اول قرار دادن افراد با OSH سازش ناپذیر – شماره 2/3 2023

تسترهای الکل Runrite برای اطمینان از محیط های امن و مسئولیت پذیر در محل کار طراحی شده اند. این شرکت همچنین در تشخیص گاز سطح انطباق تخصص دارد و ایمنی را برای کارکنانی که در محیط‌های خطرناک کار می‌کنند، فراهم می‌کند. Runrite هیجان زده است که Alcolizer Centurion Quantum را با نام تجاری جدید در غرفه AA08 خود در نمایشگاه امسال به نمایش بگذارد.

VBS (پایه D02) به عنوان صاحب KuduWave، آزمایش شنوایی را برای میلیون ها نفر در تمام قاره ها به ارمغان می آورد. KuduWave یک شنوایی سنج تشخیصی معتبر و دارای اعتبار بالینی است که کاملاً بدون غرفه است و می تواند به طور یکپارچه هدایت استخوان را با استفاده از تست فرکانس بالا برای غربالگری و تست های تشخیصی کامل یکپارچه کند. KuduWave با پزشکی از راه دور فعال است و به کاربران این امکان را می دهد که تقریباً در هر مکان، از جمله از راه دور، بیماران را در زمان واقعی آزمایش و تشخیص دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه A-OSH EXPO 2023، به وب سایت در www.aosh.co.za یا با [email protected] تماس بگیریدمنبع: https://www.securitysa.com/19086R

در میان محصولات به نمایش گذاشته شده در سال جاری می توان به فناوری تشخیص گاز متصل به ایمنی Blackline و فناوری نظارت بر کارگر تنها از Trigas (پایه A29) اشاره کرد. Blackline Safety G7 و پورتال Blackline Live به مشاغل ارائه می دهند به موقع قابلیت دید از طریق (الف) اتصال سلولی داخلی (یا با ماهواره اختیاری و پل قابل حمل، برای مکان‌های از راه دور یا دسترسی سخت). (ب) فناوری مکان، از جمله وضعیت هشدار مهر جغرافیایی از هر دستگاه متصل به اینترنت؛ و (ج) جریان داده مستقیم به ابر برای اطلاعات در زمان واقعی در نوک انگشتان شما.

ارزش بازدید از A-OSH EXPO از نظرات بازدیدکنندگان نمایشگاه سال گذشته مشخص است. Neo Serane از Black Brains Work می‌گوید: «من آمدم تا ببینم چه چیزی در نمایشگاه A-OSH و هم‌اکنون، Securex، Facilities Management Expo و Firexpo ارائه می‌شود، و متوجه شدم که همه چیز بسیار آموزنده و جالب است. این یک فرصت عالی بود تا ببینیم که چگونه غرفه داران، به ویژه در بخش سلامت و ایمنی، از سال 2019 تا کنون محصولات خود را تغییر داده و بهبود بخشیده اند.”

“سازمان ها باید به این فراخوان توجه کنند تا محل کار را برای کارکنان ایمن تر کنند. نه تنها قوانینی وجود دارد که آنچه را که در قانون OHS از کارفرمایان خواسته می‌شود، مشخص می‌کند، بلکه از ارزشی که سازمان‌ها برای سرمایه انسانی قائل شده‌اند صحبت می‌کند. مارک اندرسون، مدیر نمونه کارها در نمایشگاه‌های تخصصی – یکی از بخش‌های گروه مونتگومری، می‌گوید: مزایای اتخاذ برنامه‌های OHS در محل کار دوچندان است: اولاً، رعایت مقررات رعایت می‌شود، و ثانیاً، کارمندان مولدتر هستند.

برای بازدید از A-OSH EXPO به صورت رایگان از اینجا پیش ثبت نام کنید: https://tickets.tixsa.co.za/event/a-osh-expo-south-africa-2023

گروه مهندسی Saryx (پایه D05) راه حل برنده جایزه دیجیتال سلامت و ایمنی HSEC Online را در A-OSH EXPO به نمایش می گذارد. راه حل مبتنی بر ابر برای از بین بردن خطراتی که اغلب در سیستم پرونده سلامت و ایمنی دستی با آن مواجه می‌شویم، کار می‌کند و به شرکت‌ها و پیمانکاران اجازه می‌دهد تا به‌طور ایمن، انطباق اسناد بهداشتی و ایمنی را به صورت دیجیتالی و در زمان واقعی ضبط، ذخیره، توزیع و مدیریت کنند. HSEC Online با به حداقل رساندن خطر عدم انطباق، سازمان ها را در هر اندازه و صنایعی قادر می سازد به صفر آسیب برسانند.

اول قرار دادن افراد با OSH سازش ناپذیر

شماره 2/3 2023 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

A-OSH EXPO 2023 که در مرکز همایش های گالاگر در میدراند برگزار می شود. 6 تا 8 ژوئن 2023، بزرگترین پلت فرم آفریقا برای سازمان هایی است که محصولات و خدمات ایمنی و بهداشت شغلی (OSH) را تامین می کنند.

A-OSH EXPO با نمایشگاه 30 ساله Securex، نمایشگاه مدیریت تسهیلات تأسیس شده و Firexpo که اخیراً راه اندازی شده است، هم زمان است. این بدان معناست که بازدیدکنندگان می توانند طیف گسترده ای از راه حل های ایمنی و امنیتی را از غرفه داران در هر چهار نمایشگاه، همه زیر یک سقف، تهیه کنند. اندرسون می گوید: مزایای زمان و صرفه جویی در هزینه مشخص است و بازدیدکنندگان می توانند با پیش ثبت نام برای حضور آنلاین، زمان خود را در نمایشگاه ها به حداکثر برسانند.

علاوه بر هزاران محصول و فناوری به نمایش در آمده در چهار نمایشگاه مشترک، بازدیدکنندگان A-OSH EXPO از نمایش محصولات جدید، سالن بازدیدکنندگان برتر، سالن سمینار رایگان سایوش با پشتیبانی سایوش و حضور رایگان در تئاتر کار در ارتفاع. اندرسون می‌گوید: «نمایش‌های سمینار با موضوعات و مضامین باکیفیت مشخص می‌شوند که توسط سخنگویان محترم در فضای شغلی و ایمنی ارائه می‌شوند.

GfG (پایه C06) در تشخیص گاز تخصص دارد و ایمنی در اولویت قرار دارد. محصولات شامل آشکارسازهای گاز قابل حمل برای حفاظت شخصی و سیستم‌های تشخیص گاز ثابت است که کل سایت‌ها را نظارت می‌کنند. طیف گسترده ای از ابزار دقیق با پیشرفته ترین فن آوری های حسگر برای تشخیص گازها و بخارات قابل اشتعال و سمی و همچنین اکسیژن موجود است.