اولین دوربین های FLIR با هوش مصنوعی – شماره 3 2023

این شرکت همچنین رادار FLIR R-290 را به همراه دوربین ثابت FLIR FH-Series ID و دوربین FLIR DX-zoom pan-tilt-zoom ارائه کرد که هر دو دارای سنسورهای حرارتی و تصویرگرهای 4K هستند. رادار و دوربین‌ها با هم به طور قابل‌توجهی تشخیص زودهنگام تهدید را فراتر از خط حصار محیطی، ردیابی متجاوزان و حفاظت در فضای باز بهبود می‌بخشند. برای کاربردهای سازمانی، متخصصان امنیتی می‌توانند ببینند که چگونه دوربین‌های مرئی FLIR که با FLIR United VMS ادغام شده‌اند، نظارت ویدئویی در کلاس شواهد را ارائه می‌کنند و عملیات ویدیویی را برای حفاظت برتر ورودی/داخلی ساده می‌کنند.

Teledyne FLIR دوربین های جدید و راه حل های امنیتی چند لایه خود را معرفی کرد. FLIR با راه اندازی اولین خانواده دوربین های امنیتی مرئی خود با هوش مصنوعی (AI)، FLIR Quasar Premium Mini-Dome AI، که اولین بار در ISC West به نمایش درآمد، مجموعه گسترده دوربین های مرئی خود را گسترش می دهد.

اطلاعات بیشتر را در www.teledyneflir.comمنبع: https://www.securitysa.com/19043R

FLIR Quasar Premium Mini-Dome AI در سه مدل 5 مگاپیکسل، 4K Wide و 4K Narrow موجود است و همه گزینه ها دارای 12 تجزیه و تحلیل منحصر به فرد برای تشخیص افراد، وسایل نقلیه، اشیا، ویژگی ها و رویدادها هستند. برای گزینه 4K Narrow، فواصل تشخیص هوش مصنوعی برای وسایل نقلیه 152 متر، برای افراد 71 متر و برای چهره ها 25 متر است. هر دو مدل 4K دارای گزینه‌های لنز اضافی هستند: وریفوکال 4.5 تا 11 میلی‌متر (40.4 درجه تا 110 درجه HFOV) و همچنین وریفوکال 11 تا 28 میلی‌متر (15.5 درجه تا 38.5 درجه HFOV) برای فواصل طولانی‌تر و میدان دید وسیع‌تر.

اولین دوربین های FLIR با هوش مصنوعی

شماره 3 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور