امنیت پارکینگ را به حداکثر برسانید – شماره 4 2022 – هایک ویژن آفریقای جنوبی

برای مقابله با این چالش‌ها، اپراتورهای پارکینگ و گاراژ آینده‌نگر از فناوری‌های امنیتی پیشرفته مانند Hikvision TandemVu استفاده می‌کنند. این پوشش کاملی از مناطق پارکینگ، شناسایی دقیق هدف، بازدارندگی متجاوزان فعال و دید برجسته را حتی در شرایط کم نور یا در شب فراهم می کند.

از دیگر خطرات احتمالی در پارکینگ ها می توان به تصادفات مکرر اشاره کرد. اینها به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد، چیدمان فضای پارک، نور و محدودیت‌های سرعت همگی نقش دارند. به عنوان مثال، وسایل نقلیه با سرعت زیاد خطر تصادف را افزایش می دهند زیرا سایر وسایل نقلیه از محل پارک خود خارج می شوند. رانندگی بی احتیاطی همچنین می تواند منجر به برخورد اتومبیل با سایر وسایل نقلیه ثابت یا در حال حرکت شود و برخی از رانندگان بدون گزارش تصادفی که باعث شده اند، محل را ترک کنند.

مشکلات احتمالی در پارکینگ ها

نماهای متمرکز و زاویه باز را به طور همزمان دریافت کنید: با دوربین‌های استاتیک سنتی، میدان دید اغلب محدود است و باعث از بین رفتن دید در اطراف می‌شود. در مقابل، دوربین های TandemVu PTZ پوشش بسیار گسترده تری را با لنزهای متعددی که پشت سر هم کار می کنند، ارائه می دهند. به طور خاص، آنها دارای یک لنز گلوله هستند که یک منطقه وسیع را همیشه پوشش می دهد، در حالی که یک لنز PTZ برای مشاهده کوچکترین جزئیات حرکت می کند، کج می کند و زوم می کند. با استفاده از دوربین‌های TandemVu PTZ، اپراتورهای امنیتی همیشه بهترین استفاده را از هر دو جهان در مورد پوشش نزدیک و زاویه باز می‌برند، که باعث بهبود آگاهی موقعیتی می‌شود.

این می تواند برای پارکینگ ها بسیار مفید باشد، جایی که مدیران تأسیسات باید فوراً در مواقع شلوغ ازدحام را تشخیص دهند. همچنین به تشخیص تصادفات، مانند برخورد وسیله نقلیه در یک تقاطع کمک می کند، بنابراین تیم ها می توانند بلافاصله به محل حادثه اعزام شوند.

چیزها را به وضوح ببینید، حتی در شرایط کم نور: پارکینگ ها اغلب دارای مشکل نور کافی هستند که در نتیجه دید کم و خطر تصادف افزایش می یابد. اپراتورهای پارکینگ می‌توانند این مشکل را با دوربین‌های TandemVu PTZ که با فناوری‌های تصویربرداری با امضای ColorVu و DarkFighter هایک ویژن در لنز گلوله و لنز PTZ مهندسی شده‌اند، برطرف کنند. این‌ها به دوربین‌ها اجازه می‌دهند تا تصاویر زنده و رنگی را هم در روز و هم در شب بازتولید کنند و تضمین می‌کنند که هر حادثه امنیتی با جزئیات دقیق 24×7 ضبط می‌شود.

جلوگیری از مظنونین قبل از وارد شدن خسارت: اغلب، دوربین‌های امنیتی به تنهایی برای بازدارندگی مجرمان کافی نیستند و تیم‌های امنیتی تا زمانی که آسیب وارد نشده است، قادر به حضور در صحنه نیستند. TandemVu این چالش را با فناوری Live-Guard داخلی برطرف می‌کند، که هشدارهای صوتی و نوری را ایجاد می‌کند و به مظنونان قبل از وقوع جرم هشدار می‌دهد.

برای صاحبان املاک، زمانی که حادثه ای رخ می دهد و ساکنان یا مشتریان تصمیم به شکایت یا حتی دادخواهی می کنند، عوارض ایجاد می شود. در چنین مواردی، صاحبان تسهیلات باید نشان دهند که از جزئیات حادثه کاملاً آگاه هستند و برای حمایت از قربانیان و سایر طرف‌های آسیب‌دیده به سرعت عمل کرده‌اند. همچنین مهم است که نشان داده شود که اقدامات مناسب برای ایمن نگه داشتن مکان های پارکینگ انجام شده است.

