این راه حل گزینه های باز کردن درب انعطاف پذیر از جمله کارت، تشخیص اثر انگشت، رمز عبور و غیره را در صورتی که فراموش کنند کلید یا کارت دسترسی خود را به همراه داشته باشند، فراهم می کند. از طرف دیگر، آنها همچنین می توانند با استفاده از برنامه تلفن همراه در را از راه دور باز کنند یا از طریق تشخیص چهره وارد شوند.