انجمن کلاهبرداری لندن 2022 | امنیت حرفه ای


کلاهبرداری به سرعت در حال افزایش است، پیام اولیه ای بود که توسط پلیس ارشد به پلیس داده شد انجمن کلاهبرداری لندن سالانه کنفرانس دیروز. کلاهبرداری در حال حاضر جرم شماره یک جلد است. مارک رو می پرسد که چرا گردهمایی LFF اینقدر امیدوار کننده بود؟

تا حدودی، به خاطر حقیقت محض جمع آوری. رابرت بروکر، رئیس LFF، مراسم را در Guildhall با گفتن اینکه تقلب در بالاترین حد خود قرار دارد، افتتاح کرد. ‘ما آن را میدانیم. به همین دلیل است که ما اینجا هستیم، به همین دلیل است که ما به عنوان انجمن کلاهبرداری لندن وجود داریم، تا بخش عمومی و خصوصی را با هم متحد کنیم. همانطور که رابرت گفت، بازرسان، وکلا، افرادی که اطلاعاتی در عنوان شغلی خود دارند، “برای مبارزه با مبارزه”. همانطور که وی افزود، روز شبکه سازی است. جدای از ایجاد ارتباطاتی که ممکن است مفید باشد، و یادگیری از بخش‌های غیر مرتبط با بخش‌های شما، واقعیت محض بودن با هم نشان می‌دهد که یک فرد ضد کلاهبرداری به تنهایی کارساز نیست. به قول رابرت، “ما با هم هستیم”.

با به اشتراک گذاری داده ها – چه بین صنعت خصوصی و مجریان قانون، یا بین مشاغل – می توان با کلاهبرداران مقابله کرد، یا در صورت عدم انتقال به دادگاه و زندانی شدن، با کلاهبرداران به “نتیجه” قضایی رسید یا مختل شد (تفاوت بین میلیون ها پرونده تخمینی، و هزاران پرونده ای که توسط پلیس گرفته شده است، دردناک است؛ همانطور که یک سخنران سال گذشته در LFF اذعان کرد، این حتی نوک کوه یخ نیست).

اما همانطور که یکی از سخنرانان پلیس گفت، این کار شدنی است. روث ایوانز رئیس گروه صنعت دو ساله توقف کلاهبرداری در انگلستان شماره 159 (تاکنون کم تبلیغ شده) را مثال زد که برای گزارش تماس مشکوک در مورد یک موضوع مالی زنگ می زنید. توصیه این است که تلفن را قطع کنید، از دستگاه دیگری استفاده کنید و 159 را شماره گیری کنید و شما را به بانکتان متصل می کند. او امیدوار است مرحله بعدی این است که 159 به یک عدد اجباری مانند 111 تبدیل شود. نمونه دیگری از متوقف کردن کلاهبرداران “بالادست” مسدود کردن URL ها از طریق BT است.

کنفرانس LFF برای سال‌ها یکی از رویدادهای برتر برای پخش مواردی بوده است که ممکن است به طور کلی در امنیت خصوصی ناراحت‌کننده باشد، مانند تهدید داخلی. دیروز همچنین یادآور این بود که تهدید کلاهبرداری چقدر متنوع است.

بخشی از تغییر رویکرد پلیس برای مقابله با تقلب، بخشی از “انتخاب نبردهای خود” به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر و به اشتراک گذاری بهتر است. به‌عنوان مثال، «نقشه‌برداری سفر مجرمان کلاهبرداری» با صدایی غیر جذاب. چرا «نقشه‌های سفر» از نحوه ورود یک گروه جنایتکار یا سازمان‌یافته به سمت و انجام کلاهبرداری در حراج، انحراف پرداخت، یا سرمایه‌گذاری، کلاهبرداری‌های پیک یا عاشقانه تهیه می‌کنیم تا فقط برخی از انواع کلاهبرداری را نام ببریم؟ به این ترتیب ما می‌توانیم تهدید را بهتر درک کنیم – مقامات می‌توانند ببینند که چه کارهایی را به خوبی انجام می‌دهند و چه چیزی ممکن است به اولویت‌بندی نیاز داشته باشد، و آسیب‌پذیری‌ها در کجا ممکن است باشد.

اگر بیش از یک نفر از سخنرانان پلیس اصرار داشتند که راه خود را از این ماجرا بازداشت نخواهند کرد. چه کارهای دیگری باید انجام شود؟ آخرین اما نه کم‌اهمیت سخنران، جرمی آشر، مشاور وکیل تنظیم مقررات، ستفوردز در مورد کارش برای جذب افراد ضد کلاهبرداری به مدارس بود تا دانش‌آموزان کلاس ششم را در مورد خطرات کلاهبرداری و نحوه محافظت از خود آموزش دهند.

جالب بود که اولین سخنران آنجلا مک لارن، به عنوان کمیسر پلیس شهر لندن رهبر ملی مبارزه با کلاهبرداری (و جرایم تجاری) برای تمجید از تبلیغ بانکی سانتاندر در مورد “زمان کلاهبردار” (به جای “زمان چکشی” به آهنگ دهه 1980 بسیار بد، آهنگ خوب U Can’t Touch This از MC Hammer) را ستایش کرد. مجریان Ant و Dec ممکن است نکات مثبت زیادی داشته باشند، اما نه تا به حال پیشگیری از جرم. این سوال را ایجاد کرد (یکی که در سال های گذشته در کنفرانس های LFF مطرح شد)، در مورد یک تبلیغ مشابه خدمات عمومی چطور؟

علاوه بر چنین مسائلی از سیاست عمومی، آنچه ناملموس‌تر اما مفیدتر است، ارتباطات شخصی است، همانطور که رابرت بروکر هنگام معرفی سخنران معتبر دیگری، الکس راثول، که مدیرعامل NHS CFA (مرجع مبارزه با تقلب) شد، مطرح شد. یک سال پیش. یک مرد سابق پلیس Met and City of London، او برای چند سال عضو هیئت مدیره LFF بود. این نوع ارتباط باعث سهولت در روابط انسانی می شود که تفاوت بین کار شراکتی و به اشتراک گذاری داده ها برای انجام کارها – خنثی شدن افراد بد، صرفه جویی در پول عمومی – و گزینه آسان پوشیدن چشمک زن و ادعای اینکه نمی توانید همکاری کنید، است. همانطور که متاسفانه هنوز شنیده می شود، “حفاظت از داده ها” و “GDPR”.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/london-fraud-forum-2022/