انواع دوربین مدار بسته

بی تردید یکی از مهم ترین معایب نصب دوربین مداربسته امکان حک شدن این دوربین ها می باشد. بعد از اتصال دوربین مداربسته به دستگاه و اتصال کابل باید تصاویر دوربین مداربسته در کانالهای تعیینشده ببنید. خوشبختانه تیم ویپان این مژده را به شما میدهد که این امر غیرممکن نیست به شرطی که از منابع درستی تحقیق کنید و از مشاوران زبده هم کمک بگیرید. هر حرکت توسط دوربین مداربسته وایرلس رصد شده و امنیت شبکه شما را تضمین می کند. توجه: توصیههای متخصصان در تنظیم اولویتبندیهای شما میتواند تاثیر بسزایی داشته باشد. پروسه تحقیق، انتخاب، خرید و نصب سیستمهای امنیتی نظارت تصویر برای ما میتواند جذاب باشد، به طوری که مایل به نصب آن باشیم. بیسیم یا سیمدار: دوربینهای بیسیم برای نصب بدون سوراخ کردن یا کابل کشی در خانه آسان هستند، اما کیفیت تصاویر میتواند با دور شدن از گیرنده کمتر از حد معمول شود. دوربین های مداربسته مخفی از جمله : دوربین ساعتی رومیزی مخفی ، دوربین فلتی ، در کارپیما به منظور حفظ امنیت و جلوگیری از سرقت به فروش می رسد .و برای نظارت سالمندان و کودکان نیز مورد استفاده می باشد.

در این بخش در واقع تعدادروزهایی که شما نیاز به ضبط تصویر دارید و همچنین میزان هارد مورد نظر برای دستگاه ها انتخاب خواهد شد. معمولا تعداد کانال هایی که دستگاه ضبط در بردارد را 10 الی 15 درصد بیشتر در نظر گرفته می شود تا شما بتوانید در آینده آن ها را گسترش دهید. خروجی VGA فقط انتقال تصویر را انجام میدهد. دسته بندی آنها بر اساس سیستم های مختلف انتقال تصویر است که باید با آنها آشنایی داشته باشید تا بتوانید محصول مورد نظرتان را انتخاب نمایید. 3D-DNR نوعی پیشرفتهتر از این تکنولوژی است که نویزها را بطور خیلی موثرتر حتی در شرایطی که نور محیط کم است، از تصویر فیلتر میکند.

برای نگهداری و ذخیره کردن تصاویر در دوربینهای مدار بسته آنالوگ، از دستگاههای DVR استفاده میشود. اماکن و ساختمانهای تجاری جزو مواردی هستند که بیش از سایرین به نصب دوربین های مداربسته نیاز دارند چرا که به طور معمول اماکن و ساختمانهای تجاری شامل مغازههای کوچک و بزرگ و یا بازارهای سرپوشیده بسیاری هستند و محصولات گوناگونی در اماکن تجاری برای فروش و عرضه به مشتریان وجود دارد. و صرفا برای خرید راهی جز اعتماد به فروشنده ندارید. بطور کلی ابزارهای ضروری برای نصب انواع دوربین مدار بسته شامل پیچ، قلاب، کابل، آداپتور برق یا گیرنده، یک دریل برقی و موارد دیگر است. بعد از فرایند سیمکشی، مرحله بعدی در نصب دوربین مدار بسته منزل روشن کردن دوربین است.

بررسی کنید که آیا میتوانید از منبع تغذیه به طور کامل جریان برق دریافت کند. دوربین داهوا بدنه ای از جنس پلاستیک دارد که از مقاومت بالایی برخوردار است. در مدل پلاستیک یا شیشه نور از یک سر وارد شده و سر دیگر خارج می شود. از دوربین مداربسته بولت در اماکنی که نیاز ضروری به امنیت بیشتر دارند استفاده میشود ، برای مثال میتوان به بانک ها ، مراکز دولتی و دیگر امکان مهم اشاره کرد. از جمله این موارد میتوان به تعداد و همچنین نوع دوربین ها اشاره کرد. سادهترین راه این است که منبع تغذیه را داخل آن وصل کنید و سیم ولتاژ کم را به دوربین برسانید.

