انواع دوربین مداربسته و کاربرد آن

در طول روز و شب ، آنها تصاویر ویدئویی شفافی ضبط می کنند که با تفاوت شرایط نور مبهم نمی شوند و این از طریق تراشه های تصویربرداری فوق العاده حساس حاصل می شود. این دوربین ها ، با استفاده از فیلتر هایی نویز های تصویر را حذف می کنند و کیفیت و شفافیت تصاویر به حد مطلوب می رسد . برخی از این برند ها یکی و برخی از آن ها همچون هایک ویژن در هردو فاکتور عملکردی بی نظیر را ارائه کرده اند. عیب یابی تجهیزات در این سیستم نیز نسبت به تکنولوژی های آنالوگ HD دیگر به مراتب پیچیده تر است. این دوربین ها در مقایسه با دوربین های شبکه یا دیجیتال از عیب های بزرگی برخوردارند که یکی از بزرگترین آنها محدود بودن کیفیت تصویر این دوربین هاست. دوربین های مدار بسته آنالوگ بدلیل قیمت پایین، تنوع مدل ها و نصب آسان، در بازار محبوب و پرفروش می باشند. حال با توجه به مطالبی که تا الان گفتیم این سوال به ذهنمان خطور میکند که آیا محدودیتی برای نصب دوربین مدار بسته وجود دارد؟ با توجه به امکان لنز خارجی برای دوربین های باکس و کیفیت تصویر مناسب تر آنها این دوربین ها معمولا در کابردهای تخصصی تر از دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرند.

اغلب در صورتیکه نیاز به نظارت . دوربین مداربسته Streamax: بی شک و تردید میتوان ادعا کرد برند استریمکس برترین برند در حوزه نظارت خودرویی میباشد. این دوربینها برای اهداف داخلی و تجاری بسیار ایده آل هستند، و شما میتوانید از راه دور خانه یا اداره را کنترل و نظارت کنید. در خیلی از کارخانه ها و یا اماکن پرترددآموزش انتقال تصویر نیز لازم است. دوربین پین هول که به دوربین مخفی نیز معروف است، به خاطر اندازه کوچکش قابلیت نصب و تصویربرداری در هر مکانی را دارد. قیمت دوربین مدار بسته به عوامل بسیاری نظیر برند، کیفیت، ظرفیت هارد و رزولوشن بستگی دارد و قیمت مشخص یا ثابتی ندارد. در بسیاری از آزمایشها و تست های انجامشده برای بررسی حساسیت یک چشم انسان متوسط مشخص شدهاست که همه رنگها، اثر یکسانی روی شبکیه چشم ایجاد نمیکنند. محل مورد نظرتان را بررسی کنید و تعداد دوربین های مورد نیاز و جایگاه نصب آنها را مشخص کنید.

در فیلم دوربین مداربسته لحظه وقوع این حادثه دلخراش ضبط شده است، او در یک لحظه عکس العمل آنی دستش را حرکت داد، اما فردی که روبرو و در نزدیکی وی بود متوجه نشد و در نهایت مرد جوان جان باخت. درست است که هدف نهایی از نصب دوربین مدار بسته کنترل و تامین امنیت محیط است، اما بابد بدانید که هر کسی نمیتواند به این بهانه در هر جایی که دلش خواست دوربین نصب کند. ممکن است کسی این پیشنهاد را به شما بدهد که برای فریب سارقان و دور شدن آنها از محل، سیستم امنیتی جعلی را به جای سیستم واقعی استفاده کنید. اگر کسی به هر دلیلی این قوانین را زیر پا بگذارد طبق قانون با او برخورد میشود.

اما این دوربین های تصویر خیلی مناسبتری از محیط در نور کم به شما خواهند داد که استفاده از آنها را در محیطهای کم نور بسیار مناسب می کند. در یک محل ساده با یک نشانگر ضبط کنندهی آشکار مزاحمین را از انجام فعالیتهای مجرمانه در طول شب دلسرد میکند. با تهیه نقشه و انتخاب مکان مناسب می توان برآوردی از تعداد دوربین های مورد نظر، تعداد دستگاه های ذخیره ساز و ضبط کننده ها، تجهیزات کابل کشی به دست آورد. در هر پروژه ای کیفیت محصول جزو ملاحظاتی است که باید اجرا کننده پروژه در نظر بگیرد. در واقع ظهور این محصولات توانست انقلاب بزرگی در صنعت دوربین های مداربسته رقم بزند. دوربینهای مداربسته دیجیتال کیفیت بسیار بالاتری نسبت به آنالوگ دارند. امروزه، تصویرهای دیجیتال بر روی نوارهای مغناطیسی ضبط نمیشوند.

