ایمن سازی 42 سایت مدرسه با یک سیستم یکپارچه – شماره 4 2023 – Genetec

توسعه امنیت مدارس با رهبران فناوری امنیتی

منطقه مدرسه دارای نظارت تصویری، کنترل دسترسی، نفوذ و سایر سیستم‌های امنیتی بود، با این حال، این فناوری‌ها به طور جداگانه مدیریت می‌شدند و ادغام بین آنها امکان‌پذیر نبود. وجود چندین سیستم امنیتی ناهمگون، تحقیقات را کند کرد و دید از آنچه در سرتاسر منطقه اتفاق می افتاد را محدود کرد. خرابی دستگاه ها و پوشش امنیتی محدود در برخی مدارس نیز شکاف هایی در امنیت ایجاد کرده است که باید برطرف شود.

دور شدن از فناوری‌های امنیتی قدیمی‌تر و منفصل

پس از نمایش محصولات بسیاری از فروشندگان مختلف فناوری، CFBISD تصمیم نهایی را گرفت: مرکز امنیتی Genetec برای نظارت تصویری و کنترل دسترسی، همراه با Bosch Security Systems برای تشخیص نفوذ. عمق ادغام بین راه حل های Genetec و Bosch، و توانایی مدیریت و نگهداری همه سیستم ها از یک پلت فرم بصری واحد، عوامل کلیدی تصمیم گیری برای پیشبرد این راه حل مشترک بودند.

از آنجایی که آنها به توسعه امنیت و ایمنی در سطح منطقه خود ادامه می دهند، CFBISD خوشحال است که Genetec و Bosch را در کنار خود دارد. کار با بوش و ژنتک عالی بوده است. این دو رهبر صنعت امنیت فیزیکی هستند که در صورت نیاز به سرعت پشتیبانی می‌کنند. آیا می توانم بگویم حمایت آنها کار من را آسان می کند؟ کاملا!” رابرتسون نتیجه گرفت.

منطقه مدرسه یک پروژه ضمانت سه ساله را برای نوسازی ساختمان های قدیمی و به روز رسانی تمام سیستم های امنیتی آغاز کرد. هدف افزایش پوشش تصویری و نظارت بر درب در حین اجرای یک سیستم نفوذ مدرن استاندارد بود. برای ساده‌سازی فرآیند تصمیم‌گیری، آنها از گروه مشاوره True North، مشاوری با تجربه وسیع در ارتقای امنیت منطقه مدرسه کمک گرفتند.

در حالی که تیم CFBISD پیشرفت زیادی در ارتقاء داشته است، هنوز در حال انجام است. برنامه‌های پیشروی این است که 10 مدرسه باقی‌مانده را به راه‌حل مشترک Genetec-Bosch برسانند و اطمینان حاصل کنند که همه سیستم‌ها مطابق با استانداردهای امنیتی فیزیکی جدید خود کار می‌کنند و راه‌اندازی می‌شوند. پس از آن، آنها ممکن است شروع به کاوش در تجزیه و تحلیل، عملکرد تلفن همراه، و حتی فناوری تشخیص خودکار پلاک خودرو کنند تا ایمنی و امنیت مدرسه را بیشتر کنند.

«تسلیح خودکار سیستم نفوذی ما طبق برنامه چیزی است که ما به عنوان یک طرح بی خطر در حال آزمایش هستیم. لی توضیح داد: اگر کسی فراموش کند که سیستم نفوذ را در پایان روز مسلح کند، ما می دانیم که ساختمان های ما امن خواهند ماند.

امروزه راه حل Genetec-Bosch در 42 سایت در CFBISD مستقر شده است. این شامل اکثر مدارس، ساختمان‌های اداری، استادیوم‌های ورزشی، انبارهای حمل‌ونقل، مراکز خدماتی و سایر امکانات می‌شود. در همه مکان‌ها، تیم از Security Center برای مدیریت نزدیک به 2000 دوربین، 50 درب خوان و 600 سنسور نفوذ بوش با پنل‌های نفوذ سری G بوش استفاده می‌کند. آنها همچنین دارای راه اندازی اینترکام تصویری در ورودی های اصلی هستند.

