امنیت یکپارچه را با محصولات یکپارچه باز کنید – شماره 4 2023 – Secutel Technologies

با ادغام همه دوربین‌های مداربسته استاتیک در Secutraq، عملکرد گزارش‌دهی قابل تنظیم می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد رویه‌های عملیاتی استاندارد (SOP) را تنظیم کرده و آنها را به یک رهبر تیم ارتقا دهند. این امر تضمین می‌کند که رویدادها از دست نمی‌روند، زیرا رهبران تیم می‌توانند سیستم را برای پرچم‌گذاری یک رویداد و ارسال ایمیل در صورت ضربه زدن به تشخیص چهره، پیکربندی کنند.

آندره ورمولن، جنرال موتورز Secutel توضیح می‌دهد: «ما راه سوم یکپارچه‌سازی را از طریق راه‌اندازی پورت‌های مجازی در Visual Messenger ارائه می‌دهیم. تنها با چهار پورت موجود در VV، می‌توان یک پورت پنجم را برای راه‌اندازی رویدادها به طور همزمان تنظیم کرد که زنگ هشدار در ساخت داخلی تنظیم شود. این بدان معنی است که Visual Monitor و Secutraq می توانند فعال شوند و مدیریت امنیتی کارآمدی حاصل شود.

محصولات یکپارچه Secutel مزایای متعددی از جمله مدیریت امنیتی کارآمد و سریع، جلوگیری از رویدادهای از دست رفته و ارتباط یکپارچه بین سیستم های مختلف را ارائه می دهند. راه حل ها تضمین می کند که مشتریان بهترین خدمات مدیریت امنیتی ممکن را دریافت می کنند و شرکت را به یک انتخاب قابل اعتماد و ترجیحی تبدیل می کند.وام)

امنیت یکپارچه را با محصولات یکپارچه باز کنید

شماره 4 2023 راه حل های یکپارچه، محصولات


منبع: https://www.securitysa.com/19488R

ادغام بین NoKey و Visual Monitor مزایای بیشتری را ارائه می دهد که امکان مدیریت کارآمد و سریع امنیتی را فراهم می کند. Visual Messenger، میان‌افزار Secutel، پیام‌ها را از طریق Liener یا Watchdog ارسال می‌کند و رویدادها را به طور همزمان آغاز می‌کند. این ادغام تضمین می کند که مشتریان راه حل ها و خدمات امنیتی بهینه را دریافت می کنند.

Secutel راه حلی برای نظارت و مدیریت امنیتی با محصولات یکپارچه خود ارائه می دهد. با ترکیب SecuVue و Secutraq، این شرکت سیستمی ایجاد کرده است که کاربران را قادر می سازد تا تجزیه و تحلیل، تشخیص چهره، تشخیص ژست و XFS را در میان سایر موارد پیکربندی کنند. این پلت فرم پیکربندی به طور یکپارچه با Secutraq، یک نرم افزار مانیتورینگ جلویی کار می کند که هر رویدادی را که رخ می دهد گزارش می دهد و مشتریان را قادر می سازد تا خدمات مدیریت امنیتی کارآمد و سریع را دریافت کنند.