معمولا پارکینگ ها فعالیت های منفی مانند سرقت و خرابکاری را جذب می کنند. به عنوان مثال، اغلب سارقان رانندگان بی‌احتیاطی را هدف قرار می‌دهند که قفل درها یا پنجره‌های خود را پایین می‌گذارند و به آن‌ها اجازه می‌دهند تا به راحتی به دنبال اشیای قیمتی بگردند. در موارد دیگر، مجرمان آماده می‌شوند تا شیشه‌ها را بشکنند یا آسیب‌های دیگری به خودروها وارد کنند، چه برای سرقت یا از روی سوء نیت.

تقویت اقدامات امنیتی سنتی

آمارها نشان می دهد که از هر 10 جرم ملکی یک مورد در پارکینگ ها یا گاراژها رخ می دهد. برای کمک به مالکان و اپراتورهای پارکینگ در محافظت از مردم و وسایل نقلیه، هایک ویژن مجموعه ای از دوربین های TandemVu PTZ خود را ایجاد کرده است که دید وسیع و نزدیک حوادث، هشدارهای بلادرنگ برای تیم های امنیتی، و بازدارنده های هشدار صوتی و نوری را ارائه می کند که باعث کاهش می شود. خطر ارتکاب جنایت در وهله اول.


منبع: https://www.securitysa.com/16854R

پنج راه که دوربین های TandemVu PTZ پارکینگ شما را ایمن می کند

برای مثال، حوادث ممکن است بین گشت‌های امنیتی فیزیکی یا در «نقاط کور» دوربین اتفاق بیفتد. در بسیاری از موارد، قبل از واکنش تیم های امنیتی و حضور در صحنه، تلفات یا خساراتی نیز وارد می شود.

امنیت پارکینگ را به حداکثر برسانید

شماره 4 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت برای سال ها، اپراتورهای پارکینگ و گاراژ از مجموعه ای از اقدامات امنیتی برای محافظت از کاربران استفاده می کنند. این موارد شامل گشت های نگهبانی منظم، نور مناسب و نصب دوربین های مدار بسته است. اما در حالی که این راه حل های سنتی بسیار مهم هستند، اغلب قادر به جلوگیری از وقوع حوادث امنیتی نیستند.

برای ایمن نگه داشتن مشتریان و ساکنان، اپراتورهای پارکینگ و مدیران تأسیسات به راه حل های امنیتی هوشمند، مؤثر، کارآمد و قابل اعتماد نیاز دارند. دوربین‌های Hikvision TandemVu PTZ همه جعبه‌ها را مشخص می‌کنند، با دوربین گلوله و لنزهای PTZ یکپارچه در یک دستگاه برای پوشش کامل و نمای نزدیک و زاویه باز همزمان.وام)

بسیاری از مشاغل و املاک مجهز به پارکینگ هستند، از ساختمان های مسکونی گرفته تا مکان های تجاری و ادارات. اولویت اصلی آنها این است که بیشترین تعداد وسایل نقلیه را در کمترین فضای ممکن جای دهند، به ویژه در مناطق شهری که پارکینگ در خیابان در دسترس نیست. این کسب و کار اصلی اغلب بر امنیت ارجحیت دارد، اگرچه این یک حوزه کلیدی مورد علاقه اپراتورهای پارکینگ و گاراژ نیز می باشد.

بهبود کارایی امنیتی: دوربین‌های TandemVu PTZ برای کمک بیشتر به مدیران پارکینگ و تیم‌های امنیتی آن‌ها در افزایش کارایی خود، اهداف را به انسان، وسیله نقلیه و سایر اشیاء تشخیص داده و طبقه‌بندی می‌کنند. این بدان معناست که به لطف فناوری AcuSense که در آن گنجانده شده است، فقط اهداف انسان و وسیله نقلیه توسط لنز PTZ مشاهده می شود.

پوشش طولانی مدت: دید محدود دوربین های سنتی به این معنی است که اغلب برای پوشش یک پارکینگ یا کف گاراژ به چندین دوربین نیاز است. با دوربین‌های TandemVu PTZ، که پوششی تا 180 درجه با زوم اپتیکال 42 برابری ارائه می‌دهند، یک دوربین می‌تواند جایگزین چندین دوربین امنیتی سنتی شود. این نه تنها کارایی را افزایش می دهد و هزینه ها را کاهش می دهد، بلکه با دیدن دورتر پوشش کاملی را فراهم می کند.