اگه بخواین در محوطه باز ازش استفاده کنید باید یادتون باشه که براش محافظ بگذارین چون در برابر آسیب ها و تغییرات دما مقاوم نیست. این کار موجب محافظت از دوربین مدار بسته در فضای باز و در برابر هوای شدید و متغیر میشود. بهترین تصمیم موجب کاهش تعداد دوربین مداربسته میشود و در نتیجه هزینه نصب انواع دوربین مداربسته نیز کاهش پیدا میکند. بعضی سیستمهای دوربین مدار بسته بصورت پکیجهای بیسیم ارائه شده که نصب دوربین مدار بسته را برای مکانهای کوچک آسان میکند. توصیه میکنیم، اگر مایل به نصب و اجرای دوربین مدار بسته برای مکانهای محدود هستید، از پک کامل دوربین مدار بسته استفاده کنید. به عنوان مثال کمک به ردیابی افراد گم شده، نظارت بر کارگرانی که در شرایط خطرناک کار می کنند. به طور کل میتوان گفت که از دوربین های دام در محیط های بسته و سرپوشیده استفاده می شود و این دی حالی است که از دوربین های بولت در محیط های بیرون استفاده می کنند. دوربین های مداربسته را با توجه به استقبال زیادی که از آن شده است در انواع مختلفی تولید می کنند و بسته به نوع کاربردی که دارند مورد استفاده قرار می دهند. مووس دستگاه را متصل کنید و از طریق تصویر از حرکت کردن آن اطمینان حاصل کنید.

ابعاد برخی از این دوربین ها آنقدر کوچک است که قابلیت مخفی شدن در محیط و وسایل های مختلف را دارند. تقریبا در حال حاضر استفاده از این تکنولوژی منسوخ شده و از دیگر تکنولوژی ها استفاده می گردد. قیمت دوربین مداربسته یکی از عوامل بسیار تعیینکننده در انتخاب یک دوربین مداربسته خانگی و یا صنعتی است. باید در قسمتی اقدام به نصب کاور و پایه دوربین مدار بسته کنید که حداکثر کارایی دوربین را دریافت کنید. سیستم DVR مستقل از کامپیوتر را دی و آر استندالون (ُStandalone) مینامند. قبل از شروع کار، شما باید مسیر سیمکشی دوربین مدار بسته را برنامهریزی کنید. این مدل دوربین ها به وسیله یک ip تصاویر را برای شخص ارسال خواهند کرد .

پاسخ این سوال بسته به اطلاعات و توانمندیهای شما بازمیگردد. هرکدام از انواع دوربین های مداربسته محیط خاصی را تحت پوشش قرار میدهند و به همین دلیل هم شما باید پیش از خرید، نوع استفاده خود را مشخص کنید. 8.2 دوربین مدار بسته بی سیم را چگونه راه اندازی کنیم ؟ با توجه به اندازه مکان مورد نظر و نقاط حایز اهمیت باید نوع دوربین مدار بسته را تعیین کنید. چندی نگذشت که این کمپانی سهم بزرگی از بازار تجهیزات نظارتی و کنترلی را از آن خود کرد. هر کمپانی سازنده دوربین های آنالوگ این تکنولوژی را در دوربین های خود پیاده سازی کرد. دستگاه آنالوگ XVR داهوا و دستگاه تحت شبکه NVR داهوا نیز از دستگاه های جانبی دیگر سیستم های امنیتی تولید شده توسط کمپانی داهوا محسوب می شوند.

فاکتور بعدی که بر روی قیمت دوربین مداربسته تاثیر خواهد داشت رزولوشن دوربین مداربسته شما است. این انتخاب بستگی به نیازهای خاص شما دارد. اگر چندین دوربین در مکان مورد نظر خود نصب کردهاید و میخواهید تصویر تلوزیون به چندین قسمت تقسیم شود و در یک لحظه تمام دوربینها قابل بررسی باشند میتوان تلوزیون بزرگتری خریداری کرد. در اینجا میتوانید تمام تصاویر ضبط شده توسط دوربینها را مشاهده کنید. را تعیین نمایید تا از دستبردهای اینترنتی و دسترسی افراد غیر مجاز به دستگاه ذخیره ساز داهوای خود جلوگیری نمایید. شما باید به محل قرار گرفتن دوربین ها، نوع و همچنین مدل آن ها دقت کنید. همان طور که از معنای این دوربین ها واضح است اصطلاح دام به شکل بدنه این نوع از دوربین های مداربسته گفته می شود. انتخاب بهترین و کاربردی ترین سیستم مداربسته نیاز به مشاوره تخصصی دارد و ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز با مشاوران شرکت مهر تجارت تماس بگیرید تا در اسرع وقت با مراجعه به شرکت شما راهنمایی های لازم در جهت نصب بهترین سیستم مداربسته با کمترین قیمت را دریافت کنید. هایک ویژن از تولیدات کشور چین است که با سری Turbo HD، توانسته طیف گستردهای از محصولات باکیفیت را به بازار ارائه کند.

لطفا این مقاله را تا انتها دنبال کنید، قرار است یک بار برای همیشه آموزش نصب دوربین مداربسته را فرابگیرید تا در آینده هیچ ابهامی درباره روش انجام این سایت hivisioncctv کار نداشته باشید. ضمن اینکه اگر کیفیت تصویر برایتان مهم دارد، به دنبال نصب دوربین مدار بسته IP باشید. DVR: کابل پشت دستگاه قرار دارد که باید متصل به برق شهری شود. سرویسکاران با مجازی کردن نصب دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی نظارتی قصد دارد که از سو استفاده افراد غیر ماهر و مبتدی جلو گیری کند و هزینه مشتریان را به حد اقل برساند. این نوع دوربین در کنار مزایای خود، معایبی نظیر: قیمت بالا، محدودیت پهنای باند را در بر می گیرد. برای نصب کاور و پایه دوربین مدار بسته، ابتدا بر روی محل مورد نظر سوراخ ایجاد کنید.

