امنیت و ایمنی در تولید مواد غذایی – شماره 4 2022 – ASSA ABLOY آفریقای جنوبی

LFC آسیاب اکنون تضمین می کند که فقط پرسنل مجاز وارد مناطق تعیین شده، از اتاق ابزار گرفته تا مکان های ذخیره سازی، یا می توانند تجهیزات کارخانه خاصی را کار کنند.

همچنین در صورتی که یک مدیر نیاز به ردیابی دسترسی به یک منطقه خاص یا توسط یک شخص خاص داشته باشد، گزارش های ردیابی حسابرسی را ارائه می دهد. این به طور قابل توجهی مسئولیت پذیری و امنیت را بهبود بخشیده است.

LFC CLIQ Web Manager (CWM) را در کنار یک دستگاه برنامه نویسی دیواری CLIQ و عملکرد CLIQ Remote مستقر کرده است، بنابراین کلیدها می توانند به راحتی در سراسر سایت به روز شوند. برای امنیت بیشتر، کلیدهای CLIQ نیز برای دوره‌های اعتبار مجدد مشخص تنظیم شده‌اند: اگر کلیدی گم شود، به سرعت از سیستم حذف می‌شود. رابط نرم افزاری CWM مدیریت کاربر، کلید و درب و همچنین عملکرد زمان و تاریخ را ساده می کند.

طیف وسیعی از دستگاه های قفل CLIQ تقریباً نیازهای هر در یا برنامه ای را برآورده می کند. قفل درهای غلتکی بیرونی، ماشین آلات و سایر تجهیزات را محکم می کند. سیلندرهای الکترونیکی از درب های امنیتی بالاتر، دروازه های امنیتی به سبک چرخشی و درب های استاندارد محافظت می کنند.

این شرکت کنترل دسترسی با کلید CLIQ را از ASSA ABLOY انتخاب کرد. Cobus van der Linde، مدیر کل LFC Milling توضیح می دهد: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که کارکنان و فرآیندهای تولید ما همیشه ایمن و ایمن هستند و CLIQ از آن پشتیبانی می کند.”

ایمنی غذا، سلامت کارکنان و امنیت سایت باید با هم هماهنگ باشند تا از عملکرد کارآمد یک تولیدکننده مواد غذایی در مقیاس بزرگ اطمینان حاصل شود. در LFC Milling در آفریقای جنوبی، کنترل دسترسی الکترونیکی با کلید CLIQ به اطمینان از این امر کمک می کند.

امنیت و ایمنی در تولید مواد غذایی

شماره 4 2022 صنعتی (صنعتی) LFC آسیاب محصولات ذرت را تولید می کند. طیف وسیعی از مارک های برجسته را به بازار آفریقای جنوبی می فروشد. ذرت از کشاورزان دریافت می شود، چندین مرحله پاکسازی را طی می کند و سپس آسیاب می شود. کارخانه بزرگ LFC دارای تجهیزات پیشرفته تولیدی است که در این فرآیند استفاده می شود.

مزایای CLIQ در یک سایت تولیدی


منبع: https://www.securitysa.com/16838R

نرم افزار یکی دیگر از نگرانی های اصلی در طول فرآیند راه اندازی و مشخصات بود. LFC سیستمی با نرم‌افزاری می‌خواست که استفاده از آن آسان باشد و امکان نصب سریع پرسنل جدید و تغییرات سریع در حقوق دسترسی کارکنان را در صورت نیاز فراهم کند.

Van Der Linde می افزاید: «سیستم CLIQ امکان مدیریت آسان کنترل دسترسی را در یک محیط پویا با تولید مداوم و استانداردهای بهداشتی و ایمنی بسیار بالا فراهم می کند.وام)

LFC Milling یک راه حل کنترل دسترسی می خواست که دسترسی را در سراسر این سایت متنوع مدیریت کند و دسترسی کارکنان به ماشین ها و تجهیزات خاص را کنترل کند. آن‌ها به سیستمی نیاز داشتند که تمام ورودی‌ها را به مناطق خاص مانند مناطق ذخیره‌سازی ثبت کند و به کارکنان امنیتی این امکان را بدهد که در صورت نیاز مسیرهای حسابرسی ایجاد کنند. این به نفع سلامت و ایمنی پرسنل است زیرا دسترسی به مناطق بالقوه خطرناک یا تجهیزات تخصصی را محدود می کند.