اول قرار دادن مشتری – شماره 1 2023 – گالاگر

اول قرار دادن مشتری

شماره 1 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت

تعهد به ایجاد رابط های برنامه نویسی برنامه نویسی غنی (API) و نقاط یکپارچه سازی تضمین می کند که مشتریان می توانند اکوسیستم نرم افزار مدیریت سایت را به روش هایی که متناسب با روش کار آنها باشد گسترش دهند و تضمین می کند که گالاگر مجموعه جامعی از شرکا را برای رفع نیازهای پیچیده مشتریان ایجاد می کند. دارند.”

گالاگر، سازنده امنیت جهانی، پیش‌بینی می‌کند که بازار جهانی برای کسب‌وکارها در سال 2023 دشوار خواهد بود، اما معتقد است که استراتژی مشتری‌محور آن به شرکت کمک می‌کند تا با وجود اقتصاد چالش‌برانگیز، راه خود را برای ارائه ارزش برجسته به مشتریان نوآوری کند.

کلید رویکرد مشتری محور گالاگر این است که تشخیص دهد مشتریان خواهان انتخاب هستند، به این معنی که اطمینان حاصل شود که شرکت هرگز این گزینه را از مشتریان سلب نمی کند که بتوانند نرم افزار کنترل دسترسی خود را میزبانی کنند. علاوه بر این، Gallagher قصد دارد ارزش قانع‌کننده‌ای را از طریق یک سری خدمات انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر مبتنی بر ابر ارائه دهد – برای کسانی که راحت این مرحله را انجام می‌دهند.

اندرو اسکاترن، معمار ارشد امنیت گالاگر، در مورد استراتژی گالاگر گفت: «به عنوان یک شرکت، ما قویاً معتقدیم که حمایت از مشتری، نوآوری های کنترل دسترسی را هدایت می کند. برنامه بلندمدت ما ارائه یک راه‌حل سازمانی کاملاً مبتنی بر ابر است و ما احساس می‌کنیم که همکاری نزدیک با مشتریان هنگام گذار به اکوسیستم نرم‌افزار امنیتی پیشرفته، مهم است.»

اسکاترن توضیح می‌دهد: «در کنار انتخاب، مشتریان همچنین خواهان سهولت استقرار با مجموعه‌ای غنی از نقاط ادغام هستند.

ما معتقدیم که بازیگران فناوری امنیتی باید مشتری را به سفر توسعه محصول ببرند تا واقعاً نیازهای پیچیده کنترل دسترسی آنها را برآورده کنند. بنابراین، در Gallagher Security، ما بر ارتقا و نگهداری سیستم‌ها با استفاده از رویکرد ترکیبی سیستم‌های داخلی و مبتنی بر ابر متمرکز خواهیم بود.

اسکاترن گفت: «با تمرکز بیشتر بر سلامت و ایمنی و دانستن نحوه استفاده از فضاهای ساختمانی، اهمیت داشتن یکپارچه سازی برای دریافت اطلاعات در داخل و خارج از سیستم کنترل دسترسی، اهمیت فزاینده ای پیدا می کند.

گالاگر به لطف روابط کاری نزدیک خود با مشتریان، توانسته است روند رو به رشد محصولات کنترل دسترسی را که به عنوان منبعی از حقیقت برای اطلاعات در فرآیندها و اکوسیستم های گسترده مشتریان استفاده می شود، تشخیص دهد.

اندرو اسکاترن


منبع: https://www.securitysa.com/18592R

این دلیل دیگری است که چرا سرمایه‌گذاری مداوم ما در قابلیت‌های یکپارچه‌سازی ما بسیار مهم است تا بتوانیم با مشتریان خود تکامل پیدا کنیم، برای سازمان‌های در حال رشد برای مقیاس بی‌پایان طراحی کنیم و مرتباً ارزش ارائه کنیم.»وام)

منبع حقیقت