امنیت Linkup بخشی از Fidelity ADT می شود – شماره 5 2022 – انتشارات Technews

وال بارتمن

Fidelity ADT اعلام کرده است که قراردادی را با Linkup Security در منطقه Vryheid بزرگ منعقد کرده است و از 1 سپتامبر 2022 قرارداد نظارت و پاسخ مسلحانه را به عهده گرفته است. مشتریان Linkup Security اکنون بخشی از Fidelity ADT خواهند بود و این مشارکت مشتریان را ادغام خواهد کرد. وارد گروه خدمات Fidelity

Linkup Security بخشی از Fidelity ADT می شود

شماره 5 2022 اخبار، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

مشتریان جدید همچنین به تمام خدمات ارزش افزوده ارائه شده توسط Fidelity مانند سرویس ورود ایمن، کمک های پزشکی اضطراری، Fidelity FindU و گزینه استفاده از SecureHome و SecureConnect که می توانید از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کنید، دسترسی خواهند داشت.

«Fidelity ADT از قبل شروع به تماس با مشتریان کرده است تا در صورت نیاز، یک قرار ملاقات برای جایگزینی فرستنده فعلی آنها با فرستنده جدید تعیین کند. این آنها را مستقیماً به مرکز کنترل 24 ساعته اضطراری Fidelity ADT مرتبط می کند. بارتمن می‌گوید: از 1 سپتامبر به تمام فعال‌سازی‌های هشدار و پرسش‌ها توسط واحدهای پاسخ‌گویی مسلحانه و مراکز نظارتی Fidelity ADT پاسخ داده می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر با گروه خدمات فیدلیتی تماس بگیرید، [email protected]، www.fidelity-services.com / www.adt.co.zaوام)

«این مشارکت فرصتی هیجان‌انگیز برای ارائه انبوهی از تجربیات متنوع و دانش امنیتی به این مشتریان و ارائه یک پیشنهاد امنیتی بسیار یکپارچه‌تر و قوی‌تر فراهم می‌کند. این انتقال برای مشتریان Linkup Security که قراردادهای نظارت، پاسخ مسلحانه و نگهبانی آنها به طور خودکار به Fidelity ADT منتقل می شود، بدون تغییر در هزینه ماهانه، نسبتاً یکپارچه خواهد بود.

او به همه مشتریان اطمینان می دهد که خدمات در طول انتقال به صورت عادی ادامه خواهد داشت. در هفته‌های آینده مشتریان شاهد جایگزینی تدریجی برند Linkup Security و همچنین تغییراتی در لباس‌های واکنش مسلحانه، برند خودرو و تابلوهای راهنما خواهند بود.

Wahl Bartmann، مدیر اجرایی گروه Fidelity Services Group، می‌گوید که نشان داده شده است که شرکت‌هایی که ردپای منطقه‌ای تلفیقی دارند، موقعیت بهتری برای ارائه خدمات امنیتی با کیفیت دارند. Fidelity ADT خدمات امنیتی و نگهبانی یکپارچه، پیشگیرانه و قوی را در یک محیط مبتنی بر جامعه محلی به مشتریان ارائه می دهد و برای کاهش فعالانه جرم در جوامعی که در آن فعالیت می کند، با پشتوانه ردپایی قوی در مناطق محلی کار می کند.


منبع: https://www.securitysa.com/17388R