“بزرگترین چالش ما در آن زمان این بود که استانداردسازی بسیار کمی در مدارس و امکانات ما وجود داشت. ما به یک رویکرد ساده تر برای امنیت نیاز داشتیم. این ارتقا فقط در مورد سرمایه گذاری در راه حل امنیتی یکپارچه جدید نبود. دانیل رابرتسون، مهندس ارشد سیستم های امنیتی در CFBISD توضیح داد: این یک تغییر کامل ذهنیت در نحوه ایمن سازی منطقه خود بود.

در CFBISD، بخشی از آماده‌سازی این جامعه متنوع از فراگیران برای آینده‌ای روشن به معنای ارائه یک محیط امن و مطمئن به آنها است. این تضمین می کند که آنها می توانند روی مطالعات خود تمرکز کنند و دانش و مهارت های ارزشمندی را برای پیشرفت در زندگی جمع آوری کنند.

استانداردسازی Genetec و Bosch در سراسر منطقه مدرسه

این تیم همچنین همگام سازی دو جهته خودکار را بین Security Center و Bosch RPS تنظیم کرد. اکنون، هر زمان که از پلتفرم یکپارچه برای به‌روزرسانی پانل‌ها، تغییر پین‌ها یا تغییر پیکربندی‌های سیستم نفوذ استفاده می‌کنند، یک همگام‌سازی شبانه تضمین می‌کند که Bosch RPS همیشه تنظیمات به‌روز شده را دریافت می‌کند.

با استفاده از «مرکز امنیتی»، مسئولین پذیرش مدرسه، ویدیوی اینترکام را کنترل می‌کنند و بازدیدکنندگان را با تأیید هویت از راه دور مدیریت می‌کنند و در صورت نیاز به آنها اجازه دسترسی به مدرسه را می‌دهند. به همین ترتیب، تیم نظارت مرکزی منطقه از مرکز امنیتی برای مدیریت و پاسخگویی به همه زنگ‌های هشدار نفوذ و درب شبانه روزی استفاده می‌کند. هنگامی که زنگ هشدار به صدا در می آید، کارکنان کلیدی امنیتی به طور خودکار مطلع می شوند. مهم نیست که بعد از ساعت کاری باشد یا در طول یک روز مدرسه، کارکنان اصلی همیشه از آنچه در سرتاسر منطقه می گذرد مطلع می شوند.

منبع:وام)

Carrollton-Farmers Branch Independent School District (CFBISD) برای پیش از مهدکودک تا کلاس دوازدهم در حومه دالاس، تگزاس تحصیل می کند. منطقه مدرسه با استقبال از حدود 25000 دانش آموز، شامل 24 مدرسه ابتدایی، شش مدرسه راهنمایی، پنج دبیرستان و سه مرکز برنامه تخصصی است.

در بستر امنیت مرکز، تیم CFBISD گروه‌های دارندگان کارت را راه‌اندازی کرده و پین‌های نفوذی به گروه‌های خاصی را برای مسلح کردن و خلع سلاح مناطق اختصاص داده است. گروه هایی مانند مدیران، امکانات، کارکنان تعمیر و نگهداری و گاهی کارکنان مدرسه دارای پین های متفاوتی هستند.

دستیابی به کنترل یکپارچه ویدیو، کنترل دسترسی و نفوذ


منبع: https://www.securitysa.com/19750R

تیم امنیتی همچنین به افسران منابع مدرسه و روسای پلیس مربوطه در مناطق منطقه خود حساب های AD و دسترسی محدود به سیستم امنیتی داده است. این به ساده‌سازی پاسخ‌ها کمک می‌کند و در مواقع اضطراری همه را در یک صفحه نگه می‌دارد.

جامعه CFBISD سابقه ای غنی از سرمایه گذاری در سیستم مدرسه دارد. در حالی که این ناحیه قبلاً ساختمان‌های مدارس و امنیت را در طول سال‌ها ارتقا داده بود، تیم CFBISD می‌دانست که زمان ارزیابی مجدد و افزایش اقدامات ایمنی فرا رسیده است.

