اول ایمنی، زیبایی شناسی در مرحله دوم – شماره 7 2022 – صنایع آلبرو

PSO-2 Stealth یک محفظه ضد آب با درجه IP66 با مهر و موم محکم است تا از خشک ماندن محتویات آن در هر شرایط آب و هوایی اطمینان حاصل شود. درب آن قفل دار است و به اندازه کافی عمیق است که در حین تعبیه دوشاخه بسته شود. این تضمین می کند که همیشه ضد آب است و همچنین جعبه را قادر می سازد در حین استفاده قفل شود. PSO-2 Stealth از پلی استر تقویت شده با شیشه (نه پلاستیک)، یک ماده بادوام با بیش از 25 سال عمر UV ساخته شده است. این محفظه پیشرفته که در آفریقای جنوبی مفهومی، طراحی و تولید شده است، نیازهای املاک شما را برای سالهای آینده برآورده خواهد کرد.

اول ایمنی، بعد زیبایی شناسی

شماره 7 2022 املاک مسکونی (صنعت)

ویکتور پریرا، مسئول عملیات و پروژه‌های هیئت امناء، در حین جستجوی راه‌حل، محدوده PSO-2 Stealth آلبرو را کشف کرد. متولیان خطرات ایمنی و سلامت عملیاتی را شناسایی کردند که باید قبل از وقوع هر گونه آسیب یا مسئولیت جدی کاهش یابد. ما بچه های زیادی داریم که در املاک قدم می زنند. به عنوان یک والدین فکر می‌کردم، خوب، بهتر است اینها را به نحوی قفل کنیم.»

پریرا می‌گوید: «پیروزی ما در اینجا واقعاً آرامش مطمئنی بود که به ارمغان می‌آورد. “هزینه های ملک مشترک بالا نمی رود، که هیئت امناء را راضی نگه می دارد.” Acacia Estate تمام پریزهای سوکت خود را در امتداد مسیر اصلی به محفظه های PSO-2 Stealth تغییر داد و مشتاقانه منتظر مشارکت با Allbro برای پروژه های دیگر در آینده است. PSO-2 Stealth یک برد برای دارایی ما است.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/17854R

املاک مسکونی به طور مداوم در حال ارتقا هستند زیرا نیازهای املاک از زیرساخت های موجود بیشتر می شود. چالشی که بسیاری با آن روبرو هستند این است که چگونه قابلیت استفاده و ایمنی را بهبود بخشند و در عین حال هزینه ها را کاهش دهند.

Acacia Estate نگران جعبه های برق موجود خود در مناطق مشترک این املاک بود. از این سوکت ها برای شارژ تلفن های همراه و وصل کردن جاروبرقی برای تمیز کردن خودروها استفاده می شد. بسیاری از محفظه ها دارای درب نبودند، که باعث می شد سوکت در معرض انگشتان کنجکاو قرار گیرد و در هنگام بارندگی مستعد اتصال کوتاه شود. مدیریت املاک می خواست سوکتی پیدا کند که قفل شود و از آب محافظت شود.