انکودر HD | امنیت حرفه ای


IDS، سازنده ویدیو ساخت کره جنوبی، رمزگذار هشت کاناله HD DP-DE2108 را راه اندازی کرده است. این دستگاه سیگنال های دوربین آنالوگ مارک های مختلف را دیجیتالی می کند تا کیفیت تصویر HD را ارائه دهد.

توسعه‌دهندگان اضافه می‌کنند که این بدان معناست که کاربران می‌توانند به پشتیبانی از دوربین‌های قدیمی، استفاده از رویکرد آنالوگ و IP ترکیبی و تطبیق یا مدیریت ارتقاء مرحله‌ای برای نظارت شبکه ادامه دهند.

DP-DE2108 به دوربین های آنالوگ HD، آنالوگ SD و HD-TVI اجازه می دهد تا در یک دوربین ادغام شوند. DirectIP سیستم شبکه از IDIS، با استفاده از سیگنال HD-TVI، ویدیو تا 5 مگاپیکسل را ارائه می دهد. این انکودر دارای چهار ورودی صدا، پخش چهارگانه تا 30 تصویر در ثانیه (ips) در هر کانال است و از کنترل OSC روی کابل کواکسیال پشتیبانی می کند.

سازندگان اضافه می کنند که ویژگی های ارائه شده بسیاری از مزایای IP را بدون هزینه تبدیل کامل شبکه ارائه می دهد. این یک رویکرد واحد را برای مدیریت دوربین های آنالوگ یا IP از نرم افزار مدیریت ویدیوی مرکز IDIS بدون مجوز (VMS) یا مجموعه راه حل IDIS (ISS).

جیمز مین، مدیر عامل IDIS اروپا، در تصویر، می‌گوید: «انتشار DP-DE2108 نشان‌دهنده تمرکز مداوم IDIS بر نیازهای مشتری در دنیای واقعی است. علیرغم تغییر بازار از آنالوگ به نظارت شبکه، ما همچنان شاهد تقاضای ثابت برای آنالوگ هستیم. مشتریان می‌خواهند کابل‌کشی کواکسیال را حفظ کنند، به‌ویژه در مکان‌هایی مانند ساختمان‌های تاریخی، جایی که نیاز به جلوگیری از هزینه و اختلال در کارهای عمرانی وجود دارد.

این شرکت می‌افزاید: به عنوان گزینه‌ای برای مهاجرت مرحله‌ای، این محصول می‌تواند عملکرد مداوم و نظارت بی‌وقفه با کیفیت تصویر HD را تضمین کند، زیرا پروژه‌های ارتقای سیستم در حال اجرا هستند.

بازدید کنید www.idisglobal.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/hd-encoder/