اهدای بیمارستان ها | امنیت حرفه ای


برای دومین سال مبتنی بر High Wycombe خدمات امنیتی مدیریت ریسک به خیریه بیمارستان های آکسفورد اهدا کرده است. آخرین کمک مالی 20000 پوندی به بیمارستان کودکان آکسفورد و مرکز قلب آکسفورد در بیمارستان جان رادکلیف می رسد.

گراهام تیلی، مدیر عامل سرویس‌های امنیتی مدیریت ریسک، که تصویر سوم از سمت چپ را نشان می‌دهد، گفت: «خوشحالیم که بتوانیم یک بار دیگر در سال جاری چنین کمک مالی مهمی را انجام دهیم. خیریه بیمارستان‌های آکسفورد بسیار به قلب تیم ما نزدیک است، زیرا بیمارستان‌های آنها مراقبت‌های فوق‌العاده‌ای را برای رئیس ما، جان هرینگ، و نوه‌ی «کوچولوی» من، لوگان تیلی-ور، که با نوع نادری از سرطان متولد شد، ارائه کرده‌اند.

هم جان و هم لوگان سه ساله در سال‌های اخیر از مراقبت‌های پزشکی و پشتیبانی شگفت‌انگیزی برخوردار شده‌اند، بنابراین ما خوشحالیم که می‌توانیم چیزی برای کمک به سایر بیماران ارائه دهیم.

10,000 پوند برای حمایت از مرکز قلب آکسفورد و 10,000 پوند دیگر برای حمایت از بیمارستان کودکان آکسفورد، از جمله بخش بسیار ویژه کامران که مراقبت اختصاصی از کودکان مبتلا به سرطان را ارائه می دهد، اختصاص خواهد یافت. آکسفورد بزرگترین منطقه عملیاتی برای شرکت ما است، بنابراین ما خوشحالیم که به این جامعه شگفت انگیز کمک می کنیم – بنابراین بسیاری از آنها به طور منظم به حمایت بیمارستان های محلی خود متکی هستند.

“و بسیار دوست داشتنی بود که بتوانیم دوباره تیم خیریه را ملاقات کنیم، چک خود را در زیر نور آفتاب ارائه کنیم، و بشنویم که کمک های مالی مانند ما چقدر به بیماران و کارکنان بیمارستان ها کمک می کند. همه ما صمیمانه از مهارت و فداکاری باورنکردنی که توسط بسیاری از پرسنل بیمارستان به ما عطا شده است سپاسگزاریم – ما کلاه خود را بر سر همه شما برمی داریم!»

لوسی باجت، از خیریه بیمارستان‌های آکسفورد، افزود: «می‌دانم که از طرف همکاران بالینی‌مان در بیمارستان‌ها صحبت می‌کنم، وقتی می‌گویم که همه ما چقدر از این کمک بسیار مهربانانه قدردانی می‌کنیم. ما واقعاً از پشتیبانی مداوم خدمات امنیتی مدیریت ریسک بسیار سپاسگزاریم.

“مرکز سرطان آکسفورد، بیمارستان کودکان و مرکز قلب ما همه از سخاوت مهربانانه آنها در طول سالیان متمادی بهره مند شده اند و ما از تأثیری که این کمک مالی جدید خواهد داشت بسیار هیجان زده هستیم. پشتیبانی از این قبیل به ما امکان می‌دهد تا تجهیزات پزشکی و فناوری مورد استفاده در بیمارستان‌های خود را تا حد زیادی بهبود بخشیم، و همچنین محیط بیمارستانی را که بیماران و کارکنان وقت خود را در آن سپری می‌کنند، بهبود بخشیم – و این هدیه مهم تأثیر مثبتی خواهد داشت. همچنین دیدار با همه زمانی که آنها رسما کمک مالی خود را ارائه کردند بسیار خوشحال کننده بود – همانطور که عکس ها نشان می دهند، لوگان شخصیتی است که همه ما را مجذوب خود کرده است.

بازدید کنید hospitalcharity.co.uk.

در مورد شرکت

Risk Management Security Services که هنوز متعلق به بنیانگذار آن جان هرینگ خصوصی است، یکی از اعضای این سازمان است ACS Pacesetters گروهی از پیمانکاران مورد تایید SIA
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/hospitals-donation/