انتقال انرژی در صنعت معدن – شماره 5 2022

خانه های معدن با همان انتقال انرژی مانند سایر صنایع روبرو هستند و مسئولیت فوری دارند تا روش استخراج خود را از طریق تغییرات تکنولوژیک تغییر دهند. واضح است که نیازهای انرژی معدن مدرن به سادگی با ماشین آلات دیزلی به طور پایدار قابل تامین نیست. باید تحولی رخ دهد و ABB متعهد به کار با معادن برای ایجاد این تحول است.

انتقال انرژی در صنعت معدن

شماره 5 2022 صنعت معدن)، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

یک نوآوری آزمایشی جدید به نام ABB Ability eMine FastCharge قرار است به سریع‌ترین و تنها سیستم شارژ کاملاً خودکار در جهان برای کامیون‌های باربری تبدیل شود که تا 600 کیلووات قدرت ارائه می‌دهد. این سیستم انعطاف‌پذیر که برای سخت‌ترین محیط‌ها طراحی شده است، می‌تواند به راحتی در هر مکانی برای شارژ کامیون بدون دخالت انسان و با بالاترین قدرت موجود در بازار امروز نصب شود تا زمان خرابی را به حداقل برساند.

این راه حل همچنین بر تامین نیرو برای وسایل نقلیه ماینینگ، با برق رسانی مناسب برای هدف برای دستیابی به بهینه ترین فرآیند الکتریکی متمرکز است. علاوه بر این، این راه حل با برنامه های کاربردی ABB Ability برای برنامه ریزی، نظارت و کنترل فرآیندها برای بهینه سازی عملیات و مصرف انرژی ادغام می شود.

توسط اریک پرتوریوس، رئیس فروش: آفریقا و استرالیا، ABB

چشم انداز ما این است که معادن بدون CO2 و با انرژی کارآمد برای کمک به مبارزه با تغییرات آب و هوایی، ایجاد پیشرفت پایدار برای نسل های امروز و آینده. ما دست در دست مشتریان و شرکای خود برای تبدیل معادن موجود از انرژی سوخت فسیلی به تمام الکتریکی کار می کنیم. به این ترتیب، ABB می تواند به صنعت معدن کمک کند تا به اهداف پایداری خود دست یابد و در عین حال رقابتی باقی بماند و بهره وری بالا را تضمین کند.

ما متعهد به ایجاد پیشرفت پایدار برای نسل های امروز و آینده با کمک به مشتریان معدن خود در انتقال انرژی آنها هستیم. ABB Ability eMine معدن تمام الکتریکی را با سیستم‌های کاملاً یکپارچه برقی و دیجیتالی از معدن تا بندر ممکن می‌سازد. از طراحی تا خدمات مداوم، ABB شریکی است که می تواند عملیات معدن امروزی را متحول کند و در عین حال دنیای فراتر از آنها را بهبود بخشد.منبع: https://www.securitysa.com/17344R

این راه حل شامل فناوری ABB Ability eMine Trolley System برای کاهش مصرف گازوئیل تا 90 درصد در حالی که کامیون‌های حمل بار روی سیستم واگن برقی هستند، می‌شود که هزینه انرژی و اثرات زیست‌محیطی را نیز کاهش می‌دهد. علاوه بر این، کامیون های برقی با سرعت بالاتری کار می کنند تا سرعت بهتری داشته باشند. فناوری فعلی واگن برقی مبتنی بر هیبریدهای دیزلی است و می تواند توسط سیستم ترولی ABB برای کمک به انتقال موفقیت آمیز به یک معدن تمام الکتریکی پشتیبانی شود. این سیستم برای وسایل نقلیه سنگین مانند وسایل نقلیه ای که برای حمل شیب دار استفاده می شوند ایده آل است، برنامه ای که در حال حاضر راه حل های فقط باتری نمی توانند به آن پاسخ دهند.

ABB Ability eMine معدن تمام الکتریکی را با سیستم‌های کاملاً یکپارچه برقی و دیجیتالی از معدن تا بندر ممکن می‌سازد. این راه حل شامل مجموعه ای از سیستم های الکتریکی و دیجیتال برای سرعت بخشیدن به کربن زدایی در بخش معدن است. ما از صنعت معدن از مراحل اولیه طراحی معدن حمایت می‌کنیم تا مزایای کامل ناشی از برق‌سازی را منتقل کنیم و به طراحی فرآیند حمل و نقل برای بهینه‌سازی آن با راه‌حل‌های الکتریکی که با محدودیت‌های معدن منطبق است و به اهداف تولید کمک می‌کند، کمک کنیم.

یکی از مولفه‌های کلیدی در کارکرد معدن تمام الکتریکی، اطمینان از عملکرد تجهیزات در مواقع لزوم و اینکه کامیون‌ها می‌توانند در صورت نیاز شارژ شوند، است. ما راه حل های ایستگاه شارژ را برای رفع نیازهای عملیات معدنکاری مدرن و رابط با همه وسایل نقلیه ارائه می دهیم. eMine یک نوع وسیله نقلیه و OEM agnostic است، زیرا از یک رویکرد تعاملی مبتنی بر استانداردهای اثبات شده برای ارائه هر راه حل مورد نیاز برای شارژ وسایل نقلیه الکتریکی باتری (BEV) پشتیبانی می کند.