اولین رویکرد پیشگیری به امنیت سایبری – شماره 1 2023

چشم انداز Shwed در اولین رویکرد پیشگیری این شرکت به امنیت سایبری منعکس شده است که از طریق سه C بهترین امنیت ارائه می شود: جامع، ادغام شده و مشارکتی. سازمان ها سزاوار راه حلی هستند که همه بردارها را پوشش دهد تا از وقوع یک حادثه در وهله اول جلوگیری کند، بتواند معماری را برای افزایش هماهنگی و اثربخشی امنیتی یکپارچه کند و با سیستم های شخص ثالث یکپارچه شود تا دقیق ترین داده ها را در زمان واقعی ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر را در www.checkpoint.com.منبع: https://www.securitysa.com/18807R

او افزود: «مشکل برای بسیاری از کسب‌وکارها این است که محصولاتشان با هم کار نمی‌کنند، این خیلی پیچیده است. ما باید اطمینان حاصل کنیم که همه سیستم ها با یکدیگر در ارتباط هستند تا در صورت نقض خطرات را مهار کنند. این در حال حاضر یک روش استاندارد نیست و در سال 2023، کسب‌وکارها را آسیب‌پذیر می‌کند.»

پیشگیری-اولین رویکرد به امنیت سایبری

شماره 1 2023 اخبار، امنیت سایبری

مشتریان، کارمندان و شرکا نیز از چندین مدیر دیگر چک پوینت، از جمله Ofir Israel، معاون پیشگیری از تهدید، صحبت کردند که به گفتگو در مورد تأثیر هوش مصنوعی، نگاهی به جنگ سایبری و چگونگی تغییر این فناوری در دنیای امنیت سایبری ادامه داد.

شوید توضیح داد: «هر چند سال یک بار، صنعت یک تغییر عمده را تجربه می‌کند و ما در حال حاضر در بحبوحه انقلاب هوش مصنوعی هستیم. برای یک دهه، Check Point به طور مداوم در حال سرمایه گذاری و ایجاد آن در سیستم های ما بوده است، به طوری که بیش از نیمی از موتورهای تهدید ما از این فناوری استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که زیرساخت های پیچیده می توانند محافظت شوند. برای من، سال 2023 نقطه عطفی برای هوش مصنوعی است، زیرا ما شروع به وابستگی بیشتر به قابلیت های آن در زندگی روزمره می کنیم، و خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از نحوه دفاع از شبکه های در حال تکامل خود تثبیت می کنیم.

مایا هوروویتز، معاون تحقیقات، نیز در این مراسم حضور داشت و مخاطبان را به سفری در تاریخ برد و به توانایی Check Point در رمزگشایی دقیق، تجزیه و تحلیل و چرخش داده‌ها برای شناسایی تهدیدهای جدید و یافتن راه‌هایی برای مسدود کردن سریع آنها پرداخت. او برای نشان دادن پیچیدگی‌های گروه‌های هکری مانند Conti، افزایش تنش ژئوپلیتیک که اکنون به بعد سایبری رفته است، و همچنین تغییر از حمله به افراد به زیرساخت‌های حیاتی که باعث نگرانی است، به پادشاهان ملکه در گذشته اشاره کرد.

Check Point Software Technologies رویداد سالانه مشتری و شریک خود را با نام CPX 360 در مارس امسال در مونیخ آغاز کرد. این نمایشگاه سه روزه کارشناسان برجسته این بخش را گرد هم می آورد تا آخرین راه حل ها و استراتژی هایی را که از سازمان ها در برابر پیچیده ترین تهدیدات امنیت سایبری محافظت می کند، بررسی کنند.

شوید در مورد آنچه در سال گذشته مشاهده کرده بود و اینکه چگونه کسب و کارها می توانند برای این تغییر آماده شوند توضیح داد. وی اظهار داشت: تداوم تعهد به کار هیبریدی منجر به افزایش بیش از 50 درصدی تعداد دستگاه های دیجیتال مورد استفاده برای هر نفر شده است. این همزمان با افزایش تعداد حملات سایبری و سطح پیچیدگی است، به طوری که Check Point شاهد افزایش 38 درصدی حملات سایبری در سطح جهان است.

گیل شوید، موسس و مدیرعامل Check Point Software Technologies برای بررسی موضوعات کلیدی که صنعت را متحول می کند، روی صحنه رفت. شوید در طول سخنرانی خود با عنوان «سطح تا بهترین امنیت»، سال 2023 را «سال هوش مصنوعی» نامید.

در طول این رویداد، معاون مدیریت محصول Check Point، Eyal Manor نیز آخرین پیشرفت‌های محصول طراحی شده برای محافظت در برابر تهدیدات مشاهده شده توسط Check Point Research را به اشتراک گذاشت. به طور خاص، راه‌اندازی Check Point Infinity Global Services، یک سرویس امنیتی سرتاسری که به سازمان‌ها کمک می‌کند از تهدیدات سایبری پیشرفته جلوگیری کنند، به حملات گسترده پاسخ دهند و هر جنبه‌ای از انعطاف‌پذیری امنیتی خود را افزایش دهند. Manor نشان داد که چگونه این راه‌اندازی از پیچیدگی فزاینده امنیت سایبری و فقدان متخصصان واجد شرایط برای مدیریت آن با شکاف مهارتی 3.4 میلیونی در صنعت ناشی شده است.