ایمن نگه داشتن دانش آموزان، کارکنان و جوامع – شماره 1 2023 – Vumacam

این توسعه، ابتکار SafeCity را به هدف خود در ارائه محیط های امن و ایمن برای جوامع در آفریقای جنوبی نزدیک می کند. ابتکار SafeCity از حمایت شرکای SafeCity ما در ایجاد آفریقای جنوبی امن تر، یک شهر در یک زمان سپاسگزار است. مدارسی که به دنبال افزایش امنیت محل خود هستند می توانند برای راه حل های پیشرفته برای ایمن نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان خود به Vumacam مراجعه کنند. برای اطلاعات بیشتر، به وب سایت رسمی SafeCity به نشانی مراجعه کنید www.safecity.community.وام)

مدارس آفریقای جنوبی با نگرانی های امنیتی فزاینده ای دست و پنجه نرم می کنند، و این امر ضروری است که آنها سیستم های نظارت قابل اعتمادی را در محل خود داشته باشند. برای رفع این مشکل، Vumacam، یک شرکت فناوری محلی، راه حل های امنیتی پیشرفته ای را با هدف محافظت از دانش آموزان، معلمان و جامعه گسترده تر ارائه می دهد.

سیستم‌های دوربین مداربسته Vumacam کاملاً با قانون حفاظت از اطلاعات شخصی آفریقای جنوبی (POPI) مطابقت دارند و تضمین می‌کنند که داده‌های شخصی حساس محافظت می‌شوند و به افراد مرتبط نمی‌شوند.


منبع: https://www.securitysa.com/18695R

وزارت آموزش و BACSA درگیر برنامه ای برای افزایش امنیت 40 مدرسه در مناطق تحت حفاظت در آفریقای جنوبی هستند و Vumacam برای تسهیل نصب دوربین ها در این مدارس منصوب شده است. 12 مدرسه قبلاً به دوربین ها و سیستم های نظارتی مجهز شده اند و تیم های نصب در تلاش هستند تا بیست و پنج مدرسه را تا 24 فوریه تکمیل کنند.

تیرهای دوربین متشکل از یک دوربین دید کلی و دو دوربین تشخیص پلاک برای نظارت بر محل اسکان اصلی و جاده مقابل مدارس است. شرکای SafeCity نظارت را انجام خواهند داد. به روز رسانی پروژه در فید خبری www.safecity.community در دسترس خواهد بود.

Vumacam همچنین Proof Platform را توسعه داده است، ابزاری که مدیریت فیلم های امنیتی را برای اپراتورها ساده می کند. این پلتفرم نظارت بر چندین سایت را از یک مکان مرکزی امکان‌پذیر می‌سازد و نمای 360 درجه از فعالیت‌های روی زمین را ارائه می‌دهد و زمان پاسخ‌دهی سریع‌تر را در صورت بروز حوادث فراهم می‌کند. این پلتفرم همچنین می‌تواند داده‌های سیستم‌های مختلف، از جمله آلارم، سنسور، تجزیه و تحلیل، تشخیص محیط و کنترل دسترسی را با هم ادغام کند.

شبکه SafeCity Vumacam، بزرگترین شبکه دوربین این شرکت در Gauteng، به عنوان یک لایه دفاعی اضافی در فضاهای عمومی عمل می کند. این شبکه برای شرکای امنیتی قابل دسترسی است و به آنها اجازه می دهد تا تهدیدات احتمالی را قبل از رسیدن به دروازه های دارایی هایی که محافظت می کنند، پیش بینی کنند. Vumacam از دوربین های SafeCity با فناوری تشخیص پلاک خودرو برای نظارت بر وسایل نقلیه در مناطق تحت حفاظت استفاده می کند. اگر یک وسیله نقلیه پرچمدار، مرتبط با یک جرم (ورود شده در پایگاه داده SAPS VOI)، شناسایی شود، یک هشدار برای شرکای امنیتی و مجری قانون ارسال می شود.

ایمن نگه داشتن دانش آموزان، کارکنان و جوامع

شماره 1 2023 اخبار، دوربین مدار بسته، نظارت و نظارت از راه دور، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

در سال 2020، یک ارائه‌دهنده امنیتی با Vumacam برای یک گروه از پنج مدرسه در ژوهانسبورگ تماس گرفت تا سیستم دوربین آنالوگ خود را ارتقا دهد. روند ارتقاء چالش برانگیز بود، اما بازخورد والدین و معلمان در مورد اقدامات امنیتی جدید دوربین مدار بسته بسیار مثبت بوده است. اقدامات امنیتی با کمک فناوری در کاهش تهدیدات امنیتی جدید، مانند افزایش اخیر آدم ربایی، مؤثر بوده است.