ایمنی و امنیت یکپارچه در JUKA 614 – Smart Mining Security Solutions 2023 – Veracitech

• ایمنی. کمترین دوز، واحد مستقل و سوژه ایستا و بدون پراکندگی تشعشع.

JUKA 614 یک راه حل کاملا یکپارچه با سخت افزار اسکنر/اشعه ایکس، سیستم های مدیریت و نرم افزار است که همگی در داخل دستگاه قرار گرفته اند. این فقط یک اسکنر اشعه ایکس تمام بدن نیست، بلکه یک راه حل امنیتی یکپارچه است که می تواند به عنوان یک محصول بدون نیاز به کارهای عمرانی، ساخت و ساز ساختمان، روکش سربی و سایر سیستم های کنترلی که اغلب به پایان می رسند، به کار گرفته شود. هزینه ای بیشتر از خود اسکنر دارد. ردپای کوچک شامل درب های امنیتی، کنترل دسترسی خودکار، دوربین های ویدئویی و اینترکام صوتی، و اتاق های نگهدارنده اختیاری به عنوان یک راه حل کامل کلید در دست است.

• امنیت. درهای قفل شونده، خودکار و با دسترسی کنترل شده.

• گزینه موبایل. گزینه های همانطور که هست یا کانتینر یا تریلر موجود است.

دستگاه‌های قدیمی اشعه ایکس تمام بدنه، بین انتقال ایمن، با دوز پایین و تصاویر با کیفیت و قابل استفاده، متحمل تعادل شدند. به طور سنتی، فناوری مبتنی بر اسکنرهای چمدان یا اسکنرهای پزشکی برای ایجاد دستگاه‌های اشعه ایکس با دوز پایین با امنیت کامل بدن با تنظیم کردن یا محدود کردن دوز به منظور مناسب ساختن آن برای استفاده روزانه تغییر یافته است.

اسکنر پرتو ایکس تمام بدنه ایست بازرسی JUKA 614 کیفیت تصویر برتر را با تاکید بر نفوذ به سوژه‌های با اندازه‌های مختلف در زمان اسکن بسیار کاهش می‌دهد، علی‌رغم تابش اشعه ایکس با دوز بسیار کم و متغیر.

راه حل کاملا یکپارچه

• فشرده – جمع و جور. ردپای کوچک با کنترل جریان خطی سوژه بسیار کارآمد (جریان دو جهته ممکن است).


منبع: https://www.securitysa.com/19341R

• بهره وری. زمان اسکن سریع بی نظیر

• هزینه کل کمتر. قابل اعتماد، مقیاس پذیر و کارآمد (اسکنرهای کمتری برای دستیابی به همان توان عملیاتی/اسکن در ساعت).

هر دو ایستگاه کاری اپراتور محلی و/یا راه دور، بیننده و سرپرست پشتیبانی می شوند. راه حل های سازمانی با چندین دستگاه متصل به آرایه ای از ایستگاه های کاری اپراتور و بیننده راه دور پشتیبانی می شوند. ایستگاه‌های کاری Viewer به‌صورت استاندارد با نمایشگرهای لمسی 27 اینچی با کیفیت 4K ارائه می‌شوند تا از کیفیت تصویر فوق‌العاده اشعه ایکس سوژه به‌طور کامل استفاده کنند.

• ویدئو. چهار دوربین مداربسته HD یکپارچه گنجانده شده است.

اسکنر اشعه ایکس JUKA 614 که با استفاده از 25 سال تجربه و بینش دست اول و بهترین تجربه صنعت طراحی شده است تا بر این چالش ها و مصالحه ها غلبه کند. هدف ارائه بهترین تصویر ممکن با کمترین خطر سلامتی (دوز اشعه ایکس) برای هر سوژه ای با اندازه، در کوتاه ترین زمان، با استفاده از کوچکترین ردپا، با کمترین هزینه است.

راه حل برای حفظ منافع شما و جلوگیری از سرقت با ارائه بهترین تصویر ممکن در کمترین زمان و کمترین هزینه به مدیر امنیت طراحی شده است.

• کیفیت تصویر. کیفیت تصویر استثنایی و نفوذ عملاً به هر سوژه با اندازه ای.

• سمعی. اینترکام ویدئویی IP یکپارچه دو طرفه گنجانده شده است.

معاوضه های تا به امروز عبارتند از: کیفیت تصویر به خطر افتاده در سوژه هایی با اندازه بالاتر از حد متوسط، جریان آهسته و دست و پا گیر سوژه ها از طریق دستگاه اشعه ایکس، و کارهای عمرانی تخصصی گران قیمت در اطراف دستگاه برای ایمن کردن آن و مدیریت جریان افراد از طریق دستگاه. امکانات.

• اتاق ها را نگه دارید. اختیاری اتاق نگه دارید/جستجو یکپارچه.وام)

ایمنی و امنیت یکپارچه در JUKA 614

راهکارهای امنیتی معدن هوشمند 2023 محصولاتمدیریت دارایی، EAS، RFID، معدن (صنعت)

مزایای منحصر به فرد JUKA 614