ویژگیهای گسترده و تکنولوژیهایی که در این سیستم ها مورد استفاده قرار میگیرد باعث شده تا شاهد افزایش کیفیت تصاویر ارسالی از طریق این دوربینهای در محیطهای تاریک سایت hivisioncctv باشیم. آموزش نصب دوربین مداربسته بصورت کاربردی و عملی روی انواع مختلف دوربین صورت میگیرد. از بین انواع مختلف دوربین های مداربسته امروزی که راهی بازار می شوند نمی توان گفت که بهترین دوربین مداربسته کدام است زیرا هر کدام از این دوربین ها برای کاربری خاصی طراحی و ساخته شده اند. درواقع طراحی حرفه ای این سیستم سارقان را گیج خواهد کرد. این مدل دوربین مدار بسته از آنجایی که کمی شبیه به لامپ طراحی شده است ، مناسب برای نظارت نامحسوس و محسوس ساختمان های اداری ، تجاری و مسکونی و صنعی مانند کارخانه ها و کارگاه ها می باشد و تصاویر را به صورت p2p ارائه می دهد . تنظیم نوردهی تصویر به صورت دیجیتالی متناسب با شرایط محیطی در واقع D-WDR نواحی که دارای شدت روشنایی زیاد است را کاهش و آن نواحی که دارای شدت روشنایی پایین هستند را افزایش می دهد و در نهایت تصاویر با اختلاف سطح نوری را بهتر نمایش می دهد. بعد از کلاس آموزش نصب دوربینن ایران زمین مداربسته کارآموزان بالای ۸۰ درصد آماده نصب در بازار کار میشوند.

به همراه خرید دوربین مداربسته یک دستگاه ذخیره سازی به همراه تجهیزات جانبی آن نیاز است. قابل انجام است. برای تغییرات مجدد میدان دید لنز دوربین، باید آن را باز کرد. همچنین تعداد دوربین ها و محل قرار گیری آنها باید به گونه ای باشد که اشراف کامل به محیط داشته باشید. در این دوربین ها به جای برق از باتری داخلی دوربین که تا ماه ها شارژ دارد استفاده می شود و درصورت اتمام شارژ باتری، باید شارژ شود. این دوربینها که در بدنهی خودکار تعبیه میشوند، قابلیت ضبط تصویر و صدا را با کیفیت قابل قبولی دارند. برخی از مدل ها قابلیتی دارند که هنگام گریه کردن یا تکان خوردن نوزادتان به شما هشدار می دهد . پیکسل ها : وضوح صفحه نمایش یک مانیتور با تعداد پیکسل های آن تصویر مورد سنجش قرار می گیرد. این دوربینها برای ردیابی سارقان بسیار مناسب هستند و در صورت نیاز به استفاده از فیلم در دادگاه، به کاربر امکان میدهد برای وضوح بیشتر بزرگنمایی کند. همچنین در آنها از استانداردهای Ip برای ارسال تصاویر در قالب اطلاعات (Data) استفاده میکنند. در صورت استفاده از هارد دیسک های معمولی، نه تنها در ذخیره تصاویر احتمال کاهش نرخ فریم را خواهید داشت، بلکه احتمال خراب شدن هارد و عدم ذخیره تصاویر نیز وجود دارد.

به جز این ها با نصب دوربین در ورودی منازل، رفت و آمدها ثبت شده و درصورتی که در زمان آینده با مشکلات خاصی روبرو باشیم، امکان مرور این موارد وجود خواهد داشت. در صورتی که شما ساکن یک منزل مسکونی باشید به بسیاری از ویژگی های دوربین تحت شبکه نیازی ندارید اما برخی از فروشندگان سعی می کنند تا با بولد نشان دادن این ویژگی ها دوربین های تحت شبکه گرانتر را به شما بفروشند. زیرا می توان زاویه دید اکثر دوربین ها را به راحتی و با دست تغییر داد. به لطف درگاههای صنعتی این دوربینها و جنس بدنه تخصصی هرگز نباید نگران خرابیها از بابت رانندگی مانند : دست انداز، شتاب و ایست باشید و باخیال راحت به رانندگی خود ادامه دهید . به لطف درگاههای صنعتی این دوربینها و جنس بدنه تخصصی هرگز نباید نگران خرابیها از بابت رانندگی مانند دست انداز، شتاب و ایست باشید و باخیال راحت به رانندگی خود ادامه دهید. UTC، مخفف عبارت انگلیسی “Up The Coax” است؛ با استفاده از این قابلیت می توان به راحتی از طریق یک کابل، به منوی تنظیمات دوربین های مدار بسته تحت شبکه و آنالوگ دست پیدا کرد.

دوربینهای مدار بسته در برند و مدلهای متنوع در کیومیتا جهت خرید موجود هستند و مشاهده و مقایسه آنها به راحتی امکان پذیر است. و در مرحله بعد، باقی سوالها رو جواب بدید که شامل آدرس و زمان مورد نظر برای این درخواست هست. هر چه فاصله شی مورد نظر بیشتر شد باید فاصله کانونی لنز نیز بیشتر باشد. همچنین برای اطمینان بیشتر نسبت به توانایی آن شرکت، از آنها درخواست کنید تا تعدادی نمونه کار در اختیار شما بگذارند تا با بررسی پروژه هایی که قبلا انجام داده اند به میزان مهارت و دقت آنها در کار پی ببرید. همین موضوع باعث می­شود که با تهیه یکی از آنها ضمن صرفه جویی در هزینه­ها و از نصب چند دوربین جلوگیری کرد. یک نصب خوب بهتر است توسط یک متخصص صورت گیردT تا عملا علاوه بر کاهش زمان از هزینه های ناخواسته جلوگیری کرد. پیشنهاد به شما: مقاله برای اطلاع از هزینه نصب دوربین مداربسته لطفا مقاله قبمت نصب دوربین مدار بسته را بخوانید. این دوربین مدار بسته با قابلیت بزرگنمایی و کوچک نمایی بدون از بین بردن تمرکز به شما امکان میدهند فاصله کانونی و زاویه را تنظیم کرده و بزرگنمایی را کم یا زیاد کنید. دوربین مداربسته بیسیم wifi نوعی دوربین مدار بسته میباشد که بدون نیاز به سیم و کابل، اطلاعات را ارسال می کند.

