ایمن سازی دستگاه های اینترنت اشیا برای به حداکثر رساندن ارزش آنها – شماره 7 2022

نظارت از راه دور ابزاری ضروری برای نظارت بر سلامت دارایی‌های اینترنت اشیا، تولید هشدارها و اعلان‌های خودکار، ردیابی تجهیزات و نظارت بر عملکرد و استفاده است. نظارت فعال همچنین تعمیر و نگهداری پیش‌بینی‌کننده را قادر می‌سازد تا اطمینان حاصل شود که دارایی‌ها همیشه بهینه عمل می‌کنند و هرگز خراب نمی‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر با In2IT Technologies، Amritesh Anand، +27 11 054 6900 تماس بگیرید.منبع: https://www.securitysa.com/18079R

هر دستگاه متصل باید به اندازه کافی به عنوان بخشی از یک استراتژی امنیتی کلی محافظت شود و به کسب و کارها کمک کند تا از ارزش داده های اینترنت اشیا برای تجزیه و تحلیل استفاده کنند. فراتر از آن، شریک IT مناسب و KPIهای موثر و استراتژی اجرایی می تواند به کسب و کارها کمک کند تا کنترل بیشتری بر داده های حیاتی و این دارایی های پیچیده داشته باشند.

ایمن سازی اینترنت اشیا

توسط آمریتش آناند، معاون معاون، In2IT Technologies.

نظارت از راه دور و خدمات مدیریت شده کلیدی هستند

تجارت پرخطر

یک بازار در حال رشد

تخمین زده می شود که بازار اینترنت اشیا آفریقای جنوبی تا سال 2025 با CAGR 20.96 درصد رشد کند. در حالی که اینترنت اشیا کاربردهای زیادی دارد، رشد قابل توجهی در تولید، حمل و نقل، مراقبت های بهداشتی، خرده فروشی، انرژی و آب و برق و بازار مسکونی دارد. تحول دیجیتال در صنعت تولید و پیاده سازی تولید هوشمند، بازار اینترنت اشیاء آفریقای جنوبی را بیشتر تحریک می کند.

اینترنت اشیا (IoT) فرصت‌های متعددی را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا بینش جدیدی به دست آورند، فرآیندها را ساده‌سازی کنند و از منابع اضافی داده استفاده کنند. با این حال، هر چیزی که به اینترنت متصل باشد یک آسیب پذیری امنیتی بالقوه است و دستگاه های اینترنت اشیا به طور فزاینده ای اهدافی هستند که از طریق آن مجرمان سایبری به شبکه ها نفوذ می کنند.

امنیت اینترنت اشیا در دسترس بودن، یکپارچگی و محرمانه بودن راه حل اینترنت اشیا شما را تضمین می کند. ابزارهای امنیتی اینترنت اشیا از تهدیدها و نقض‌ها محافظت می‌کنند، خطرات را شناسایی و نظارت می‌کنند و می‌توانند به رفع آسیب‌پذیری‌ها کمک کنند. با فقدان مهارت‌های موجود در حال حاضر، یک شریک فناوری اطلاعات قابل اعتماد که خدمات امنیتی مدیریت شده اینترنت اشیا را ارائه می‌کند، برای تامین امنیت اینترنت اشیا، کاهش ریسک، مدیریت مؤثر دارایی‌ها و به حداکثر رساندن ارزش اینترنت اشیا برای منافع تجاری ضروری است.

آمریتش آناند.

این رشد به دلیل افزایش هوش مصنوعی و داده های بزرگ و همچنین افزایش سریع استفاده از دستگاه های هوشمند در صنایع از جمله خانه است. دستگاه‌های هوشمند و متصل اینترنت اشیا در بسیاری از زمینه‌ها از جمله ردیابی دارایی، وسایل نقلیه متصل، اندازه‌گیری هوشمند برق و خدمات شهری، نظارت بر وضعیت کالاهای مبتنی بر اینترنت اشیا در حین حمل و نقل، تعمیر و نگهداری پیش‌بینی‌شده و موارد دیگر استفاده می‌شوند. با این حال، مسائل امنیتی همچنان یک نگرانی و چالش برای پیاده سازی اینترنت اشیا است.

با افزایش استفاده از دستگاه‌های اینترنت اشیا، خطرات مرتبط با آن‌ها نیز افزایش می‌یابد و با اتصال دستگاه‌های بیشتر، سطح حمله بالقوه گسترده‌تر می‌شود. دستگاه های اینترنت اشیا مستعد آسیب پذیری هستند و اغلب در سوء استفاده های مخرب استفاده می شوند و این خطر باید کاهش یابد. با این حال، به دلیل حجم زیاد دستگاه‌های متصل که باید مدیریت شوند، اگر این کار خودکار نباشد، وصله، ارتقا و نگهداری می‌تواند چالش برانگیز باشد. شکاف همیشگی مهارت ها نیز به وجود می آید زیرا کمبود منابع با مهارت های مورد نیاز برای ایمن سازی و مدیریت دستگاه های IoT وجود دارد.

یک راه حل امنیتی مدیریت شده اینترنت اشیا اغلب یک گزینه موثر برای اطمینان از اینکه نقاط ضعف در دستگاه های متصل و سرورها، API ها و سرویس های ابری که با آنها در تعامل هستند را می توان شناسایی و برای کاهش خطر و آسیب پذیری شناسایی کرد.

تعدادی از بهترین روش‌ها وجود دارد که می‌توان برای ایمن‌سازی دستگاه‌های اینترنت اشیا، از جمله کشف دستگاه برای دید کامل، تقسیم‌بندی شبکه برای دفاع قوی‌تر، روش‌های رمز عبور ایمن، وصله خودکار و به‌روزرسانی میان‌افزار، و نظارت فعال بر همه دستگاه‌های اینترنت اشیاء استفاده کرد. بار.

مدیریت ضعیف دستگاه اینترنت اشیا یک مشکل مداوم است که به یک راه حل مدیریت آسیب پذیری برای ارائه بررسی های امنیتی مداوم و دوره ای در مورد آسیب پذیری ها، به روز رسانی سیستم عامل، هشدار و گزارش نیاز دارد. علاوه بر این، بسیاری از راه‌حل‌های امنیتی اینترنت اشیاء شامل فایروال‌های مبتنی بر سخت‌افزار و مجازی، ابزارهای شناسایی دستگاه و سایر ابزارهایی هستند که برای ایجاد دید و محافظت از دستگاه‌های IoT مدیریت نشده، برای مهار تهدید ترافیک مخرب و تلاش برای نقض طراحی شده‌اند.

دستگاه‌های اینترنت اشیا سطح حمله بسیار بزرگی دارند و دارای آسیب‌پذیری‌های کاربردی ذاتی هستند، اما اغلب سازمان‌ها نیز کنترل دسترسی نادرست و امنیت فیزیکی کافی ندارند. پرداختن به این مسائل در حصول اطمینان از اینکه می‌توان ارزش اینترنت اشیا را به حداکثر رساند، در حالی که تهدیدات موجود در دستگاه‌های متصل به حداقل می‌رسد، ضروری است.

ایمن سازی دستگاه های اینترنت اشیا برای به حداکثر رساندن ارزش آنها

شماره 7 2022 زیرساخت فناوری اطلاعات، امنیت سایبری