انتخاب راه حل پشتیبان باتری مناسب – شماره 1 2023

انتقادی در مقابل چیستی خوب داشتن چیست؟

البته گزینه های زیادی برای خانه ها و مشاغل وجود دارد، اما باید از خود بپرسید چه چیزی برای زندگی روزمره شما ضروری است. دانستن اینکه دقیقاً چه چیزی برای طی یک روز کاهش بار نیاز دارید، نقطه شروع مهمی برای یافتن ظرفیت باتری و راه حل مناسب است.

برای برخی از مشاغل، ظرفیت و خروجی بیشتری مورد نیاز است. بسیاری از مشاغل خدمات تعمیر به مشتریانی وابسته هستند که برق در خانه های خود دارند و اگر در طول روز از چندین مشتری در مناطق مختلف بازدید می کنید، در برنامه کاهش بار هر منطقه قرار دارید. اطمینان از قدرت پشتیبان کافی را می توان با دستگاه هایی مانند ژنراتور و همچنین اینورتر مانند EcoFlow DELTA انجام داد. این اینورتر خاص می تواند ابزارهای برقی مانند اره های مدور، مته ها و حتی یک دستگاه جوش را اجرا کند. اگر در بازی ابزارهای برقی نیستید، اما برای راه اندازی یخچال و فریزرهای کسب و کار خود به چیزی نیاز دارید، EcoFlow می تواند وارد عمل شود و یک یخچال 150 واتی را به مدت هفت تا ده ساعت روشن کند.

توسط متیو هال، رئیس محصولات Rectron

ریزش بار، اگرچه برای آفریقای جنوبی جدید نیست، اما در زندگی روزمره ما به یک وسیله ثابت تبدیل شده است. در پاسخ، راه حل های قدرت پشتیبان بیشتری برای افراد، صاحبان خانه ها و مشاغل در دسترس قرار گرفته است. از ژنراتور گرفته تا اینورتر و خورشیدی، گزینه های مختلفی در بازار وجود دارد، اما از کجا باید شروع کرد؟

به عنوان مثال، اگر در خانه کار می کنید و به یک لپ تاپ نیاز دارید (65 وات) مودم وای فای (5.4 وات) نظارت کنید (15 وات) و یک تلفن همراه با شارژ کامل (12 وات) مجموع 97.5 وات است. این را در سه ضرب کنید تا به وات ساعت برسید، که در این حالت مجموعاً 292.2 وات ساعت خواهد بود.

در دنیای مدرن امروزی، دسترسی بدون وقفه به اینترنت غیرقابل مذاکره است. برق رسانی به شبکه Wi-Fi در خانه یا در یک دفتر کوچک را می توان به راحتی با یک یو پی اس کوچک پلاگین و پخش انجام داد. اینها به سختی بزرگتر از خود مودم هستند و می توانند اطمینان حاصل کنند که برای چند ساعت متصل می مانند. بسیاری نیز گزینه شارژ دستگاه هایی مانند گوشی های هوشمند یا تبلت ها را دارند. در مورد یو پی اس لیتیومی RCT MegaPower، می توانید مودم خود را به برق وصل کرده و دو دستگاه را شارژ کنید.

نیازهای خود را با راه حل مناسب مطابقت دهید

برای اطلاعات بیشتر با Rectron تماس بگیرید، +27 11 203 1000، www.rectron.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/18601R

انتخاب راه حل پشتیبان باتری مناسب

شماره 1 2023 زیرساخت فناوری اطلاعات

یه سری محاسبات انجام بده

با در دست داشتن لیست شما، جمع کردن وات در هر دستگاه ضروری برای دریافت ایده ای از ظرفیت تخمینی مورد نیاز است. این رقم حداکثر وات در پشت هر دستگاه یا آداپتور مربوطه یافت می شود.

