اندازه گیری بازگشت سرمایه | امنیت حرفه ای


ROI یک معیار ساده و سرراست برای تعیین اثربخشی یک سرمایه گذاری است. این محاسبه پرکاربرد سازمان ها را قادر می سازد تا گزینه های سرمایه گذاری را بر اساس سیب به سیب مقایسه کنند. با این حال، کسب‌وکارها چگونه بازده سرمایه‌گذاری در امنیت سایبری را محاسبه می‌کنند، با توجه به اینکه مزایا پولی نیست، بلکه پولی است که با اجتناب از نفوذ پس‌انداز می‌شود؟ یا، چگونه یک کسب و کار ارزش فراتر از انتظارات مشتری را تعیین می کند؟

در میزگردی که توسط پردازش آیندهچهره‌های صنعت از جمله روآن جکسون، بنیانگذار و رئیس شرکت Promising Outcomes، اریک مو، مدیر عملیات Whitefoord LLP، و داریا پولوچیک، رئیس تجزیه و تحلیل و طراحی در Future Processing در مورد این سؤالات و تأثیر امنیت و انتظارات مشتری بحث کردند. در اندازه گیری بازگشت سرمایه

امنیت سایبری: سرمایه گذاری، داده ها و درآمد

بسیاری از افسران امنیتی هنوز باید هر هزار هزینه اضافی برای امنیت سایبری را برای روسای خود توجیه کنند. از آنجایی که امنیت سایبری مربوط به مدیریت ریسک و پیشگیری از ضرر است، نه فقط سود، هر گونه سرمایه گذاری در امنیت باید به کسب و کار نشان دهد که بر دفاع از آنچه برای سازمان مهم است تمرکز دارد. اینکه چگونه بازیگران تهدید این دارایی‌های کلیدی را هدف قرار می‌دهند می‌تواند به شدت نشان دهد که یک شرکت باید بیشترین سرمایه‌گذاری را در کجا داشته باشد و شهرت یک شرکت نیز در کجا به خطر می‌افتد.

انسان ها مسئول اکثریت قریب به اتفاق نقض داده ها از طریق بی تفاوتی، رفتارهای مخرب، فریب یا عدم درک هستند. تهدیدهای داخلی، سیاست‌های ضعیف شرکت، کارکنان بی‌دقت و مسئولیت‌پذیری ضعیف، عوامل واقعی هستند که فراتر از زیرساخت‌های امنیتی و فناوری هستند. سازمان‌هایی که تعامل افراد، فرآیندها و فناوری را درک می‌کنند، به بالاترین بازده سرمایه‌گذاری دست خواهند یافت و به آنها اجازه می‌دهد تا بودجه، منابع و تعهدات لازم را برای اجرای کنترل‌های امنیت سایبری صحیح و در عین حال اجتناب از مجازات‌های سخت‌گیرانه دولت و صنعت اختصاص دهند.

یکی از قدرتمندترین ویژگی‌های داده، توانایی آن در کمک به سازمان‌ها برای درک بهتر و سازگاری با تغییر رفتارهای مشتری است. با این حال، نقض داده ها برای بسیاری از مشاغل به یک اتفاق روزمره تبدیل شده است و مشتریان اثرات سرقت هویت و سایر فعالیت های کلاهبرداری را احساس می کنند. اطلاعات مشتری برای عملیات تجاری مورد نیاز است، اما شرکت هایی که امنیت داده های مشتری را جدی می گیرند، می توانند بین خود و مشتریان خود اعتماد ایجاد کنند. برای محافظت از داده‌های مشتری، سازمان‌ها باید انطباق را حفظ کنند و روی فناوری‌های تقویت‌کننده امنیت سرمایه‌گذاری کنند که به نفع عملیات و روابط مشتری است.

