اکتساب کینگز | امنیت حرفه ای


Kings Secure Technologies (KST) قراردادی قطعی برای خرید نصب کننده سیستم های آتش نشانی و ایمنی زندگی East Fire Extinguishers and Alarms امضا کرده است که با نام EFire معامله می شود.

EFire که در سال 2011 راه اندازی شد و در نورویچ با بیش از 50 مهندس در سراسر انگلستان مستقر شد، خدمات مشاوره، طراحی، نصب و نگهداری و خدمات بهداشتی، آموزشی و صنعتی را ارائه می دهد. Kings می گوید که EFire، همراه با تجارت تخصصی تهویه دود KST، Silver Group به تجربه و پیشنهادات شرکت ها در بازار سیستم های ایمنی زندگی می افزاید.

دارن گامیج، مدیر اجرایی Kings Secure Technologies گفت: “من هیجان زده هستم که بتوانم این خرید را اعلام کنم. چشم انداز KST رهبری، تغییر و نوآوری در محیط های امنیتی، آتش سوزی، ایمنی زندگی و انطباق است. خرید ما از EFire این دیدگاه را به واقعیت تبدیل خواهد کرد. ما با سرعت خود در تمام زمینه‌های کلیدی سیستم‌های ایمنی آتش‌سوزی و ایمنی به پایگاه مشتریان ملی خود پیش خواهیم رفت.»

و راجر اسپارو، مدیر عامل EFire، گفت: “با حمایت منابع و دسترسی KST، ما مشتاقانه منتظر ارائه خدمات گسترده تری به مشتریان خود هستیم. ما نقاط قوت اصلی خود را با نقاط قوت شرکت های موجود در گروه KST ترکیب خواهیم کرد و تخصص صنعت خود را عمیق تر خواهیم کرد. ما KST را به عنوان بهترین گزینه برای تجارت خود تشخیص دادیم و خوشحالم که این خرید اکنون کامل شده است.”

باب فورسایت، مدیر عامل گروه KST، در تصویر می گوید: «این چهارمین خرید ما در کمتر از دو سال گذشته است که موقعیت ما را در عرصه ایمنی آتش نشانی و جانی تقویت می کند. جایگاه ما به عنوان یک ارائه دهنده راه حل های حیاتی افزایش یافته است. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که به همکاران جدید خود در گروه خوش آمد می‌گوییم و شاهد شکوفایی و رشد کسب‌وکار هستیم.»

KST مستقر در برادفورد توسط Squire Patton Boggs، تیمی متشکل از شریک Paul Mann، مدیر لوئیز پارکر و همکار Indy Bening مشاوره شد.

بازدید کنید www.kingsltd.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/kings-acquisition/