در روش اول، اتصال از طریق کابل لن بوده که به سیم کشی نیاز است. به یاد داشته باشید که زاویه دید استاندارد دوربینهای مدار بسته برای ارائه تصویر استاندارد پس از نصب 90 درجه است . اهرم دیگر برای تغییر مکان عدسی اول نسبت به حسگر تصویر می باشد، که وضوح و شفافیت تصویر را تغییر می دهد و focus تصویر باید بصورت دستی انجام شود. پس از آنکه تمام نیازها و اهداف خود را در لیستی نوشتید، باید آنها را اولویتبندی کنید تا بر اساس آن، به طراحی مسیر نصب دوربین و سیمکشیها بپردازید. انواع دوربینهای مداربسته با امکانات متفاوت در فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته کیانام ارتباط موجود است میتوانید تمام این مدلها را ببینید و مشخصات آنها را بخوانید لیست قیمت کالاها و همچنین نظراتی که کاربران سایت دربارهی آنها دادهاند هم میتواند در انتخاب بهترین دوربین مدار بسته راهنمای شما باشد. در این روش شما میتوانید با کمک NVR فیلمها را ضبط کنید. بهترین گزینه برای شما نصب دوربین مدار بسته بیسیم یا wireless است.

دوربین خود را در بالاترین قسمت ممکن متصل کنید. فکر ایجاد حفره در دیوارهای خانه برای سیمکشی جهت نصب دوربین مدار بسته ممکن است کمی دلهرهآور باشد اما نگران نباشید. اما نکته مهمی که در خرید دوربین مداربسته برای همه افراد مهم است، قیمت آن می باشد. خرید دوربین مداربسته به عنوان یکی از تمهیدات مهم برای حفظ امنیت ما رفته رفته به شکل یک کالای ضروری درآمده است. تصمیم بگیرید که در کجا میخواهید اقدام به نصب دوربین مدار بسته آنالوگ یا نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه کنید. علاوه بر جمع آوری مدرک برعلیه مجرمین یکی دیگر از فواید نصب دوربین مداربسته مخفی این است که نیروهای پلیس آرامش بیشتری در حین ماموریت دارند زیرا می دانند که با نصب دوربین مداربسته، مجرمین نمی توانند در دادگاه برعلیه مامورین ادعا های پوچ ارائه دهند. معمولا افراد شاغل در هر دو حوزه فعالیت دارند، زیرا مشتریان ابتدا درخواست خرید و سپس نصب تجهیزات را دارند. زیرا با وجود دوربین مدار بسته در یک فضای مشخص دسترسی ها با توجه به نظارت هایی که به صورت آنلاین توسط سیستم دوربین های نظارتی و امنیتی صورت می گیرد کاهش پیدا می کند و این بازدارندگی یکی از بهترین دلایل برای خرید دوربین های نظارتی از سوی کاربر می باشد.

یکی از بزرگترین مزیت های دوربین های بی سیم، گزینه ای برای کنترل برنامه ضبط سیستم شما است. برای این کار مطابق با تصویر 1 گزینه Register را انتخاب کنید. ما بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت را در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهیم. دوربین مدار بسته آنالوگ قیمت پایینتری نسبت به انواع دوربین تحت شبکه دارد.در صورت عدم توانایی مالی برای خرید دوربین مدار بسته آنالوگ به صورت نقدی، شما میتوانید با استفاده از خدمت خرید اقساطی آوازک، تنها با پرداخت مبلغ بسیار اندکی در ماه، دوربین مورد نظر خود را خریداری نمایید. شرکت ایمن تصویر امرتات از شرکتهای صاحب نام در زمینه واردات و پخش عمده سیستمهای حفاظتی و نظارتی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ با نام ایمن تصویر پویا آغاز و با کسب امتیاز نمایندگی انحصاری بیش از ۶ برند بین المللی در ایران توانسته است نام خود را در بین ۵ شرکت برتر ایران در این حوزه تثبیت نماید. مجله آس با نام آسمگ هر سال نظر کاربران در سرتاسر جهان در خصوص تجهیزات نظارتی را منتشر می کند و همچنین کارشناسان این نهاد نظرات کارشناسانه خود را اعلام می کنند. این دوربین مداربسته با نام IP نیز شناخته می شود که برخی از آن ها کیفیت تصویر تا 20 مگا پیکسل را ساپورت می کند.