اگر به دنبال انرژی بیشتر از یک Wi-Fi هستید، یک چرخ دستی اینورتر وصل و بازی گزینه بسیار خوبی برای یک دفتر کار خانگی یا یک تجارت کوچک است. این به شما امکان می دهد اینترنت، چند لپ تاپ و مانیتور خود را با مقداری ظرفیت باقیمانده برای شارژ گوشی های هوشمند و سایر دستگاه ها اجرا کنید. در پایان روز کاری، لپ‌تاپ‌ها و مانیتورها را با تلویزیون هوشمند و رسیور خود تعویض کنید تا از آخرین سریال‌ها و فیلم‌ها مطلع شوید. چرخ دستی اینورتر RCT MegaPower یک تناسب بی دردسر در این محیط ایجاد می کند.

یادآوری این نکته مهم است که در حالی که باتری‌ها راه طولانی را طی کرده‌اند، برخی از آنها محدودیت‌هایی دارند و همه باتری‌های قابل شارژ نمی‌توانند از وسایلی با عنصر گرمایش پشتیبانی کنند. وسایلی مانند کتری، مایکروویو و اجاق گاز و همچنین آبفشان برای همه سیستم های پشتیبان باتری مناسب نیستند. متأسفانه اینها خیلی سریع انرژی را تخلیه می کنند و می توانند به باتری ها آسیب بزنند و چرخه عمر و ظرفیت آنها را کاهش دهند. بنابراین، قبل از انتخاب یک سیستم، قابلیت های باتری های موجود در واحد را دوباره بررسی کنید.

این محاسبه به تعیین اینکه کدام راه حل قدرت پشتیبان به بهترین وجه مناسب خواهد بود کمک می کند و در صورتی که بلوک کاهش بار شما بیشتر از حد انتظار ادامه پیدا کند، مقدار کمی از ظرفیت اضافی را تضمین می کند. فقط به خاطر داشته باشید که هرچه وسایل الکترونیکی بیشتری به سیستم اضافه کنید، باتری ها سریعتر تخلیه می شوند و زمان بیشتری برای شارژ شدن بین بلوک های کاهش بار نیاز دارند.

باتری‌های لیتیوم یونی نوع جدیدی از فناوری باتری هستند که در بسیاری از دستگاه‌ها مانند گوشی‌های هوشمند، لپ‌تاپ‌ها و برخی از لوازم بی‌سیم مشاهده می‌کنیم. آنها چرخه عمر طولانی تری دارند، سبک تر از سرب هستند، می توانند تا 80 درصد ظرفیت خود را تخلیه کنند و زمان شارژ سریع تری دارند. با این حال، این بدان معنی است که لیتیوم یون می تواند به طور قابل توجهی گران تر از باتری های سرب باشد.

[sub head] اصول اولیه باتری

وقتی نوبت به تصمیم‌گیری می‌رسد که خانه یا کسب‌وکار به چه راه‌حلی برای پشتیبان‌گیری باتری نیاز دارد، بهترین راه حل است. با در نظر گرفتن این موضوع می توانید بر اساس نیازهای ضروری خود انتخاب درستی داشته باشید.

متیو هال.

بین باتری‌های لیتیوم یون، میلی‌آمپر ساعت و وات، اصطلاحات بسیاری برای مرتب‌سازی وجود دارد. با این حال، چند نکته و ترفند آسان وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا راه اندازی برق پشتیبان مناسب را برای آنچه نیاز دارید انتخاب کنید.

وقتی صحبت از راه حل های برق پشتیبان می شود، تعدادی باتری قابل شارژ در دسترس هستند. تفاوت در ظرفیت، طول عمر، زمان شارژ و قیمت آنها نهفته است.

باتری سربی رایج ترین باتری قابل شارژی است که امروزه وجود دارد. دلیل این امر این است که این فناوری در عین قدیمی بودن، آزمایش شده و آزمایش شده است و بنابراین بسیار قابل اعتماد است. همچنین مقرون به صرفه ترین است. با این حال، چرخه عمر آن کوتاه‌تر از باتری‌های دیگر است و سازندگان توصیه می‌کنند که فقط 50 درصد از ظرفیت آن را تخلیه کنید. باتری های سرب نیز زمان بیشتری برای شارژ بدون وقفه دارند.