دارندگان کارت و پین ها را با سهولت بیشتری مدیریت کنید

با مدیریت بیش از 7000 دارنده کارت، ویژگی ادغام Active Directory (AD) در Security Center به ساده‌سازی فعال‌سازی و غیرفعال کردن دارنده کارت کمک کرده است. به گفته رابرتسون، این به مدیریت پین نفوذی منجر می شود. هنگامی که شخصی خارج می‌شود و ما او را در اکتیو دایرکتوری مایکروسافت غیرفعال می‌کنیم، مرکز امنیتی به طور خودکار نمایه دارنده کارت او را غیرفعال می‌کند و امتیازات و پین‌های نفوذ او را حذف می‌کند. این اتوماسیون به تیم ما کمک زیادی کرده است. این فقط یک راه دیگر برای ما است تا اطمینان حاصل کنیم که مدارس ما همیشه امن هستند.”

در یکی از محوطه های مدرسه، CFBISD یک وظیفه برنامه ریزی شده برای مسلح کردن سیستم نفوذ در ساختمان تنظیم کرده است. اگر سیستم نفوذ تا زمان مشخصی مسلح نشده باشد، مرکز امنیتی به طور خودکار تسلیح نفوذ را راه اندازی می کند.

“مرکز امنیتی به ما امکان می دهد تا هر موقعیتی را در سراسر تاسیسات خود به سرعت بررسی کنیم. همه درها و نقاط نفوذ ما به ویدیو مرتبط هستند، بنابراین ما می توانیم به راحتی همه چیز را از یک پلت فرم بازیابی کنیم. و اگر زنگ هشداری فعال شد، می‌توانیم روی آن رویداد کلیک کنیم و بلافاصله بدانیم که چه خبر است. همه اینها را می توان به سرعت انجام داد، بنابراین ما می بینیم که چه اتفاقی می افتد و بلافاصله به آن رسیدگی می کنیم.

برای سال‌ها، Bosch و Genetec یک مشارکت فناوری استراتژیک را ایجاد کرده‌اند. برای مشتری مانند CFBISD، این بدان معنی است که آنها از ادغام های عمیق و کامل و کنترل یکپارچه همه دستگاه های خود از طریق مرکز امنیتی بهره مند می شوند.

برای تسهیل ادغام سیستم نفوذ بوش، تیم CFBISD Genetec Streamvault را مستقر کرد. این زیرساخت کلید در دست نقش اصلی نفوذ و نرم افزار کامل برنامه نویسی از راه دور بوش (RPS) را از طریق یک دانگل USB اجرا می کند.

تیم امنیتی همچنین گزارش‌دهی خودکار را برای ردیابی هرگونه مشکل تکراری مانند درهایی که بیش از حد طولانی باز نگه داشته می‌شوند یا پین‌های اشتباه وارد شده در پانل‌های نفوذی را تنظیم کرده است. این به تیم دید خوبی از خطرات بالقوه می دهد تا بتوانند قبل از تبدیل شدن به نگرانی های امنیتی بزرگتر به آنها رسیدگی کنند.

یکپارچه سازی نفوذ و ویدئو Genetec-Bosch یک ابزار امنیتی بسیار قوی است. از آنجایی که تمام نقاط نفوذ ما روی نقشه ای در مرکز امنیت جمع شده است، می توانم ببینم که یک هشدار نفوذ در کجا قرار دارد. سپس می‌توانم روی نقشه کلیک کنم تا ویدیوی مرتبط را مشاهده کنم تا بفهمم چه اتفاقی می‌افتد. همچنین، اگر کسی فراموش کند که یک پانل نفوذی را مسلح کند، می‌توانم ویدیو را برای تأیید اعتبار و مسلح کردن پانل از راه دور بازیابی کنم.» رابرتسون گفت.

ایمن سازی 42 سایت مدرسه با یک سیستم یکپارچه

شماره 4 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

استفاده از Genetec Security Center و Bosch Intrusion با هم تحت یک پلتفرم بسیار ساده بوده است. سهولت استفاده احتمالاً یکی از نقاط قوت این راه حل مشترک است زیرا هم افراد فن محور ما و هم آنهایی که تخصص فنی کمتری دارند می توانند به راحتی از این سیستم استفاده کنند. دالتون لی، مشاور فناوری گفت: در ابتدا، آنها در مورد یادگیری و استفاده از این فناوری جدید امنیتی مردد بودند، اما اکنون آن را دوست دارند زیرا کنترل بهتری دارند و احساس امنیت بیشتری دارند.