مصرف کنندگان از پیشرفت تکنولوژی سود زیادی می برند. مشتریان می توانند از پلتفرم های آنلاین برای تحقیق در مورد محصولات، پرسیدن سوالات فروش و خرید محصولات صرف نظر از اینکه کجا هستند یا چه کاری انجام می دهند، استفاده کنند. با پیشرفت تکنولوژی، هزینه ها کاهش می یابد و محصولات بهبود می یابند. همانطور که فروشندگان بیشتری راه حل های قابل مقایسه ارائه می دهند، عرضه رشد می کند، دسترسی مردم به این راه حل ها را دموکراتیک می کند و قیمت را پایین می آورد.

کمی کردن CX

بسیاری از برندها سرمایه گذاری زیادی روی تجربه مشتری (CX) انجام می دهند و این سرمایه گذاری ها می تواند نتیجه خوبی داشته باشد. اگرچه اندازه‌گیری‌های ROI سنتی می‌توانند برای تعیین کمیت سرمایه‌گذاری‌های بزرگ در تجربه مشتری مورد استفاده قرار گیرند، اندازه‌گیری تأثیر واقعی تخصیص منابع CX به یک پارادایم جدید نیاز دارد: بازگشت تجربه.

تعالی خدمات مشتری به ویژه در میان نسل هزاره تقاضای زیادی دارد. با وجود رقبای بیشتر در هر صنعت، کسب و کارها باید بر چگونگی راضی نگه داشتن مشتریان خود تمرکز کنند. همه بیش از هر زمان دیگری درگیر فناوری هستند. هر مصرف کننده یک گوشی هوشمند یا دسترسی به خدمات آنلاین دارد. بازار آنلاین است و کسب و کارها برای فروش کالاها و خدمات خود به کانال های فروش همه کانالی روی می آورند.

کلید به دست آوردن پشتیبانی اجرایی برای سرمایه گذاری در تجربه مشتری این است که نشان دهیم چگونه به سود نهایی می رسد. گره زدن ابتکارات متمرکز بر مشتری به پول و آمار، داستان قانع‌کننده‌تری نسبت به شواهد حکایتی دارد. نکته کلیدی این است که از داده ها برای نشان دادن ROI CX و بیان یک روایت قانع کننده استفاده کنید. نگرانی اصلی مدیران عامل رشد درآمد، رشد سود و قیمت سهام است. هر برنامه ای که به این سه حوزه کمکی نکند، به ویژه در این دوره عدم اطمینان اقتصادی نادیده گرفته می شود.

رهبران CX باید بتوانند ابتکارات متمرکز بر مشتری را به رشد مالی پیوند دهند تا بودجه را حفظ کنند و از برنامه‌های جدید حمایت کنند. تمرکز بر معیارهای مناسب و تجزیه و تحلیل مناسب داده ها برای تصمیم گیری موثر، کلید نشان دادن بازگشت سرمایه است. سازمان‌ها باید روی داده‌ها تمرکز کنند، مشتریان مناسب را هدف قرار دهند و مشتریان را در هر کاری که انجام می‌دهند در اولویت قرار دهند تا معیارها را به نمایش بگذارند و ROI قوی تجربه مشتری را به نمایش بگذارند.

اگر بتوان آن را اندازه گیری کرد، می توان آن را بهبود بخشید

اگرچه اندازه گیری بازگشت سرمایه نرم ممکن است سخت تر باشد، اما می تواند تجربه ای فراموش نشدنی برای مشتری ارائه دهد و در عین حال از سازمان و مشتریانش محافظت کند. قدرت وکالت از اعمال افراد ناشی می شود. بنابراین، در سطح خرد، سفیران برند، وفاداری مشتری و ارجاعات بازگشت سرمایه هستند. سرمایه‌گذاری در امنیت سایبری و تجربه کاربر، نرخ انحراف مشتری را کاهش می‌دهد، هزینه برندسازی آینده را کاهش می‌دهد و درآمد را افزایش می‌دهد، در عین حال از کسب‌وکارها در برابر تهدیدات سایبری احتمالی محافظت می‌کند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/roi-measuring/