نقاط قوت دوربین مداربسته هایلوک ( راهاندازی راحت و نصب آسان ، طراحیهای متنوع با تراشههای تخصصی ، وضوح بالای تصاویر در تاریکی مطلق ، اتصال و سازگاری با تمام برندهای محصولات حفاظتی از طریق کلید osd ، اقتصادیترین برند موجود با ارائه دوربینهای متنوع و باکیفیت ، دارای اعتبار بسیار بالا به پشتوانه شرکت مادر Hikvision ) می باشد. کارایی بالای دوربین مدار بسته در محیط های کاری، مدیران ادارات خصوصی و دولتی را به دلایلی مانند نظارت بر ورود و خروج کارمندان بهبود عملکرد پرسنل، جلوگیری از سو استفاده و خرابکاری کارکنان حفظ امنیت کارکنان و ارباب رجوع، جلوگیری از جا به جایی و سرقت مدارک و حفظ امنیت کارکنان در برابر خشونت و سرقت علاقمند به نصب آن کرده است.

اگر هر گونه سوال در زمینه محصولات و نحوه خرید دارید با ما در تماس باشید. در قسمت Iris کلیک کنید. در قسمت Iris کلیک و گزینه اعمال (Apply) را انتخاب و سپس ذخیره کنید. این دوربین ها در داخل محافظ قابل نصب بوده و در برابر گرد و غبار، خاک و رطوبت محافظت میشوند. این دسته از دوربین های مدار بسته حرفه ای را می توان در صنایعی همچون کارخانه ها و کشاورزی به کار برد. برای دانلود نرم افزاری های برندها و انواع مارک های تجهیزات دوربین مداربسته که در این مقاله آورده شده اند و همچنین سایر برندها و مارک های دوربین مداربسته به بخش دانلود نرم افزارهای تخصصی مراجعه فرمائید.

هنگامی که او دست روی پنکه برقی گذاشت دچار برق گرفتگی شد و به همان حالت ماند. دوربین های مداربسته در حالت کلی به دو دسته دوربین های فضای داخلی یا ایندور و فضای بیرونی یا فضای بیرونی یا اوتدور دسته بندی می شوند. چرا که در صورت به سرقت رفتن دستگاه ذخیره سازی (DVR)، تمام تصاویر ذخیره شده از بین می رود و در هنگام بروز مشکل، تصویری ندارید که از آن استفاده کنید. به تصاویر ضبط شده در این دوربین ها اضافه کرد. این دوربین نظارتی به صورت 24 ساعته در فرودگاهها، بنادر دریایی و غیره است. نکته قابل توجه دیگری که در قیمت دوربین مداربسته نقش به سزایی دارد، مربوط به گارانتی و خدمات پس از فروش است. در این مقاله از سایت امنیت۲۴ قصد داریم نکات مهم این موضوع را برای شما شرح دهیم. اگر قصد خرید تلویزیون مناسب دوربین مداربسته دارید اما نمیدانید که چه ویژگیهایی باید داشته باشد با ما تا انتهای این مطلب همراه شوید. دوربین بولت اغلب مناسب برای فضاهای خارجی و نصب بر روی دیوار است. بهترین دوربین مداربسته برای منزل دوربین های دام و تورت در محوطه داخلی و بولت برای بیرون است. و این به معنای آن است که در صورت نیاز میتوان براحتی از آنها برای مدرک جرم استفاده نمود.

این سیستم میتواند مجرمان بالقوه را باز دارد و در صورت وقوع هر جرمی، فیلمهای ویدئویی و تصاویر آنها میتواند به نیروی انتظامی کمک کنند تا تحقیقات و شواهدی را برای پیگیری در دادگاه قانونی ارائه دهد. این دوربینها تصاویر را از طریق اینترنت به اشتراک میگذارند، بنابراین تصاویر دوربینهای مدار بسته به راحتی قابل دسترسی هستند. دوربین های تحت شبکه را نسل جدید دوربین های مدار بسته می دانند و با گسترش فضای مجازی و اینترنت این نوع از دوربین ها که با استفاده از اینترنت تصاویر را را دریافت می نمایند به وجود آمده است. این نوع دوربینها امکان قرارگیری با احتیاط را فراهم میکنند؛ به این معنی که میتوانید تصاویر خوبی از سرقت و آسیبهای جنایی را ثبت کنید.