انژکتورهای PoE | امنیت حرفه ای


سازنده محصولات نظارت تصویری Hanwha Techwin اروپا اکنون پشتیبانی می کند سیستم های AMG انژکتورهای برق از طریق اترنت (PoE). انژکتورهای PoE می‌توانند نیاز به منابع تغذیه و پریزهای AC/DC را با برق و داده‌هایی که از طریق کابل اترنت استاندارد تحویل داده می‌شوند، کاهش دهند. شرکت‌ها خاطرنشان می‌کنند که نقاط خرابی کمتری نیز وجود دارد، چیزی که برای نصب دوربین‌های مداربسته حیاتی است.

در یک ابتکار مشترک، AMG Systems اکنون محصولاتی را به طور خاص برای Hanwha Techwin توسعه می‌دهد تا نیازهای چندین مشتری بزرگ در سراسر اروپا را برآورده کند. انژکتورهای PoE درجه صنعتی هستند و می توانند در برابر دمای منفی 40 درجه سانتیگراد تا 75 درجه سانتیگراد مقاومت کنند.

انژکتورهای PoE از سرعت اترنت 100 مگابایت و 1 گیگابایت پشتیبانی می کنند و 15 وات، 30 وات یا 60/90 وات PoE را از یک یا دو پورت ارائه می دهند. این شرکت ها می گویند که این انعطاف پذیری را برای ترکیب ها می دهد و افزونگی را برای جلوگیری از خرابی فراهم می کند. واحدها نیازی به پیکربندی کاربر ندارند.

انژکتورهای PoE که در انگلستان طراحی و ساخته شده اند، برای طیف وسیعی از انواع تجاری و صنعتی به آن اضافه می کنند و به دلیل اندازه جمع و جور آنها برای فضاهای محدود مانند تیرهای دوربین و کابینت های کنار جاده مناسب هستند.

Uri Guterman، رئیس بخش محصول و بازاریابی Hanwha Techwin Europe گفت: “ما خوشحالیم که این انژکتورهای PoE را به مشتریان خود ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد عملکرد خود را حفظ کنند و در عین حال نیاز به انرژی و داده را کاهش دهند. انژکتورهای PoE قوی و آماده استفاده در محیط‌های سخت هستند، از جمله صنعت ریلی، که یک بازار کلیدی برای ما است.

بازدید کنید https://www.hanwha-security.eu/?s=PoE+injectors.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/poe-injectors/